supervõimed!!!!

millist supervõimet te endale kõige rohkem tahaks? ja kõige vähem?

ma tahaks osata olla nähtamatu. mõte jälgida inimesi nii, et nemad mind ei näe ja eksisteerida nii, et keegi teagi kõlab mõnusalt.

surematu ei tahaks kindlasti olla. lõputult elada oleks nii igav. vb tahaks surematu olla ainult siis, kui kunagi tulevikus oleks võimalik vaba liiklus kosmoses.
i have no family
i ate them

Re: supervõimed!!!!

vertigo kirjutas:
leena kirjutas:
vertigo kirjutas:multiorgasmi võimet
ma nägin kunagi mingit videot, kus naine sai nii võimsa orgasmi, et pärast vaimse tervisega olid mingid probleemid, ajas terve elu suust tatti välja ja kaotas kõnevõime, kui õigesti mäletan :D
efuktis see? näideldud oli ju :D
mkm. see, mida ma vaatasin minu teada ei olnud näideldud, kuigi ma ei tea ka kindlalt väita :D
i have no family
i ate them

Kõiki võimeid,mis Videvikus oli.Aga neist kõige paremad on ALATI emotsioonide kontrollimine,nägemuste tekitamine,kõikide mõtete vaatamine,mõtete lugemine ja tuleviku nägemine.Siis sul on kontrolli all kolm tähtsamat olekut-Minevik,olevik ja tulevik.Mul oleks vaja praegu hädasti emotsioonide kontrollimist-Ma tunnen ennast praegu emotsioonitult.Ma ei tee vahet,kas ma olen kurb või õnnelik,vihane või rahumeelne....

Surematus, mõtete lugemine ja mõjutamine, telekinees, ajas rändamine, tervendamine ja surnuist tagasi toomine, super kiirus, nähtamatuks muutumine, häältega asjade mõjutamine, tulemaagia kasutamine st t saan tuld syydata ilma tsäksi või tikke vms kasutamata jne :)

Apocrypha kirjutas:Necromancers, unite!(Vähemalt seekord aegumatu teema äratatud).
Ise ainult üht võimet: teleporteerumist.
nõustun 100%, olen avastanud viimasel ajal et teleporteerumine oleks väga mõnus asi mida omada :P.
Lisaks sellele oleks päris mõnus ka invurnebility (ehk siis ei saa viga), saaks teha igast lollusi ilma, et peaks tagajärgedele mõtlemata ja võibolla isegi super human intelligence.
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014
Vasta

Mine “Oma iseloomust”