Re: JUUKSED

Ma kasutan põhiliselt juukselakki palju , ja suurimas hädas kui juuksed kohe üldse ei püsi topin geeli ka pähe. Tavaliselt , kammin juuksed ära , teen lokitangidega lokid , ning siis lasen lakki pähe , juuksed jäävad ilusad kohevad ; )

Tavaliselt kammin ainult. Juuksed hoiavad niisamagi ilusti. Kui aga viitsin mässata siis kammin keskelt pikemad juuksed ühele poole, kinnitan klambritega ja pihustan lakiga üle. Lühikesed juuksed pea kõrval samuti lakiga üle ja siledaks. Kui lakk kuivanud ja juuksed hoiavad, siis klambrid välja ja olengi valmis.

Mul on suht sellline soen , et nad on eestpoolt pikemad ja tagantpoolt lühemad :D , .
Hommikuti kui ärkan , kammin juuksed ära :D ,siis ma panen esimesed juuksed kinni korraks ,et tagant juuksed ära saaks geelitada :D ,siis teen eest juuksed lahti ,, (kas ma panen tuka nallidega kinni, või siis jätan juuksed eest lahti ,, igapäev erinevalt ) Peale seda lasen juukselakki ka peale :D ,.

Kamm. Vahel ka patsikumm. Absoluutselt ei viitsi mingi sirgendamise/lokitamise/geelitamise/vahatamise/lakitamisega tegeleda. Soeng hoiab ka ilma normaalselt ja kui mitte, siis teen jonnaka salgu märjaks, kammin normaalseks ja lasen ära kuivada.
Don't regret anything you do, 'cause in the end, it makes it who you are.

ingelpõõsas kirjutas:Kamm. Vahel ka patsikumm. Absoluutselt ei viitsi mingi sirgendamise/lokitamise/geelitamise/vahatamise/lakitamisega tegeleda. Soeng hoiab ka ilma normaalselt ja kui mitte, siis teen jonnaka salgu märjaks, kammin normaalseks ja lasen ära kuivada.
veab veab, mul kuivavad laineliseks :D ma tukapede
female

METAL-GIRL kirjutas:
ingelpõõsas kirjutas:Kamm. Vahel ka patsikumm. Absoluutselt ei viitsi mingi sirgendamise/lokitamise/geelitamise/vahatamise/lakitamisega tegeleda. Soeng hoiab ka ilma normaalselt ja kui mitte, siis teen jonnaka salgu märjaks, kammin normaalseks ja lasen ära kuivada.
veab veab, mul kuivavad laineliseks :D ma tukapede
Mul on ka lainelised, aga mul pole selle vastu mitte midagi. Ja mul on tukk ka (aga tukapedeks end ei nimetaks siiski:P).
Don't regret anything you do, 'cause in the end, it makes it who you are.
Vasta

Mine “Oma iseloomust”