Re: juksevärv

Omg olen sündinud blondiinina :D:D

Aga nüüd võib öelda, et ära läinud blond värv O__________o Et polegi nii hele nagu varem oli ;'(
Raske on joonistada päikest, kui nutad ...

Kunagi ära ole oma valuga üksi , sest kui kellegile räägid , on valutum!

ELU EESMÄRK ON ENESEARENDAMINE.-Oscar Wilde.
Uued tutvused tere tulnud!

RoosaN2ts- kirjutas:punakaspruun . :dd
aaga tahan blondiks kuid mayy tea kas see sobib ültse , et naq kuidas seda teada saax or sth ? : D : D
Ei soovita, kuna sul on tumedad juuksed ja nendest blondiks värvimiseks on tugev protsess. Pärast võib värv ju ilus olla, aga juuksed ei ole enam nii ilusad, vaid on takused. Kui see sind ei huvita, siis soovitan sul vähemalt juuksuris blondeerida, sest poevärvid ei ole õiged värvid.

Loomulikult on nad pruunikad, ebamäärast värvi.
Hetkel on nad värvitud pealt pruuniks, alt tumedaks mitte päris mustaks, kuid võib ka seda öelda, lillaks, roheliseks ja siniseks. Need kolm viimast on koondatud ühte salku :D
Jamh, mu ema on juuksur asi on selles.
“You can't help respecting anybody who can spell TUESDAY, even if he doesn't spell it right; but spelling isn't everything. There are days when spelling Tuesday simply doesn't count.” Winnie the Pooh

Re: MIs värvi on teie juuksed?

Loomulik värv on blondiin aga mul olid juuksed pruunid ja juurtest mingi 5 cm enda värvi välja kasvanud, üleeile värvisin blondiks ja oi mis tulemus.... see 5cm muutus üliblondiks(nagu ma tahtsin) aga ülejäänud muutus oranžiks :D:D aga jh, nii hull tegelikult polegi, peab leppima sest uuesti värvida oleks liiga riskantne, ei taha et juuksed murduma hakkaksid niigi muutusid selliseks kuivaks -.-
Rumalad ei andesta ega unusta, naiivsed andestavad ja unustavad, targad andestavad, aga ei unusta. T.Szasz
Ära lükka homsele neid tegevusi, mida saaks lükata ülehomsele. Mark Twain

RoosaN2ts- kirjutas:punakaspruun . :dd
aaga tahan blondiks kuid mayy tea kas see sobib ültse , et naq kuidas seda teada saax or sth ? : D : D

blond ma juba olin ära siis , ( suht sobis kahh (A) . ) aga nüüüd olen pruuun & on mul on heameeel selle üle :D

mitme värviga jamatud:D
1.algul olin blond-siis muutusin kartulikooreks(loomulik)
2.tegin punased triibud
3.värvisin ükeni leekpunaseks
4.lillaks(tume-veinipunane rohkem)
5.jälle erk punane
6.pruuniks
7.punasega üle-tuli punakas pruun(mustjas algul)
8.nüüd tegin blondid triibud sisse,juuksed on vähemalt 4.toonis:D(pealagi nagu täpiline,seal oma juuks kasvab juba välja ja jääb heledam)
ja seda kõike 7 aasta jooksul(hetkel 16a)

ärge rikkuge juukseid! :wink:
Life is The Meaning of Us..

Essat korda värvisin 7 aastaselt punaseks : d
Siis ma värvisin koguaeg oma juukseid uuesti punaseks 4 aastat järjest. Siis värvisin mustaks, aga kellelegi ei meeldinud see. Järgmisena olin musta tukaga ja triipudega, ülejäänd oli erkpunane. Nüüd blondeerisin, ja see meeldib kõigile :D
Aga maihakka edasi blondeerima, äkki olen varsti üldse kiilakas :lol:
Ma veel vaatan, suve lõpus ma kas blondeerin uuesti või värvin brünetiks. Kui ma uuesti blondeerin siis ma ootan kuni mul on blond niipalju välja kasvanud et koledaks hakkavad juuksed minema juba ja siis värvin brünetiks. Siis üritan paariks aastaks oma loomulikuks kartulikorrepruuniks jääda. Ma ei tea kas see õnnestub sest ma luban seda alati peale juuste värvimist :D
Aga mul lihtsalt tekib kiusatus juukseid värvida. :mrgreen:
Vasta

Mine “Oma iseloomust”