Halvad iseloomujooned

Tervist, ei tea kas just see käib siia alla kuid oleks tõesti vaja mingit nõu v selgusele jõudmist. Nimelt 1 probleemidest on see, et ma vajan tohutul hulgal füüsilist lähedust. Ümbert kinni hoidmist, kellegi kaisus hoidmist, kõike siukest ja see vajadus on reaalselt ulmeliselt suur. Üksi magamajäämine on praktiliselt võimatu kuid kui keegi on kaisus või midagi taolist, siis lihtsalt paugupealt magan. Ja ilma selle füüsilise läheduseta, on mu tuju pidevalt 0. Ja kuna tüdrukuga on kaugsuhe, siis on veel see ka raskendav asjaolu.
2 probleem on autoriteedile allumine, käskude täitmine jne. Ühesõnaga kui keegi mul käsib midagi teha, siis ma kas ootan põhjendust miks ma seda tegema pean, või ei tee ma seda üldse. Ja üleüldiselt ka ei salli inimesi käsutavad ning hoian neist eemale, seega tekib ka koolis probleeme.
Ehk oskab keegi aidata, nõustada v suunata selles osas?

Re: Halvad iseloomujooned

Täiendus eelmisele tekstile:
Lisaks veel nendele kahele, tundub mulle, et mu füüsiline tervis sõltub täielikult mu stressitasemest, tujust jne. Näiteks mida halvemas tujus ma olen, seda hullemini valutab mul igapäev pea, ma olen praktiliselt 24/7 haige, kuid kui mul on hea tuju, siis pole ei peavalust ega haigusest mingit märkki. On see reaalne v on see lihtsalt minu enda ettekujutus

See on täiesti reaalne, et stress mõjutab kogu tervist. Aga jah, kui sul siiski on tüdruk ja vahepeal seda lähedust saad, siis ei ole ju asi nii hull. Millal muidu lootust on, et tüdrukuga pikemalt koos saate olla, kas suvel on seda võimalust?

Aga jah, koolis peab mingi kord siiski olema, et kogu see süsteem toimida saaks. Ära mõtle sellele, kui põhjendatud need käsud on, mõnikord tasub lihtsalt tuimalt ära teha, nagu teisedki teevad. Pole mõtet endale probleeme juurde tekitada.

Arvan, et sa ise mõtled selle lähedusevajaduse endale suuremaks kinnisideeks, kui see tegelt on. Sellel kaugsuhtel on, muide, ka häid külgi - suhe püsib kauem nn värske. Rutiini korral saaks sul sellest lähedusest palju kiiremini isu täis. Aga jah, kui sügisest koos olla saate, pole seal enam kuigi kaua oodata. Kuluta see aeg siis nn valmistumisele, kui muu elu eriti huvi ei paku, näiteks tee trenni, et oma tüdrukule atraktiivsem kaaslane jne.

"Halvad iseloomujooned". Pealkirja järgi arvaksin, et teema on teinud üks täielik kadakas*, kellel pole ühtegi head iseloomuomadust või on need tugevalt vähemuses (hmm, tundub tuttav). Või siis on paar väga halba iseloomuomadust. Aga tegelikult on mingil poisil suur tahtmine kalli saada. Ja teismelistele tavaliselt ei meeldigi käske täita. Pealkiri olekski võinud olla "vajan füüsilist lähedust" või kasvõi "tahan kalli".

buck kirjutas:"Halvad iseloomujooned". Pealkirja järgi arvaksin, et teema on teinud üks täielik kadakas*, kellel pole ühtegi head iseloomuomadust või on need tugevalt vähemuses (hmm, tundub tuttav). Või siis on paar väga halba iseloomuomadust. Aga tegelikult on mingil poisil suur tahtmine kalli saada. Ja teismelistele tavaliselt ei meeldigi käske täita. Pealkiri olekski võinud olla "vajan füüsilist lähedust" või kasvõi "tahan kalli".
See tema on ju õigesti paigutaud st. "Oma iseloomust" ja pealkiri "Halvad iseloomujooned". Mis selles valesti on?

Külaline kirjutas:
buck kirjutas:"Halvad iseloomujooned". Pealkirja järgi arvaksin, et teema on teinud üks täielik kadakas*, kellel pole ühtegi head iseloomuomadust või on need tugevalt vähemuses (hmm, tundub tuttav). Või siis on paar väga halba iseloomuomadust. Aga tegelikult on mingil poisil suur tahtmine kalli saada. Ja teismelistele tavaliselt ei meeldigi käske täita. Pealkiri olekski võinud olla "vajan füüsilist lähedust" või kasvõi "tahan kalli".
See tema on ju õigesti paigutaud st. "Oma iseloomust" ja pealkiri "Halvad iseloomujooned". Mis selles valesti on?
Ku oleks pannud ühe sinu pakutud pealkirjadest, siis võiks ju samamoodi nokkida, et miks ta ainult ühte probleemi pealkirjas avas, et teine on ju ka. Antud teema puhul kritiseerid küll asjatult ja pealkiri on väga korralik.
Vasta

Mine “Oma iseloomust”