Meik,välimus?

Et siis mul polnud kuhugi seda panna.
Tüdrukud,millise meigiga te käite koolis,peol jne?
Ise lähen kooli sellise meigiga:
kõigepealt teen näo geeliga puhtaks, siis panen jumestuskreemi,ja tõmban peitepulgaga üle nina sest siis pole poore näha. värvin kulmud kulmupliiatsiga,siis tõmban kulmuharjaga üle. Siis värvin ripsmed ripsmetuššiga. Siis panen kolme erinevat huuleläiget :lol: Ja panen natuke puudrit ja põsepuna.
Ja võtan huuleläike kooli kaasa,sest see kulub ruttu maha.
Aga kuidas teie meigite?

Re: Meik,välimus?

Keegiikka kirjutas:kle harjuta veel nata meikimist ja siis tule pahtelda mul sein ära.
Kle mis teema sul selle pahteldamisega on? Kaks võimalust ,sa pole kas seina pahteldanud või meikinud. Ei tegelikult on kolmas võimalus ka ,sa pole vist kumbagi teinud. Kui ma seda "kildu" esimest korda lugesin ühest teisest meikimise teemast ,siis oli isegi natuke naljakas aga kui sa järjekindlalt meikimise teemasid läbustad ,siis enam pole naljakas. Äkki lõpetaksid?
Need ,kes ütlesid ,et miski ega keegi pole ideaalne ,unustasid minu koera.(L)
Kogu maailm ei saa kokku nii palju raha ,et osta veerand mu koerast.

kroox123 kirjutas:
Keegiikka kirjutas:kle harjuta veel nata meikimist ja siis tule pahtelda mul sein ära.
Kle mis teema sul selle pahteldamisega on? Kaks võimalust ,sa pole kas seina pahteldanud või meikinud. Ei tegelikult on kolmas võimalus ka ,sa pole vist kumbagi teinud. Kui ma seda "kildu" esimest korda lugesin ühest teisest meikimise teemast ,siis oli isegi natuke naljakas aga kui sa järjekindlalt meikimise teemasid läbustad ,siis enam pole naljakas. Äkki lõpetaksid?
ma olen seina pahteldant kuid see eui tule mul kuigi hästi välja. ja kuna ten agu iga päev muudkui määrite jasilute, siis nagu teil pekas olema oskusi et se ära teha. Ja ma olne säänast kommentari ainult 1 korda varme teinud.
The End is just the Beginning

Kui sa märganud pole ,siis naise nägu ja sein on küllaltki erinevad ja naine ei ürita jumestuskreemiga nägu siledaks muuta vaid parandada naha tooni ja varjata pigmendilaike jms ,siis ei saa ikkagi meikimist ja pahteldamist võrrelda. Äärmisel juhul võiks võiks võrrelda jumestamist ja värvimist ,kuigi ka seal on tehnoloogida liialt erinevad. Inimese näonahk ja sein lihtsalt ei ole päris sama.:D Ja ühest korrast sellise kommentaari jaoks täiesti piisab.;)

Nuvot seda enam ei peaks sa pahtlit ja meiki võrdlema. Pahtlil sa siis ka mingit mõtet ei näe? Jamh ja meigi mõtet ma juba kirjeldasin eelmises postituses.

Ühiskond on "ilu" ideaaliga ära rikutud ning selle tulemusena ongi enamlevinud trend nagu teemaalgataja kirjeldab.
Ma ei näe vajadust pigmendilaikude, vistrike, armide, pooride varjamiseks.. miks te eelistate nukke reaalsete inimeste asemel, keda (ja ennast muidugi samuti) tuleks võtta nii, nagu nad on.
Kohutav on näha, mis noorte tüdrukute seas toimub.. igasugune arusaam reaalsetest väärtushinnangutest on lihtsalt üle sõidetud illusioonsetega.

http://www.youtube.com/watch?v=iYhCn0jf46U
http://www.shareordie.in/transformation ... beautiful/

Ma ütlen teile ausalt, näitsikud, et vastik on selliseid nukunägusid tänavatel näha.. paraku tekivad eelarvamused ja stereotüüpsed lahterdamised. Kurvem on see, et enamasti on need õigustatud.

mina panen kõigepealt silmalainerit, aga ainult ülemisele laole, alla ei pane, muidu on liiga panda minu arust, siis koolutan ripsmeid ja ripsmedušši panen ka. siis hügeenilist huulepulka, et huuled oleksid head ja pehmed ja siis on kõik. kõik need jumestuskreemid jms, see on minuarvates kooli jaoks ikka liiga palju, ja veel igapäevaselt kanda..teate ka kui palju see noort näonahka kahjustab?? võibolla meigin isegi liiga palju..

"Lammaz" saatis päris head videod nagu täiesti teise inimese loomine käis või ma ei oska seletada. Photoshopiga mingi kaela kõrgemaks teha hah :|

Ise tean ühte tüdrukut kellel oli nägu krohvi täis. Arvas, et see oli ilus meik tegelt nägi välja nagu kole sein (sorri kui ma ütlesin liiga kurjalt).

iga hommik jumestuskreem ,puuder, lainer (ülesse) ,silmapliiats,hele laovärv.

eivärvi ripsmeid kunagi värvisin ja nüüd niihõredad ja lühikesed enam eiriku. muidu eimeigiks ültse aga kui mul meiki peal pole ütlevad kõik sõbrad et meigi ennast ikka plun niiharjumatu sind vaadata nii et sa näed haige moodi välja :D jumestuskreemi pean kasutama sp. et mul on tedretähed ja maisalli neid ültse.. õhh ma vihkan neid.

On ikka küll pahteldamisel ja meikimisel sarnasus. Pahteldatakse, et sein parem välja näeks, meigitakse, et nägu parem välja näeks.
Viimasel ajal olen piiranud meigi kasutamist.. silmapliiats, ripsmedušš, kulmupliiats ning peitepulk.
Life is either a daring adventure or nothing at all.

Meestele: kui paljud teist saavad alati aru, et naisel on meik peal? Osad pubekad käivad tõesti kohutava puudrikihiga ringi, kuid kui naine oskab hästi meikida, siis üldiselt on tulemus väga loomulik. Ja veel - enamik naisi ei meigi otseselt meeste pärast (et mees vaataks - oh, kui ilusa näonahaga naine!). Nad ise ei pruugi sellele mõeldagi, kuid tavaliselt meigitakse, et end hästi tunda, et end ilusana tunda. Seega tõuseb enesehinnang. Kui enesehinnang on korras, siis on ka suhtlemine palju vabam. Meigil on seega enesekindlust suurendav mõju.

Aga teemasse: läikivatele kohtadele puudrit -> koolutaja -> ripsmetušš. Rohkemaks ei näe vajadust.
Don't regret anything you do, 'cause in the end, it makes it who you are.

ingelpõõsas kirjutas:..enamik naisi ei meigi otseselt meeste pärast (et mees vaataks - oh, kui ilusa näonahaga naine!). Nad ise ei pruugi sellele mõeldagi, kuid tavaliselt meigitakse, et end hästi tunda, et end ilusana tunda. Seega tõuseb enesehinnang. Kui enesehinnang on korras, siis on ka suhtlemine palju vabam. Meigil on seega enesekindlust suurendav mõju.

Aga teemasse: läikivatele kohtadele puudrit -> koolutaja -> ripsmetušš. Rohkemaks ei näe vajadust.
Seda vähem on ühel arukal noormehel huvi neiu vastu, kes ei suuda loomuliku endaga rahul olla ega leppida ja peab kasutama ühiskondlikult püstitatud valeväärtusi või pürgeid ideaali poole, et end hästi tunda.

Lammaz kirjutas:
ingelpõõsas kirjutas:..enamik naisi ei meigi otseselt meeste pärast (et mees vaataks - oh, kui ilusa näonahaga naine!). Nad ise ei pruugi sellele mõeldagi, kuid tavaliselt meigitakse, et end hästi tunda, et end ilusana tunda. Seega tõuseb enesehinnang. Kui enesehinnang on korras, siis on ka suhtlemine palju vabam. Meigil on seega enesekindlust suurendav mõju.

Seda vähem on ühel arukal noormehel huvi neiu vastu, kes ei suuda loomuliku endaga rahul olla ega leppida ja peab kasutama ühiskondlikult püstitatud valeväärtusi või pürgeid ideaali poole, et end hästi tunda.
Mitte et naine ei suudaks loomuliku endaga rahul olla, see on juba hoopis teine teema. Ma vaatan peeglisse ja ilma igasuguse mureta võin tõdeda, et ma olen ilus. Kuid mu nahk ei ole ideaalne, sitematel päevadel võib see olla üleni punaseid vistrikke täis. Ma tean, et see ei tee mind koledaks, aga see pole ju ka mingi hea asi, seega võtan kätte ja katan selle vea.
Sama asi on ka ju kehakaaluga - iga naine tahaks olla sale ja vormis. Eks mehed vaatavadki ju selliseid eelkõige. Meikimine on seejuures nagu tervislik toitumine ja trennitegemine, aitab "vormis püsida". Te ju ei vaata ka mingeid 100-kiloseid tünne, kes rõõmsal meelel mäkis käivad ja juustuburgereid sisse pugivad?

ingelpõõsas kirjutas:
Lammaz kirjutas:

Mitte et naine ei suudaks loomuliku endaga rahul olla, see on juba hoopis teine teema. Ma vaatan peeglisse ja ilma igasuguse mureta võin tõdeda, et ma olen ilus. Kuid mu nahk ei ole ideaalne, sitematel päevadel võib see olla üleni punaseid vistrikke täis. Ma tean, et see ei tee mind koledaks, aga see pole ju ka mingi hea asi, seega võtan kätte ja katan selle vea.
Sama asi on ka ju kehakaaluga - iga naine tahaks olla sale ja vormis. Eks mehed vaatavadki ju selliseid eelkõige. Meikimine on seejuures nagu tervislik toitumine ja trennitegemine, aitab "vormis püsida". Te ju ei vaata ka mingeid 100-kiloseid tünne, kes rõõmsal meelel mäkis käivad ja juustuburgereid sisse pugivad?
Loe tähelepanelikult oma postitus ja mõista väidete vastuolulisust.

Mina ei leia end vastikusega ülekaalulisi või kogukaid inimesi vaatamas. Pigem on sinulaadse arvamusega preilid ebameeldivamad - rumalust mina ei naudi, ning meik, enda demonstreerimine või leitud vajadus selleks näitab just seda.
Paraku ei saa otse noorte tüdrukute peale pahane olla - eks selline käitumine tule kodust ja ümbritsevast keskkonnast, mis rõhub teatud kaalupiiri jm.

Paraku oleme veel üsna rumaluke liik, seega võib oodata, et kunagi kasvavad selliseid käitumismallid ühiskonnast välja. Kunagi.

Lammaz kirjutas:
ingelpõõsas kirjutas:

Mina ei leia end vastikusega ülekaalulisi või kogukaid inimesi vaatamas. Pigem on sinulaadse arvamusega preilid ebameeldivamad - rumalust mina ei naudi, ning meik, enda demonstreerimine või leitud vajadus selleks näitab just seda.
Paraku ei saa otse noorte tüdrukute peale pahane olla - eks selline käitumine tule kodust ja ümbritsevast keskkonnast, mis rõhub teatud kaalupiiri jm.

Paraku oleme veel üsna rumaluke liik, seega võib oodata, et kunagi kasvavad selliseid käitumismallid ühiskonnast välja. Kunagi.
Ma ei öelnud, et vastikusega. Pealegi, ilma iluideaalideta ei saa ju, neid on kõikjal - nii inimeste kui teiste loomade elus. Kas need on halvad? Ei ütleks, kuni need ei hakka kedagi liigselt rõhuma, kuigi need tõesti piiravad maailma "värvikirevust".
Liigitad mu siis rumalate tüdrukute/naiste alla? Ja minu postituses, selles osas, mis tumedamaks tegid, on selgelt kirjas, et ma olen endaga rahul ka koos nende iluvigadega, lihtsalt et ma olen siis ilmselt järjekordne noor inimene, kes püüab iluideaalile lähemale saada (kuid oskab piiri pidada).
Ja mida sa enda demonstreerimise all mõtled? Seda, kui keegi käib linna peal paksu krohvikihiga nina püsti ringi? Seda, kui mina siin sulle vastu vaidlen?

ingelpõõsas kirjutas:
Lammaz kirjutas:
ingelpõõsas kirjutas:

Ma ei öelnud, et vastikusega. Pealegi, ilma iluideaalideta ei saa ju, neid on kõikjal - nii inimeste kui teiste loomade elus. Kas need on halvad? Ei ütleks, kuni need ei hakka kedagi liigselt rõhuma, kuigi need tõesti piiravad maailma "värvikirevust".
Liigitad mu siis rumalate tüdrukute/naiste alla? Ja minu postituses, selles osas, mis tumedamaks tegid, on selgelt kirjas, et ma olen endaga rahul ka koos nende iluvigadega, lihtsalt et ma olen siis ilmselt järjekordne noor inimene, kes püüab iluideaalile lähemale saada (kuid oskab piiri pidada).
Ja mida sa enda demonstreerimise all mõtled? Seda, kui keegi käib linna peal paksu krohvikihiga nina püsti ringi? Seda, kui mina siin sulle vastu vaidlen?
http://www.youtube.com/watch?v=iYhCn0jf46U

Loomariigis ei ole tegu iluideaaliga (mis see on?), vaid tihti värvikaim ja paremini end esitlev liigikaaslane on tihti ka omadusteilt teistest üle.
Loomad ei ole nii sotsiaalsed kui inimesed, ning kaaslase valimisel on välimusel minu arust tänases ühiskonnas rõhutud nii suur roll, et me unustame, mida me inimesest otsime ja tihti toob see kaasa ebakõlasid. Välimus ei rahulda vaimseid ja tundelisi vajadusi/ootusi uuelt partnerilt.
Ma ausa südamega ei suuda enam modellimõõtu naistest midagi head arvata.. väheseid on, kuid enamus, kes ennast nii demonstreerivad, seda vähem ka kuplialust täidet omavad. Sul on õigus, et me oleme mahti võtnud ülejäänud loomariigist ja selle õigustuse vastu ei ole mul paremat argumenti, kui minu intuitsioon - eks me ehime end teistele näitamiseks ning poolehoiu saavutamiseks, samas oleme vaimselt nii võimekad, et selline madal ja loomalik käitumine peaks varsti ühiskonnast välja juurduma.

Lammaz kirjutas: http://www.youtube.com/watch?v=iYhCn0jf46U

Loomariigis ei ole tegu iluideaaliga (mis see on?), vaid tihti värvikaim ja paremini end esitlev liigikaaslane on tihti ka omadusteilt teistest üle.
Loomad ei ole nii sotsiaalsed kui inimesed, ning kaaslase valimisel on välimusel minu arust tänases ühiskonnas rõhutud nii suur roll, et me unustame, mida me inimesest otsime ja tihti toob see kaasa ebakõlasid. Välimus ei rahulda vaimseid ja tundelisi vajadusi/ootusi uuelt partnerilt.
Ma ausa südamega ei suuda enam modellimõõtu naistest midagi head arvata.. väheseid on, kuid enamus, kes ennast nii demonstreerivad, seda vähem ka kuplialust täidet omavad. Sul on õigus, et me oleme mahti võtnud ülejäänud loomariigist ja selle õigustuse vastu ei ole mul paremat argumenti, kui minu intuitsioon - eks me ehime end teistele näitamiseks ning poolehoiu saavutamiseks, samas oleme vaimselt nii võimekad, et selline madal ja loomalik käitumine peaks varsti ühiskonnast välja juurduma.
Sinu arust ei ole ilusaid ja samas tarku naisi olemas? Arvatavasti sa lihtsalt pole mõnd sellist kohanud (mis on väga tavaline, arvestades, et selliseid polegi palju). Mina tean, et selliseid on olemas ja et välimus ning mõistus pole sugugi pöördvõrdelises seoses. Meigist rääkides - naised ehivad end, parandavad iluvead, kuid see ei tähenda, et nad enda loomuliku välimusega rahul ei oleks. Võib-olla tõesti on osadel enda näo suhtes väga madal enesehinnang ja ta lihtsalt peab seda tõstma meigiga...
Meigivad ja enda välimuse eest hoolt kannavad väga paljud naised (pea kõik), kas nad jätavad siis sulle kohe lolli mulje? Ilmselt oled sa siis lihtsalt mõtetute tibidega kokku puutunud ja üldistad seetõttu kõiki ilusaid (on see siinkohal õige sõna, kui ilu nii varieeruv mõiste on?) naisi?

See Dove kampaania reklaam... Minagi ei poolda sellist "total makeoverit". See näitab, mida tänapäeval iluideaaliks peetakse. Jah, loodetavasti selline arvamine kaob ja hindama hakatakse loomulikku ilu. Iluideaalid muutuvad, kuid nad ei kao kunagi.

ingelpõõsas kirjutas: Sinu arust ei ole ilusaid ja samas tarku naisi olemas? Arvatavasti sa lihtsalt pole mõnd sellist kohanud (mis on väga tavaline, arvestades, et selliseid polegi palju). Mina tean, et selliseid on olemas ja et välimus ning mõistus pole sugugi pöördvõrdelises seoses.
Sa pead silmas mingiks reaalseks väärtuseks peetavaid füüsilisi parameetreid, mis on saanud läbi miimide tendentsiks, omamata sealjuures mõistlikku alust, siis muidugi on neid olemas ka õpitud inimeste puhul.
Siinkohal on Confutsius mäletamist mööda hästi lausunud:
Mõtlemine ilma õppimiseta muudab inimese püsimatuks, õppimine ilma mõtlemiseta aga on katastroof.
Mina olen veendunud, et inimene, kes pühendab liigselt vaeva enda välimusele või üldse peab sellest suurt lugu, ei ole arukalt mõtlev kodanik. Seega pead sina vist tarkuse all silmas siiski - taas Confutsiuselt: "See haritus, mis koosneb faktide meeldejätmisest, ei tee kellestki veel õpetajat." - ehk.. inimene peab oskama leida maitset olla haritud, olla mõtlev ja seda leides unustatakse sellised valeväärtused, millest meie siin vestleme.

Inimlik kaunidus on teine mõiste, seda ma märgin.

ingelpõõsas kirjutas:Meigist rääkides - naised ehivad end, parandavad iluvead, kuid see ei tähenda, et nad enda loomuliku välimusega rahul ei oleks.
ingelpõõsas kirjutas:Võib-olla tõesti on osadel enda näo suhtes väga madal enesehinnang ja ta lihtsalt peab seda tõstma meigiga...
!
ingelpõõsas kirjutas:Meigivad ja enda välimuse eest hoolt kannavad väga paljud naised (pea kõik), kas nad jätavad siis sulle kohe lolli mulje? Ilmselt oled sa siis lihtsalt mõtetute tibidega kokku puutunud ja üldistad seetõttu kõiki ilusaid (on see siinkohal õige sõna, kui ilu nii varieeruv mõiste on?) naisi?
Kannavad hoolt. Seda nimetatakse prostitutsiooniks. Enda väärtuse illusioonne tõstmine ühiskonnas, esindamata sealjuures midagi tõelist.
Küsimusele on aga vastus üleval.

ingelpõõsas kirjutas:See Dove kampaania reklaam... Minagi ei poolda sellist "total makeoverit". See näitab, mida tänapäeval iluideaaliks peetakse. Jah, loodetavasti selline arvamine kaob ja hindama hakatakse loomulikku ilu.

Alguses ma puhastan näo kummeliveega siis panen kreemi,jumestuskreem,puuder,silma alused musta laovärviga (teen nagu triibu väljapoole)teen laod(üldiselt pruunikate,musta toonidega)siis teen ripsmed ,teen valge silmapliisatsiga silma nurkadest ja ajan laiali(jätab ärkvel,särava mulje , sest ma olen koguaeg mega unine)teen silma joone veel valgega (jätab mulje nagu silm suurem)teen jumekaga üle nina,suu ja silma piirkonna ,sest need jäevad alati heledamad,pärlpuuder ka ja siis mingi huuleläige ja ongi kõik.Prillid ette ja valmis.Silmad teen musta ja halliga enamjaolt siis kui mingi pidu vms on .MA võin kasutada küll palju meiki aga kasutan seda vähe , ma ei topi krohvi kihina vaid õrnalt.
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.

dianat94 kirjutas:Ma ei leia iga päevasel meigil mõtet. Miks peaksin enda näonahka kahjustama.
Meiki kasutan ainult erilisteks puhkudeks ja ka siis minimaalselt.

Sama siin. Mõnikord kasutan pidudel ripsmetušši.
Ma tean, et mul on vistrikke jne(sest ma olen puberteedieas), aga endaarust need nüüd nii jubedad ka pole, et neid 2cm krohvikihiga peitma peaks. ;)
Watch them jump the cliff. The fools.

BILLIONAIRE kirjutas:Puhastus, niisutus kreemiga, ripsmetušš ja põskedele vähe pärlpuudrit, enamasti jääb see ka ära kuna nahk nii kuiv, sest mul näoravi peal.
Aga pidulikumatel juhtudel jum.kreem ka jms
pärlpuudrit ei anna ka kasutada, nägu ei luba :D aga ripsmetuss ka tänasest jääb ära ;D käisin keemiliselt värvimas. awsome. lahe kohe neid aegu mäletada kus iga hommik sai end kokku mäkerdatud.haha
Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.

BILLIONAIRE kirjutas:
BILLIONAIRE kirjutas:Puhastus, niisutus kreemiga, ripsmetušš ja põskedele vähe pärlpuudrit, enamasti jääb see ka ära kuna nahk nii kuiv, sest mul näoravi peal.
pärlpuudrit ei anna ka kasutada, nägu ei luba :D aga ripsmetuss ka tänasest jääb ära ;D käisin keemiliselt värvimas. awsome. lahe kohe neid aegu mäletada kus iga hommik sai end kokku mäkerdatud.haha
kle kas see värv kulub maha ka mingi ajaga või mida?
female

BILLIONAIRE kirjutas:
Haha suht awsome jah kuule, mõne aja pärast näed, kui awesome see keemiline ripsmete värvimine ikka on :D.. Tead üldse, et seda tehakse vesinikuga? Vesinik rikub ja muudab ripsmed sul jumala heledaks ju :D.
Et.. Suht ''awesome'' siis varsti =)..
Vasta

Mine “Oma iseloomust”