Kes peab päevikut ?

Ise olen nii paar - kolm kuud juba pidanud ja tahaks teada kuipaljud teevad sama . ? :D
Ja kuidas te oma päevikut siis peate ? netis kuhugi kirjutades või vihikusse ?
Ja originaalsemad peidukohad võite ka ju avaldada :D
Ise kirjutan vihikusse ja pole vaja peita sest hoian seda koolivihikute hulgas . :D

Re: Kes peab päevikut ?

Ma ei julge päevikut pidada, sest mu ema sorib mõnikord mu asjades ja ma ei taha, et ta saaks teada, mis ma sinna kirjutan. Ükskord ma pidasin seda oma koolivihikuks ja andsin selle tema kätte, et ta läbi loeks. Ma pidin šoki saama, kui ta hakkas seda kõvasti ette lugema ja küsis siis, et mis asi see on. :?

Liisuliisi kirjutas:Ma ei julge päevikut pidada, sest mu ema sorib mõnikord mu asjades ja ma ei taha, et ta saaks teada, mis ma sinna kirjutan. Ükskord ma pidasin seda oma koolivihikuks ja andsin selle tema kätte, et ta läbi loeks. Ma pidin šoki saama, kui ta hakkas seda kõvasti ette lugema ja küsis siis, et mis asi see on. :?
Aga internetis saab ka päevikut pidada. Näiteks www.blogspot.com -> seal saab oma päeviku privaatseks panna, nii et mitte keegi peale Sinu ei saa seda lugeda.
Mina blogingi sinna :)

Just eelmine kuu lõpetasin kirjutamise, sest mu õde luges kõike mida ma aastajooksul poiste vastu ja üleüldse tundnud olen...:S seda oli päris palju (TERVE AASTA JUU IKKAGI) ......ta hakkas naerma ja jooksis mu sõbrannadele kituma.. :( olin 2 nädalat naerualune, kunijäin kauaks haigeks... siis nad unustasid selle..... kõigerohkem oli häbi selle poisi ees, kellest ma sinna kõigerohkem kirjutasin... :oops:
nyd ei kirjuta enam kunagi! :twisted:
Mr. Rainy always cames out, when I need him to.[/code]

_hull_ego_ kirjutas:Just eelmine kuu lõpetasin kirjutamise, sest mu õde luges kõike mida ma aastajooksul poiste vastu ja üleüldse tundnud olen...:S seda oli päris palju (TERVE AASTA JUU IKKAGI) ......ta hakkas naerma ja jooksis mu sõbrannadele kituma.. :( olin 2 nädalat naerualune, kunijäin kauaks haigeks... siis nad unustasid selle..... kõigerohkem oli häbi selle poisi ees, kellest ma sinna kõigerohkem kirjutasin... :oops:
nyd ei kirjuta enam kunagi! :twisted:
Njh kasutaja nimi suht haige egod põlema :twisted:
http://www.rate.ee/users/MinuReidikontoo <---minu reit!:)

mai kujutaks ettegi oma elu ilma päevikuta näiteks . :D
Sama siin :D kirjutan peaaegu iga päev sinna.. eelmsiel aastal oli üldse mingi päeviku haigus .. kirjutasin isegi vetsus ja bussis :D aga muidu lõpetasin neljanda 96 lehelise päeviku .. viies läheb :wink: ma ei tea, see lihtsalt aitab vahel.. paber kannatab kõik välja.

kirjutan küll. ükspäev need mingisugused inimesed kes siin olid lugesid seda. isa ja igast sellised. siis peale seda kui nad lugenud olid mida ma sinna kirjutanud olin, siis helistasid kohe kuskile politseisse ja kiirabisse ja arstile ja ma ei tea kuhu veel, nii haige. lihtsalt mingisuguse teksti pärast topiti mind hullumajja. tegelt ma tean, et see polnud lihtsalt mingine tekst, aga see mida ma sinna kirjutan peaks olema ainult minu asi ja kui nad isegi kogemata seda loevad nad ei tohi nii teha. ja ma ei tea. igatahes ma kirjutan ikkagiedasi ja hoian teises kohas kust seda ei peaks üles leidma. kuigi ma ei tea ka. hirmus on kirjutada sinna mingisuguseid asju mis rikutakse täiesti ära kui keegi neid loeb. kuigi tahaks paljusid asju kirjutada sinna. aga hirmus on. nüüd.

Pean ikka jah :D Noh,ega muidu ei oleks väga vajagi,aga mõnikord on lihtsalt nii palju muresi/muud infot ja siis,kui see sinna on kirjutatud siis on seda parem analüüsida ja ka natuke kergem hakkab mure korral :) Hoian karbis,mis on omakorda sahtlis ja on veel lukus ka.Noh mul on oma süsteem,et ma saaks kohe aru,kui keegi on seda näppinud :P :P

Ma kirjutan blogspotis blogi, mul on seal mitu blogi, et kahte(vana, kus oli kõik koguaeg halb ja ma ei kirjuta enam sinna ning uus, kus on ka enamus tegelikult halb :D) saavad kõik põmst lugeda ja üks on täiesti privaatne ja sinna kirjutan asju, mida mu tuttavad lugeda ei tohiks, sest see tekitaks ainult probleeme. :/
Think Pink! Kõik saab korda!

Kriin. kirjutas:Ise olen nii paar - kolm kuud juba pidanud ja tahaks teada kuipaljud teevad sama . ? :D
Ja kuidas te oma päevikut siis peate ? netis kuhugi kirjutades või vihikusse ?
Ja originaalsemad peidukohad võite ka ju avaldada :D
Ise kirjutan vihikusse ja pole vaja peita sest hoian seda koolivihikute hulgas . :D
Mul endal on kolm parimat sõpra : klassiõde , mu pärisõde & mu PÄEVIK .
Ma nagu nii KOHUTAVALT armastan oma päevikut . Alati kirjutan sinna kõõik asjad üles , vahest isegi toppin sinna pilte janii . Igast vajalikud nipid on seal . Ja pean sinna ka oma modellipäeikut . :D
Päevikut hakkasin pidama vist juba üheksa aastaselt . Igatahes igapäev sinna kirjutada ei jõua , vahest jääb isegi terve kuu vahele , aga siis lihtsalt ühel päeval kirjutan ära ka selle mis vahepeal juhtunud on :D
Minu eesmärk päeviku pidamisel on igatahes see , et paari aasta pärast saan seda lugeda ja niisama naerda ja mõelda mis kunagi juhtunud on :D mälestusi meelde tuletada :D
PS , ma pole päevikufriik , lihtsalt meeldib see . :D
TANTSIMINNEEE & MODELLINDUSHH ( LLL )

Vanasti ma kriblasin ja panin päevikud oma toa riiuli peale. Mul lihtsalt pole neid uskile peita, sest mul oli neid 14 tükki, sellest ajast saati kui ma kooli läksin hakkasin ma kriblama. Aga siis am sain omale kassi, kelle asjad pidid minu toas olema ja ma lihtsalt põletasin nad kõik ära. Ma mõnikord õhtuti kirjutan mitu lehekülge A4 suurusesse märkmikusse, aga järgmisel päeval lihtsalt pistan põlema, sest ma kardan et keegi loeb neid.
:D

Ma alustasin kuskil 1996 aastal vihikusse kirjutamist.Nagu neid on mega hale lugeda muidugi nüüdseks.Kirjutasin vihikutesse kuni 16 aastani kuna siis sain neti.Nüüdseks blogin netis.
Päevikusse/blogisse ma ei kirjuta igapäevaselt.Ma kirjutan vaid sündumusi ja mõte arutelusid ja poistest.Enamus ajast on nüüdseks mu päeviku sisuks vaid seksuaalsed kogemused vms,kuna muu ei köida mind enam eriti,ega tekita emotsioone.Ja üldiselt on blogi mu mälu/mälestused,sest mul endal on mälu halb[maha joodud] ja ma ei mäleta paljusid tähtsaid asju,mida nagu tavaliselt inimene ikka mäletab.
Mu blogi on avalik ja trobikond inimesi loeb seda.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

mhmmh- kirjutas:Kuidas seal http://www.blogspot.com seda päevikut privaatseks panna saab? :D
Mine aadressile: http://www.blogger.com/home, seejärel valid sealt settings ja lehelt, mis sulle nüüd ette tuli, valid kõige viimase ehk Permissions.. Edasi on allpool küsimus: Who can view this blog? ja sina paned nüüd punkti lihtsalt nt. Only blog Authors - kui sa muidugi oled oma blogi ainuke autor. Ja nüüd kinnitad seda valides Allow authors only.
__

Ise kirjutan väga harva midagi päevikusse, aga ta on mul olemas. Peidukaid on ka ikka kõikjal olnud. Näiteks aasta aega oli minu päevik mulla all.. Kaevasin ruudukujulise murutüki välja maast asetasin sinna oma päeviku (loomulikult oli see kilekotis ja ära turvatud kõikvõimalike variantidega), ja panin murutüki jälle tagasi. Keegi ei avastanud seda :D

pean. blogspoti keskonnas on mul lausa 3 blogi ja ilmselt teen ühe juurde, kuna tahaks kirjutada päevikusse kõike mida tunnen. praegu pean neid mõtteid lausetesse ära peitma, sest mul on mõned päris tõsised lugejad. väiksena üritasin kirjalikult aga jah, ei tulnud välja. mõned leheküljed ja oligi metsas.
no kus kurat on kirjas, et inimesed peavad nii lollid olema...

Ma hakkasin sellel aastal pidama päevikut. Väiksemana kirjutasin päris tihti igast salapäevikutesse. Paar nädalat tagasi lugesin ka neid, päris naljakas oli tegelt. :D Aga väga hea on oma tunded kõik üles kirjutada ning pärast lugeda. Olen mõelnud ka internetis päevikut pidada, aga ma ei pääse netti nii tihti kui tahaksin ja enda käega kirjutatu on väärtuslikum. ;)
Olen tüdruk, 14.

Olen ka päevikupidaja. Hakkasin päevikut pidama eelmise aasta suvel kui mõtteid ja tundeid kogunes nii palju, et nad pähe enam ära ei mahtunud.. seega olen varsti juba aasta aega päevikut pidanud. Peidan tavaliselt oma kooliasjade vahele ning kannan alati koolis kaasas, et keegi seda juhuslikult ei leiaks, kui mind kodus pole. Kaks korda on juhtunud, et mu isa on selle leidnud (laua pealt kui kirjutamine pooleli oli), kuid sain õigel ajal jaole.

-butterfly- kirjutas:hakkasin ka päevikut pidama, eile alustasin.
ma kirjutan tavalisse ruudulisse vihikusse ja peidan selle siis madratsi alla
Madratsi alt võib su ema üles leida, kui voodit teeb. Ma peitsin sinna varem.. salajasi asju, aga kspäev emme leidis üles.

Päevikut olen pidanud 2006'st aastast, päevikusse kirjutan tähtsamad asjad, mis on juhtunud. Hetkel on täiskirjutatud üks väike märkmik ja veerand ruudulist kaustikut.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Prochepy kirjutas:Madratsi alt võib su ema üles leida, kui voodit teeb. Ma peitsin sinna varem.. salajasi asju, aga kspäev emme leidis üles.
No äkki oleks lahenduseks ise veidi täiskasvanu moodi käitumine, mitte et lastakse emmedel oma voodeid korda teha. Siis pole ka vaja muretseda, et madratsi alt midagi leitakse.

Ma olen juba umbed kolma aastat avalikku blogi netis pidanud. Nii meeldib!! Ja jälgijaid on mul ka.
Hiljaaegu alustasin ka privaatse blogiga netis. Ainult parmsõbranna saab seda veel lugeda. Algselt ei olnud see vajalik, aga kui poiste mured ja tiirud peale tulid, siis muutus see hädavajalikuks. Ilma blogimiseta ma lihtsalt ei saaaks!

Ma pean päevikut ja lõin ka blogi, kus on praeguseks ainult üks sissekanne, kuna ma alles lõin selle. Aga päevikut pean ma tavalises vihikus ja ei peida seda, kuna siis ei ärata see nii suurt tähelepanu, kui ema selle kusagilt teki alt või padja alt vms üles leiaks. Kui ta mul lihtsalt laual on , siis ema ei sori, pealegi olen ma juba omadega nii suur,et mu ema mu asjades ei sori ja ma ei kirjuta ka midagi nii kohutavat, mida ei kannataks kõva häälega ette lugeda... Õigupoolest kirjutan ma suht humoorikalt ja see pakuks tõenäoliselt suht palju nalja... Ja sel juhul poleks mina naerualune, vaid see oleks naljakas, kuidas ma asju ja inimesi näen ja väljendan.. Igatahes soovitan pidada päevikut. Arendab väga palju. Ka eneseväljendamist ning kunagi on väga koomiline lugeda. Sattusin ise ka lugema enda 8.-ndas klassis kirjutatud päevikut... lausa piinlik oli,aga naljakas sellegipoolest:D
Vasta

Mine “Oma iseloomust”