Re: Mida sa kõige rohkem vihkad?

Cruentus kirjutas:
Kriin. kirjutas:kahepalgelisi inimesi ja inimesi kes ei suuda oma vigu näha, aga kui on vaja kellegi yle vinguda, siis on nemad esimesed, kes oma suu lahti teevad.
Kõik inimesed on omal moel kahe või rohkema palgelised. :D
on, aga kuskilt läheb piir, piir mida yletades teed sa juba kõike ainult enda huvides. ja katsu sa nyyd mulle öelda, et me kõik ju tegelt teeme asju enda huvides. :D mõnesmõttes tegelt teeme kyll jah. aga vahe on selles, kas sa teed seda pidevalt, ja julmalt või harva ja syymepiinadega.

Kriin. kirjutas:
Cruentus kirjutas:
Kriin. kirjutas:kahepalgelisi inimesi ja inimesi kes ei suuda oma vigu näha, aga kui on vaja kellegi yle vinguda, siis on nemad esimesed, kes oma suu lahti teevad.
Kõik inimesed on omal moel kahe või rohkema palgelised. :D
on, aga kuskilt läheb piir, piir mida yletades teed sa juba kõike ainult enda huvides. ja katsu sa nyyd mulle öelda, et me kõik ju tegelt teeme asju enda huvides. :D mõnesmõttes tegelt teeme kyll jah. aga vahe on selles, kas sa teed seda pidevalt, ja julmalt või harva ja syymepiinadega.
See on juba lihtsalt silmakirjalik asju endale mugavaks ja aksepteeritavaks tegemine... :D
"Blue! Blue! Blue!" - Master Elodin, Name of The Wind.

Kriin. kirjutas::D
kui sa teed omale asju aksepteeritavaks ja mugavaks teiste inimeste arvelt, mängid erinevate inimeste ees, erinevaid inimesi, lood võltse olukordi puhtalt enda sõnadega ja oled lihtsalt ebaviisakas oma sõpradega, kui neid parajasti läheduses pole, see teeb sinust kahepalgelise värdja.
Värdjad ja muidu mitmepalgelised on erinevad asjad. Lihtne ja tähenärijalik argument aga peaks töötama. :D
"Blue! Blue! Blue!" - Master Elodin, Name of The Wind.

Seda, et ma lastekodusse ei sattunud väiksena. Või lihtsalt tänavale niimoodi, et kuhugi mujale minna ei olegi. Oleks olnud võimalus tegelikult. Elu oleks kindlasti rohkem väärt olnud. Samas kas vihkama oleks õige sõna... on selline asi üldse olemas? Ma vist ei suudaks kunagi kedagi täielikult vihata. Need, kes tõmblevad, need ei koti mind absoluutselt ja kui inimene ei huvita, siis pole ju võimalik teda ka vihata. Ajaraiskamine kõigest. Ja need kes n-ö huvitavad ja samas ka tõmblevad, neid.. neid ma ka ei vihka. Seega kui ma loen kuidas mõned siin ebaintelligentseid ja muid 'vihkavad' siis ma küsiks kas te tegelikult ka mõtlete seda, või kasutate lihtsalt väljendit? Ma kasutan päris tihti seda väljendit vales mõttes ja võibolla ma 'vihkangi' seda, et inimesed ei kasuta sõnu õigel otstarbel. Kusjuures esimene inimene mu elus, kes mulle selle sõna tähenduse selgeks tegi oli mu tädi kunagi ammu. Aga rai.sk, samas ma tean paljusid inimesi, kes lihtsalt konkreetselt vihkavadki nii mõndagi... asi on vist ainult minus mulle tundub.

I hate my life.Ma vihkan seda, kui sul on raske kott ja siis vana inimene tuleb ja hakkab vinguma, et sul ei ole mingit austust.Ma vihkan kahepalgelisust ehk siis seda kui keegi teeskleb, et on su sõber.Ma vihkan neid, kes käituvad nagu mingid tibid või siis arvavad, et nad on mingi ilgelt ilusad või lahedad.Ma vihkan kunsti ja kehalist.
Life sucks and then you die.

Ma ei vihka midagi, aga
matused on jubedad. Samas meeldiks mulle seal aeg-ajalt käia, niimoodi regulaarselt natuke väga tihti. Samas jah... tihti mitte siiski, kui ära harjun, pole enam nii ahvatlev ja pole neid tugevaid emotsioone.

Inimese rumalus on jube. Minu rumalus on ka jube.

Ma ei oska enam midagi öelda. On palju ebameeldivaid asju veel, aga väga paljude vastu nendest pole mul midagi, nagu selle, mille esimeseks tõin. Inimeste surma vastu pole mul eriti midagi... sest mulle meeldib see masendus. Selliseid asju on veel. No luupainajad näiteks ja paanikahood ja igasugused muud sellised.

Ja ikka veel ei saa ma sellest sõnast aru. Milleks ometi vihata...
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com
Vasta

Mine “Oma iseloomust”