Tarkus ja nõudmised suuremad - halb

Olen mõelnud selle üle, et mul on nii raske poistega. Ma olen täiesti tavaline tüdruk, kes käib pidudel jne, on palju tuttavaid, ei ole üldse selline, kellest võibolla kunagi sellist teemat oodata oleks. Aga on ja ma ei oskagi sellest kusagil mujal rääkida. Nimelt ma olen kuidagi sügavama, targema mõtlemisega, nagu ma tähele olen pannud.

Enda soovidele vastavat poissi on nii raske leida. Vahepeal mõtlen, et kuigi tarkus ja mõistlikkus, intellingentsus on väga suurepärased asjad, siis need teevad elu nii raskeks. Sind hakkavad närvi ajama oma sõbrannade lollid mured ja arutlused, kõik nagu muutub sügavamõttelisemaks. Poissi on raske leida, isegi võimatu, sest häirib see, kuidas nad kirjutavad, millist teksti ajavad jne. Lihtsalt nii raske on olla tark (targem). Nõudmised ja väärtused muutuvad palju suuremaks ja nõudmistele vastavaid inimesi on nii raske leida, kui nõmedalt see ka ei kõlaks.

Vahepeal tahaks nii väga lihtsalt loll olla, leppida selliste poistega, osata arutleda kaasa sellistel lollidel teemadel nagu mõned mu sõbrannad, aga lihtsalt ei oska, tundub nii ajuvaba.

Ma isegi ei tea, mis ma selle teemaga saavutada tahan. Äkki keegi oskab mulle midagi vastuseks kirjutada, äkki kellegil on kunagi sellised tunded tekkinud? Mida teha? Poisi leidmisega osas on isegi täiesti reaalne probleem - raamatunohikust, vaikset, sellist veidrat poissi ei soovi, sest ise tegelikult üldse selline ei ole. Aga kõik, kes vähegi pidutsevad, elavad mingit elu, kellegil pole sellist asja, et saaks temaga näiteks paljudel teistel teemadel ka rääkida jne.

Mida endaga teha? Mida teistega teha? Kuidas sellise probleemiga hakkama saada?

Re: Tarkus ja nõudmised suuremad - halb

läheb vanusega ilmselt üle see, et ennast teistest praegu paremaks ja targemaks pead. usu, paljud sinuvanused arvavad samamoodi. aga jah, isegi kui oled veits arengust ees oma mõistusega, siis eks see nagunii varsti ühtlustu teistega, igavesti sa selliseks eriliseks ei jää, teised lihtsalt jõuavad järele, kas või mõned. aga jah, jätka oma tavalist elu ja küll leiad selle enda õige ka. või suhtle rohkem netis inimestega, leia tutvusi, kellega saad ka päriselus kohtuda ja sõbruneda. netis saab ju vastavalt oma huvidele ka foorumeid valida jm, kus siis ka tutvuda samade huvidega inimestega, nt siis kirjandus või sport või mis iganes. netis ei tule ka vanus nii kohe esile, nt kui peaksid olema 13-14 ja päriselus 18-20-aastasega suhtlema ei satu ja võivad olla ka eelarvamused väga noorte suhtes, et nagunii lapsik pubekas, siis netis pole vahet, kui mõistlikku juttu ajad. edu sulle igatahes.

Külaline kirjutas:Poisi leidmisega osas on isegi täiesti reaalne probleem - raamatunohikust, vaikset, sellist veidrat poissi ei soovi, sest ise tegelikult üldse selline ei ole.
pead end ise targaks, aga raamatuid lugevaid inimesi, kes ei vestle meelinüristavatel teemadel ning ongi seetõttu üsna vaiksed, näed sa veidrana? sa kogu parem julgust ja ürita neid väheke kangutada, ehk räägivad sinuga arukatel teemadel.
eraldatus

Sai ikka valesti väljendatud ennast, nagu alati, selles osas ma ennast targaks pidada küll ei saa :D Pigem mõtlesin lihtsalt seda, et peaaegu kõik inimesed, kes mind ümbritsevad, ei suuda sellistel teemadel arutleda või on kuidagi.. teistsuguste probleemidega. Nendega on hea, lihtne suhelda ja koos igasugu muid asju teha, aga vahest tunned nagu puudust lihtsalt teatud asjadest nende puhul ja ajaga see soov on ainult kasvanud..

Ei oska öelda, kaua see siis aega peaks võtma, et teised "järele kasvaksid". Tegelikult ei ole keegi mu tuttavatest niivõrd lapsik vms, aga ei ole ka nii.. sügavamõtteline. Tundub, et ka siin väga mõistmist või sellist asjalikku vastust ei saa. Eks ma ei oska oma probleemi väga hästi seletada ka ja teistel raske mõista.. suudan endast väga valje mulje ka jätta alati. Ega midagi :D Sain mõtlemist juurde natuke.

Mina olen teistest pisut rohkem arenenud. Ja mitte ise ma ei jõudnud sellele arvamusele, vaid täiskasvanud inimesed on öelnud, et oled kuidagi arenenum ja räägid arukamat juttu, kui teised sinu vanused. Ja ka sõbrannad on öelnud, et oled täiskasvanlikum jne .
Ja usu mind, selliseid sinu vanuseid on veel! Ja nagu termomeeter soovitas, siis tutvu inimestega kasvõi internetis! Edu!
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

Külaline kirjutas:Poisi leidmisega osas on isegi täiesti reaalne probleem - raamatunohikust, vaikset, sellist veidrat poissi ei soovi, sest ise tegelikult üldse selline ei ole. Aga kõik, kes vähegi pidutsevad, elavad mingit elu, kellegil pole sellist asja, et saaks temaga näiteks paljudel teistel teemadel ka rääkida jne.
Nagu reaalselt pole kedagi sellist leidnud? Kas Sa elad keldris?
Väga veidra seltskonnaga liigud seljuhul, sest samal ajal saab olla normaalne(sinu mõistes tark) ja panna korralikku prallet.

Selliseid inimesi on tegelikult terve Eesti täis, loomulikult pole ka sina erand. Küll aga arvan mina, et latti pole küll mõtet meeste pärast alla lasta, või noh ilmselt kui kiindumus tuleb kellegisse, siis enam ei huvita tema tarkus ega muu vaid tema ise.

Kui tõmmata paralleeli endaga näiteks, siis kindlasti ei taha sellist, kes tõesti päevad läbi arvutis või ainult järjepidevalt õpib. Tõesti, pidutseda võib ja kui oskad nii pidu panna, et endale ja teistele sitta kokku ei keera(mõistad tagajärgi), siis pole sellel ju midagi halba. Muidugi minu arvates peab oskama ka pidu panna ja tundma sealhulgas ka enda piire.

Seega kindlasti pole sa ainuke, kellel on selline iseloomujoon. Seda ei peaks nüüd meeleheitlikult küll proovima muuta, vaid pigem jääda ikka iseendaks. Kui see poisi teema tõesti oluline on, siis võin ka kinnitada seda, et Eesti on sinu "ideaale" täis ja kõik ongi selle taga, et tutvusringkond on sul üsna nigel.

Nii, mina samastan end veidi teema autoriga. Well..mida öelda? Eelmise kommenteerijaga ei nõustunud esimese kahe rea osas: Nagu reaalselt pole kedagi sellist leidnud? Kas Sa elad keldris?
Väga veidra seltskonnaga liigud seljuhul, sest samal ajal saab olla normaalne(sinu mõistes tark) ja panna korralikku prallet. Võib olla küll ju nii, et sa suhtled igast inimestega ja ei leia lihtsalt "seda õiget", aga ma kutsun üles kannatlikkusele. Oota veel, suhtle poistega nagu sõbrad, ära looda liiga paljut kunagi, sest nii võid haiget saada. Kui tahad, võime juttu rääkida, ma ka olen sügavamõttelisem ja tunnen end targemana, kui paljud minuvanused (ei, see pole egotsemine, see on tõele näkku vaatamine). Kui tahad rääkida, saada mulle privaatsõnum vms.

No eks see oligi rohkem naljaga ja sellega, et teema autor tundus nagu olevat liiga perfektne ja killuke minus tahtis talle ära panna. Sestap reostasin paar lauset ja jätsin ülejäänud teksti nii nagu mõtlesin.

Lihtsalt point oligi selles, et mina tean väga paljusid selliseid tuttavaid sõpru, kes vastaks tema standartitele(vähemalt sellest, mida ta kirjutas). Reaalsus on ju teine, mina pole ka näiteks sellist veel leidnud, seega seltskonna suhtes probleem ei pruugi olla.
Vasta

Mine “Oma iseloomust”