Tähtkujud

Vahepeal mõtlesin ja uurisin tähtkujude kohta ja nii uskumatuna tundub, et kõik see mida kirjutatakse on nii tõsi. Nii enda iseloom kui ka tähtkujud kellega kokku ei sobi üldse. Kuidas see võimalik on ? kas enamusel on see tõsi või lihtsalt kokkusattumus et nii klapib nagu kirjutatakse ?

Re: Tähtkujud

Ei, see ei ole kokkusattumus :) Astroloogia on enda arvates omamoodi teadus :)
Päiksemärk (tähtkuju) mõjutab meid enim.

(Vb tunned ka huvi tõusu- ja kuumärgi väljaselgitamise osas.) Täpseima info leiad tglt sa siis, kui uurid sünnikaarte (eelistatavalt koos sünnikellaaja ja -kohaga). Seeläbi on sul võimalik saada teada hämmastavalt paljut. See võib olla ka imeline viis, võimalus avastada ennast. Seeläbi on ühtlasi võimalik end paremini tundma õppida ;)

Võimalik, et sulle võib meeldida sel teemal olevaid raamatuid uurida, minna ses valdkonnas sügavuti. Eesti keeles on päris hea raamat "Astroloogia võhikutele".

Kui soovid, võin anda lingi (inglise keeles seal), kus saad avastusi teha, uurida nt enda sünnikaarti.

Mis on sinu enda päiksemärk :) ?

Surnumanaja! Kus on tõrvikud?

Ei aga kui nüüd aus olla...Tähtkujude tõsiselt võtmine on umbes sama loogiline kui seda teha õnneküpsiste puhul.

Kellele mõte ähmaseks jäi: uskuge kõike mida te loete või kuulete.

Kellele sarkasm kohale ei jõudnud: Darwin aitab alati.

Ma peaksin magama.
"Blue! Blue! Blue!" - Master Elodin, Name of The Wind.

Minu arust on ikka tõsi küll, pole kokkusattumus. See oleneb planeetide, Kuu ja Päikse ja tähemärkide omavahelistest seostest ja mõjutab inimest, juba sünnist saati. Ma olen täheldanud ühte tähtkujusse kuuluvate inimeste sarnaseid jooni ja mõne tähemärgiga üldse ei sobi. Kuidas see kõik saaks siis olla väljamõeldis või ettekujutamine vms, kui see toimib ja seosed on olemas... Aga, igaühel oma arvamus.

Internetis on lihtsalt palju horoskoope ja jama tähtkujude kohta, mis võib-olla tõesti pole tõsi.
Olen küll uurinud horoskoopide kohta ja tegelikult on olemas üks väga hea raamat, nimega "Sinu Hiina horoskoop aastaks 2014" (Iga aasta ilmub uus raamat)
Raamat siin
Kellel aega ja tahtmist võib raamatut lugeda, läheb küll vägagi täppi nii vanemate ja ka nooremate inimeste puhul.
Vasta

Mine “Oma iseloomust”