Re: AASTAAJAD

kevad on lemmik, kuna olen mitu korda pärast rasket ja rõvedat aastat just kevadel jälle õnne leidnud. mitte et otseselt leiaks midagi, vaid sellise õnne iseendas. ja meeldib see ilm ka - päike ja ilusad lilled, aga samas ei ole selline palav nagu suvel. no praegu on ka hea, kuigi peaaegu nagu suvi juba, aga mõnus jahe on. talve vastu pole ka midagi, kuigi külma kannatamisest olen mitu traumat juba saanud ja varem ei meeldinud üldse, aga sel aastal nautisin ka täiega seda külma värskust. sügis väga ei meeldi, liiga pime ja masendav, samas sügise algus ja tavaliselt siis kooliaasta algus jne ka omamoodi mõnus, et jälle nagu uus puhas leht kõigega alustamiseks.

igal aastaajal on oma võlud. kui poleks talve, ei tunneks ma enam suve valgedest öödest rõõmu. kui poleks suve, ei naudiks ma enam talve jäist hingust. kui poleks sügist, ei meeldiks mulle vaadata, kuidas kevadel kõik õide puhkeb. kui poleks kevadet ei meeldiks mulle enam sügisel vaadata, kuidas lehed puudelt langevad.
ma olen nii poeetiline :lol:

pole lemmikut, igal aastaajal on omad pahed. kõige vähem vastikust tekitavad vast hiliskevad ja varasügis.. ehk siis need fenoloogilised üleminekuperioodid, mil suurem osa ilmastikuoludest (põhiliselt temperatuur) on optimaalses vahemikus minu jaoks. hetkel näiteks on täitsa talutav seis.

kooliajal oli kahtlemata lemmikajaks hiliskevad, kui kool oli juba lõppemas või lõppenud.
Viimati muutis vertigo, 11 Juun 2012, 23:36, muudetud 1 kord kokku.

No suvi on enamasti ikka lemmik, siis saab puhata jms.
Aga talv kõlbab ka. Mulle vanasti üldse ei meeldinud talv, aga nüüd noh ei ole hullu väga midagi. Ongi selline hea ja külm. Lumi ei meeldi, niiet mingi erilise kaheksa meetrilise lumekihiga ei taha. :D See talv, nagu seeaasta oli, sobis täiesti.

suvi on igav. mitte, et ma koolis tahaks käia, aga sellegipoolest. kui sõpru eriti pole, siis pole suvi ka midagi erilist. see vastik leitsak, 24/7 lõõskav päike ja need ca 90 päeva tegevustetust ajavad pika peale hulluks. :x
kevad ei ole ka eriti tore, sest see tuletab iga päev meelde seda, et varsti on suvi käes. seda on lihtsalt masendav vaadata, kuidas loodus muutub iga päevaga rohelisemaks ja lilled õitsevad igal pool. :| rääkimata nedest lindudest, kes kõik lõunast koju kobivad ja iga hommik mu akna taga räuskavad.
sügis on tore. ok, november on natuke masendav, aga september ja oktoober on üle prahi. lihtsalt nii hea on vaadata, kuidas lehed puudelt langevad ja inimesed topivad endale aina soojemaid riideid selga. see vihm mille üle kõik kaeblevad, pole ka nii hull. vahel viskab küll üle, aga pigem kannatan vihma kui mingit vastikut suvist kuumust. :D
talv on nii ja naa. suurim miinus talve juures on jõulud. jumala siiber on juba sellest igaaastasest suurpuhastus-kokkamine-kingid-õgimine-pohmakas- rallist. see jõulueelne sagimine-sebimine tüütab nii ära. aga siiski, hea külm ja lumine talv on super. pole midagi paremat lumetornist ja 30 kraadisest külmast. :)

Külaline kirjutas:suvi on igav. mitte, et ma koolis tahaks käia, aga sellegipoolest. kui sõpru eriti pole, siis pole suvi ka midagi erilist. see vastik leitsak, 24/7 lõõskav päike ja need ca 90 päeva tegevustetust ajavad pika peale hulluks. :x
kevad ei ole ka eriti tore, sest see tuletab iga päev meelde seda, et varsti on suvi käes. seda on lihtsalt masendav vaadata, kuidas loodus muutub iga päevaga rohelisemaks ja lilled õitsevad igal pool. :| rääkimata nedest lindudest, kes kõik lõunast koju kobivad ja iga hommik mu akna taga räuskavad.
sügis on tore. ok, november on natuke masendav, aga september ja oktoober on üle prahi. lihtsalt nii hea on vaadata, kuidas lehed puudelt langevad ja inimesed topivad endale aina soojemaid riideid selga. see vihm mille üle kõik kaeblevad, pole ka nii hull. vahel viskab küll üle, aga pigem kannatan vihma kui mingit vastikut suvist kuumust. :D
talv on nii ja naa. suurim miinus talve juures on jõulud. jumala siiber on juba sellest igaaastasest suurpuhastus-kokkamine-kingid-õgimine-pohmakas- rallist. see jõulueelne sagimine-sebimine tüütab nii ära. aga siiski, hea külm ja lumine talv on super. pole midagi paremat lumetornist ja 30 kraadisest külmast. :)
wtf?

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:suvi on igav. mitte, et ma koolis tahaks käia, aga sellegipoolest. kui sõpru eriti pole, siis pole suvi ka midagi erilist. see vastik leitsak, 24/7 lõõskav päike ja need ca 90 päeva tegevustetust ajavad pika peale hulluks. :x
wtf?
sama küsimus, dafuq i just read?

Apppi, ma vihkan lund ja üldse talve, nii külm ja nõme. Sügist vihkan ka, porine, vihmane ja kool jne. Kevad on normaalne. Suvi siiski lemmik ja just need hästihästi palavad ja päikselised ilmad, siis ainult elakski rannas.
Üle tumeda vee, läbi sumedate ööde, mööda pimedat teed, mind kisub sinu poole.

Lemmikuks on mul kujunenud kevad , sest siis on minu sünnipäev :) Pealegi läheb kõik roheliseks ja päike kiirgab soojust . Ma vihkan talve , esiteks sellepärast , et siis on suusatunnid (milles olen lootsetu käpard ) , teiseks sellepärast , et siis on kõik kohad seda märga , külma ja mõnikord lirtsuvat valget ollust täis ja poisid armastavad mulle seda nõmedust kraevahele loopida .... ja kolmandaks peab talvel eaõiglaselt palju puid tuppa tassima ... Pool suve / kevadet läheb ka nende riita laudmisele , saagimisele ja muule .
Suveööd pole väga mõnusad , sest tuline kuumus ei halasta isegi öösel . Suvel on parmud , mesilased , kärbsed , herilased , vaablased ja nõmedad sääsed , kuigi suvel on mõnus ujumas käia . Ma ei harrasta tali ujumist .Sügisel valitseb totaalne leina meeleolu ( vähemalt mul ) , lehed langevad ja suvi saab läbi , täpsemini , vabadus ....Samas on sügis mõnus , kool algab ja saab alustada puhtalt lehelt , lubada endale , et õpid hästi ;) Kokkuvõttes on (minu) maailma kõige parem aastaajad suvi ja kevad :)
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

Talv aga selline et on lumi ja nädalavahetusel ja jõuluvaheajal päeval mitu tundi saab suusatada õues ja kelgutada. See talv on suht jama ma pole sellel talvel kordagi suusatanud. Kliimasoojenemine. Suvi meeldib ka aga ainult selle pärat et suvevaheajal saab kaua magada. Kevad on minu jaoks alati kuidagi kurb olnud mdea miks ja sügis on vastik sest peab kooli minema.

Suvi EI OLE igav!!!!
Saab ujuda järves, saab süüa aiast asiu, mida talvel ei saa, saab kauem ões olla, ei ole kooli, saab metsas rohkem olla, saab jõe ääres olla sagedamini, saab vihmaga ka õues olla rohkem, ei pea end nii paksult riidesse toppima, on rändlinnud tagasi jõudnud ja saab nende häält kuulata, suveõhtutel saab ka rohutirtse kuulata, rohi igal pool jne:), saab paremini joosta, saab vihma käes joosta, on ka ilus aeg(nt. õistaimed õitsevad), loomadel on rohkem toitu, suviseid hääli on igal pool, saab midagi meisterdada ,saab rattaga igal pool käia, saab öues igast sporti teha tglt, jne Kui vaid kogu aja internetis maha ei maga.

Mul on hetkel nii kaua suvi olnud, et mulle meeldiksid kõik aastaajad vahelduseks. Aga muidu vist meeldibki suvi... Ja mitte selle pärast, et on hea ja soe vaid selle pärast, et saan tööl käia. Samas, sügis on ka kohutavalt ilus ja talvel on lumi maas, siis saab soojas toas teed juua ja piparkooke süüa ja kevad on palju magusam, kui tuleb. Kevad meeldib selle pärast, et kõik tärkab uuesti ellu... Raske küsimus. Aastaajad on ilusad ikka.
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

Terve aasta on omamoodi hea, aga praegune aeg on veel näiteks selle poolest hea et öö ja pimedus ei tule liiga hilja. Armastan olla jm pimedas, eriti hea on kui lumi on ka maas, ja kui kuu paistab on ka hea kuna pole liiga pime ja on nii ilus, aga kui lund ja kuud pole on ka hea, kuna siis kaod nagu selle pimeduse sisse, kuigi nojah päris pime pole kunagi. :?

Ja suvi on hea kuna on soe ja elu kergem.
Vasta

Mine “Oma iseloomust”