Ma ei suuda enam...

Ma isegi ei kujuta ette enam, kas see on õige alafoorumi all niiet... Jah. Vabandan, kui pole.
Enamus siit teab, mis minuga toimub. Eriti Võileib ...See poiss. Ta ajab mu hulluks, ma olen armunud ja ma ei suuda enam sellega toime tulla... Näen koguaeg ühte ja sama unenägu, mis läheb aina hullemaks (Ma seisan koos selle poisiga pimedas toas (arvatavasti minu tuba) tema selja tagant paistab pisut valgust. Ta korrutab mu nime ja sirutab kätt minu poole ja alati kui käed kokku puutuvad käib läbi elekter ning ma ärkan üles. Peale selle nägin veel seda, kuidas ma teda kallitasin... Ma ei saa magada enam. Käin ringi , silma alused tumedad ja peas padjanägu. Mu süda vasardab koguaeg ja ilma temata on mul külmavärinad ja süda peksab. Süda vasardab mul isegi siis, kui ma teda näen. Muidu ta vaatab mind vahel, rääkimas olen temaga käinud, tsau ütlen, fb-s oleme rääkinud (peamiselt mina rääkisin), ja koperdasin otsa talle ükspäev ja ütlesin "sorry", ta vaid vaatas otsa mulle.
Aga asi pole selles, kuidas mul temaga areneb... Ma ei saa enam iseendaga hakkama. Pidevalt on halb olla (pulsist), käed värisevad, õudusunenäod, luupainajad... külmavärinad... Nutmine.
Ma ei suuda enam... Mida kuradit ma tegema peaks?
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

Re: Ma ei suuda enam...

Justnimelt võta julgus kokku ja saada see esimene postitus talle FB! :) Kui üks tüdruk minu kohta midagi sellist kirjutaks ja minul tema vastu kasvõi imepisikenegi huvi oleks, jooksksin ma vist hetkegi mõtlemata tema juurde. Minu arust on väga äge kui tüdruk julgeb välja öelda mida mõtleb. Võibolla see poiss mõtleb praegu täpselt sama moodi? There's only one way to find out... ;)

V-b ... Aga samas võib olla ka see, et ma olen mingi ilge vihatud naerualune siis. Mitte, et mind teiste arvamus heidutaks, aga noh, mul pole seda vaja... Ma pigem alustuseks lähen temaga kooli lihtsalt rääkima? Et mis tund algab jne...?
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

Tegelikult on pigem probleem see, et ta teab vist juba, et ta meeldib mulle. Ma vaatan ju teda pidevalt...Ükspäev, kui ma lollitasin ja ta minu poole vaatas ta muigas isegi hetkeks. Kuigi alati on nii, et kui ta mind näeb siis tal on selline nägu peas, et ta ei tohi vaadata. Ta on kuidagi pinges alati, nagu ma teeksin talle haiget, kui ta mind vaatab, või kui ta muigab mulle... Ma ei saa aru, millest see on...

Kah võimalus... Nagunii mul ei ole enam midagi peale hakata. Janagunii ei suuda ma niimoodi edasi elada. Loota igapäev, et ma teda hetkekski näeks... Ja siis kui näen siis vaadata teda terve aeg. Ikkagi, see pinge, mis tal minu läheduses on, keegi oskab midagi oletada?

Chriffety kirjutas:Küsisin kella ükspäev ta käest.
M: Ou, sa tead mis kell on?
T: Ei.

Elufeil oli see, et kell oli nurga taga...
Njaaa. :D
Aga las see olla. Äkki kutsud ta sööma? :D
Ma ei tea, ma alati olen öelnud enda kohta: "et ma räägin palju ja mulle meeldib suhelda, et ega see Sind ei häiri? xd / Siuke kiiksuga ma olen. :D"
Et siis poleks nagu mingeid üllatusi vms, et nagu teatakse, et ma selline. Problem solved. :lol:
Guns N' Roses - Estranged

Izzy kirjutas:
Chriffety kirjutas:Küsisin kella ükspäev ta käest.
M: Ou, sa tead mis kell on?
T: Ei.

Elufeil oli see, et kell oli nurga taga...
Njaaa. :D
Aga las see olla. Äkki kutsud ta sööma? :D
Ma ei tea, ma alati olen öelnud enda kohta: "et ma räägin palju ja mulle meeldib suhelda, et ega see Sind ei häiri? xd / Siuke kiiksuga ma olen. :D"
Et siis poleks nagu mingeid üllatusi vms, et nagu teatakse, et ma selline. Problem solved. :lol:
Mm. Ma'i tea... Ta sõbrad käituvad väga imelikult. Kui ma ükskord tema ja tema sõprade selja taga, olin vaatas üks tema sõbrer selja taha ja ütles sellele poisile, kes mulle meeldib "Kuule, vaata kes..." . Ta nagu vaatas minu poole. Veider.

Izzy kirjutas:Ah, need sõbrad niisama togivad veidi ja ma ei usu, et paha pärast. :P
Või ära hetkel tee tast välja, aga ole ikka nagu silmapaistev ja vaata, kuidas ta siis reageerib, kui Sa talle tähelepanu ei pööra. :D
Proovida ju võib, ega enne teada saa. :D
Väga hea idee sul, muide. Nu ma arvan, et need sõbrad teevad seda sellepärast, et nad on kuidagi moodi teada saanud, et mulle meeldib see poiss ja nüüd kiusavad. Kuigi see on veider - ma suhtlen mõnega neist ja mulle oleks seda juba nina alla hõõrutud.
Ja samas, teistpidi oleks nad mulle öelnud, et "tead, sa meeldid sellele poisile" , nagu nad koguaeg teevad... Jusiis on nad poisile nii head sõbrad.

Izzy kirjutas:Külalisele: Kuule, never say never :lol:. See ei loe, et kui armastab, teeb essa sammu, kõik pole nii julged ja ära vähenda tüdo lootusi. :D
Igatahes, ole veidi teistmoodi, vaata, mis sellest välja kukub. ;
Arvan sama...
Külaline kirjutas:Ma arvan, et sa oled poisi lihtsalt ära hirmutanud. Kui ta ikka pole huvitatud, siis pole. Ja usu mind, kui ta armastaks sind nii väga, kui sina teda, siis ta teeks ise esimese sammu.
So, get over him.
Ma tean, et täiesti mõtetu on püüdelda ja püüda midagi saavutada, aga noh. Ma ei saaks temast nagunii kohe paugupealt üle. Mu elu on keerelnud viimased 9 (rohkem vist isegi) tema ümber, pole nii lihtne ennast ümber harjutada...
Mu eesmärk pole see, et ta mind "armastama" hakkaks, vaid see, et saaksin temaga suhelda...
Vasta

Mine “Oma iseloomust”