Re: Meik,välimus?

Minu põhiline meik: ripsmetušš ja huulepalsam, kord kuus näeb mul näos päiksepuudrit.
Eriti pidulikel juhtudel kasutan ka silmapliiatsit ja lauvärvi.

Teile, kes te nii hoogsalt ladusid värvite, edu edaspidiseks.
Some moments seem like a waste of paint.
Ma tahaksin olla ma ise,
kuid katki läks mõtete kee.

Koolis : Jumestuskreem , paksult puudrit , must silmapliiats ( üle poole silmalau lasen sellega) siis must lauvärv peale ( ma ei tea kas kirjutatakse lao - või lauvärv. :D ) , ripsmekat paksult , ja siis kõige tumedamat päikesepuudrit veel kolmanda kihina aga ainult põskedele , ja punane huulepulk.
Mõnel üritusel - Paksult jumesturkreemi ja puudrit , kõige tumedam päikesepuuder põskedele , valge silmapliiatsiga kogu laug üle , musta lainerit nii alla kui ülesse , roheline silmapliiats veel peale , musta lauvärvi nii alla kui ülesse , beezi lauvärvi kuni kulmudeni ja valget sädelevat lauvärvi veel silmanurka , punane huulepliiats ja punane huulepulk peale , kulmupliiats ja paksult ripsmekat.

Vottt nii / :)

Talvel, kui ma kooli lähen, ei kasuta väga meiki, tihti olen ilma meigita koolis. Vähemalt kodus ei pane talvel endale meiki peale, sest kuna ma pean jala kooli kõndima, lähevad tihti ripsmed härma ning kui see sulama hakkab, läheb ripsmetušš laiali.
Muidu kasutan ainult ripsmetušši, kulmupliiatsit ja silmapliiatsit, mõnikord vajadusel puudrit - mulle väga ei sobi näiteks huuleläiked, huulepulgad, laovärvid jms. Kui ma kuskile lähen (kellegi juurde, peole või kuhugile mujale), kannan samuti veidi meiki peale.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Külaline kirjutas:Koolis : Jumestuskreem , paksult puudrit , must silmapliiats ( üle poole silmalau lasen sellega) siis must lauvärv peale ( ma ei tea kas kirjutatakse lao - või lauvärv. :D ) , ripsmekat paksult , ja siis kõige tumedamat päikesepuudrit veel kolmanda kihina aga ainult põskedele , ja punane huulepulk.
Mõnel üritusel - Paksult jumesturkreemi ja puudrit , kõige tumedam päikesepuuder põskedele , valge silmapliiatsiga kogu laug üle , musta lainerit nii alla kui ülesse , roheline silmapliiats veel peale , musta lauvärvi nii alla kui ülesse , beezi lauvärvi kuni kulmudeni ja valget sädelevat lauvärvi veel silmanurka , punane huulepliiats ja punane huulepulk peale , kulmupliiats ja paksult ripsmekat.

Äkki seletaksid mulle, miks on vaja PAKSULT panna peale endale puudrit? See ju esiteks kahjustab su nahka, kui seda ohtralt peale panna - muudab kuivemaks. Ja maitea.. Kui vana sa oled üldse? Ma arvan, et maksimaalselt 14-aastane, nemad kipuvad meigiga üleliialdama.. Jubedalt palju meiki kannad endale ikka peale.. :shock:
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Prochepy kirjutas:
Külaline kirjutas:Koolis : Jumestuskreem , paksult puudrit , must silmapliiats ( üle poole silmalau lasen sellega) siis must lauvärv peale ( ma ei tea kas kirjutatakse lao - või lauvärv. :D ) , ripsmekat paksult , ja siis kõige tumedamat päikesepuudrit veel kolmanda kihina aga ainult põskedele , ja punane huulepulk.

Äkki seletaksid mulle, miks on vaja PAKSULT panna peale endale puudrit? See ju esiteks kahjustab su nahka, kui seda ohtralt peale panna - muudab kuivemaks. Ja maitea.. Kui vana sa oled üldse? Ma arvan, et maksimaalselt 14-aastane, nemad kipuvad meigiga üleliialdama.. Jubedalt palju meiki kannad endale ikka peale.. :shock:
Ja see on väga väga kole ka. Ripsmetuššiga sama lugu, jäävad tükki ju.. uuhh. vähenda oma koguseid
Mis on au? me vist räägime millestki muust. Ütleme ilge mark, täitsa bläss. Me ei ütle au.

ega sa mu klassiõde pole?
female

punx kirjutas:

ega sa mu klassiõde pole?
Ei ole.
Miks sa seda arvad ? :)

-ShutUp kirjutas:Alguses ma puhastan näo kummeliveega siis panen kreemi,jumestuskreem,puuder,silma alused musta laovärviga (teen nagu triibu väljapoole)teen laod(üldiselt pruunikate,musta toonidega)siis teen ripsmed ,teen valge silmapliisatsiga silma nurkadest ja ajan laiali(jätab ärkvel,särava mulje , sest ma olen koguaeg mega unine)teen silma joone veel valgega (jätab mulje nagu silm suurem)teen jumekaga üle nina,suu ja silma piirkonna ,sest need jäevad alati heledamad,pärlpuuder ka ja siis mingi huuleläige ja ongi kõik.Prillid ette ja valmis.Silmad teen musta ja halliga enamjaolt siis kui mingi pidu vms on .MA võin kasutada küll palju meiki aga kasutan seda vähe , ma ei topi krohvi kihina vaid õrnalt.
Enam ma ma pmst ei megigi nii..
Tüdruk siin pool.
See on minu arvamus!
Teeks äki täna natukene matat?Liidaks sind ja mind, lahutaks riided ja korrutaks sind terve öö.

Ma ei meigigi end tavapäevadel :D ma näen ilma selleta ka hea välja.Mul on pikad ripsmed,tumedad kulmud ja huulpalsami pehmed huuled.what else should i need.
Mõnikord peole minnes meigib kui tuju,siis kui aega on.Ikka vahepeal põnev näole eksperimentida.
Be so focused on your growth that everyone else’s business is irrelevant

Talvel läheb tooniv päevakreem ja ripsmetušš. Kui õues tuiskab hommikul, siis võtan tušši kooli kaasa ja lipsan paariks minutiks wc-sse ja panen selle alles seal peale. Peale kooli on poh, siis ma niikuinii suundun koju ju.
Suvel teen tavaliselt heleda puudriga silmaalused ja nina pealt üle, mõnikord terve nägu ka (kui tõesti juhtub selline päev tulema et nägu on veits laiguline) ja ripsmetušš.
Vahepeal panen kergelt heledat lauvärvi ka, aga see ka ainult siis kui kipun liiga kaua peegli eest vahtima (sedasi tulevad igasugu jobud ideed pähe).

Kui mingi pidulik asi on (ma käin ainult mõndadel koolipidudel, ehk siis 2-4 korda aastas) siis ma löön ennast rohkem üles, aga mitte liiga palju. Tavaliselt piisab juba mu riietusest ja soengust et inimesed ära šokeerida (mul on alati midagi väga imelikku seljas), pole krohvi niiväga vaja.

hmm, no hommikul ärgates kui kooli lähen, panen kõigepealt aluskreemi, siis teen laineriga, ripsmetušš ja jumestuskreem.
ja peole või kuhugi minnes panen silmadele sädelust, teen laineriga, ripsmetušš, aluskreem, jumekas ja et jumekas matistusks siis panen puudrit peale. ja huuleläiget ka veits.. tundub nagu ilgem krohvinägu, aga tegelt ma üritan kuidagi loomulikumalt teha et ei jääks sellist väga võltsi tunnet :D
Do what u love & f'ck the rest

suvel ( kui rannailm pole ) , vn üleüldse: kõigepealt aluskreem , selleks sobib ka tavaline näokreem , siis hästi vähe jumestuskreemi , niimoodi , et nägu on jumestuskreemiga kaetud , aga mitte paksult vms ;d , hügeenilist huulepulka , ss panen ühte rohelist asja , mis võtab punetuse ära , ss peitekat ja siis vajadusel veel jumestuskreemi sinnapeale ( kui jääb laiguline vms ) , ss puudrit, aga mitte paksult , ss põsepuna & päiksepuudrit . ss ühte valge-sädelevat asja silmanurka , toob silmad esile .. ss ripsmetušši & huuleläiget .

mdea , tundub vist hull kroff vms , aga mdea , ma panen neid kõiki asju niivähe, et vaevalt on näha , et ma üldse meigitud . ;d

aga pmt kooliajal läheb sellega niikaua aega , et kooliajal käin vahest ilma meigita ka . :d aga no ss meigikott kaasa & wc-sse meikima , kui kodus aega väheks jääb .

Kooli ajal: Nägu puhtaks(mingi garnieri tootega :D) siis peitepulk kui vaja (tavaliselt on seda vaja :D) siis puudrit natuke ja ripsmedušš.
Tegelikult nüüd viimaselajal ei olegi meiki kasutanud, sest näonahk pole enam eriti kena :roll:

Tähtsam sündmus: Nägu puhtaks(mingi garnieri tootega :D) siis peitepulk kui vaja (tavaliselt on seda vaja :D) siis puudrit natuke, laovärve, (kui sobib) musta lainerit, vajadusel ka musta silmapliiatsit ja kõige tipuks ripsmedušš.
Ka sellist meiki kasutan harva. Üldiselt olen ilusa näonahaga, vb natuke kahvatu aga siis panen õrna kihi tumedamat puudrit ja asi korras. :wink:
''In life, we always fall for the person who will never fall for us,
always want things that we can't have, and say things we shouldn't.'' -Zayn Malik

Ei meigi kuna ripsmed on pikad ja tumedad juba loomulikult ja nahk on viimased 2 aastat täiesti korras (enne seda kasutasin peitepulka). Kuigi ma näeksin ilmselt meigiga ilusam välja...aga ma ei viitsi hommikul.
On see siis tähtis, mida maailm endast kujutab? Peaasi — tahtsin osata seal elada. Kui sa õpid õigesti elama, ehk saab sulle siis iseenesest selgeks, mida maailm endast kujutab.

Kasutan enamasti ainult pidulikel sündmustel vms, siis ka pmst ainult ripsmetušš (mitte must, vaid hõbedane või lilla), huuleläige, harva laovärv. Vahel kui hommikul tuju on, siis panen kooli ka ripsmetušši. Jumestuskreemi vms ei kasuta. esiteks emps ei luba ja see kahjustab täiega näonahka. Kooli panen tavaliselt peitepulka kui (vaja) ja hügieenilist huulepulka või huulepalsamit.

Klassis mõned meigivad ka ennast, aga ka siis tuleb poiste poolt selliseid krohvi nalju. ise eriline meigiinimene ei ole.
All you can do is Believe!

Tavaliselt ei viitsi meikida (vahet pole kas meigin või mitte, kole morda on mul ikka, sinna ei saa midagi parata), aga kui meigin siis ülihele jumestuskreem (''normaalsetes'' toonides jääb väga ebaloomulik sest mul väga hele nahk), lainer ja ripsmetušš. Vahest võõpan huuled ka punaseks.

Koolis käin tihti ilma meigita, vahel värvin ainult ripmsed ära. Vahel topin näkku mingit näokreemi, jumestuskreemi ja siis ripmsed värvin ära.
Peomeigi tegemiseks kasutan ikka päris palju erinevaid tooteid.. Jumestuskreem, peitepulk, tolmpuuder, silmapliiats, ripsmetušš, põsepuna, huuleläige, kulmuvärv ja mingeid laovärve kasutan ka.

:) Kuna ma suhteliselt laisk meikimise poole pealt siis ei meigigi end tavaliselt. Vahel kui viitsin siis kooli minnes panen veits peitepulka ja ripsmetušši. Mõnel pidulikumal üritusel, jumestuskreem, lauvärv, silmapliiats, huulepalsam, ripsmetušš
Aga mis siis, kui sa ühel heal päeval ärkad üles ning avastad, et terve viimane aasta on olnud uni?

kuna mul näonahk pigistamisest kole koguaeg siis pesen näo ära, kreemitan, jumestuskreem, peitepulk, puuder. ning siis silmadele silmapliiats, hajutan kenasti ära, et see mingi terav ja selgepiiriline poleks, ja siis ripsmetušš. kui näonahk väga kole ei ole, jätan jumestuskreemi välja, ehksiis aint peitepulk ja puuder + silmameik.

grim2reaper kirjutas:Vedeltsementi 2kg & peale seda pahtliga üle, et ühtlane jääks 8-)
no seda meiki kasutavad kõik ilma teismelised beibed, pole midagi originaalset kahjuks :(
muidu ma soovitan sul nägu liivapaberiga üle ka käia, siis ei ole vaja seda tsementi nii kõvasti pahteldada

kooliks headel päevadel ei pane concealerit, halbadel tuleb concealer ja translucent powder ka, aga mudu igapäevaselt ainult kulmud värvin ära, sest ripsmed teen lash liftiga iga kahe kuu tagant. tglt mul on pikka aega juba mõte kulmud ka lasta ära värvida, sest i go for the minimum effort look :lol: kui keegi teab mingit head odavat kohta ss hmu ;))
pidude v pidustuste jaoks teen täielikuma meigi, siis on concealer, translucent powder, kulmud ofc, contour, highlight, loomulikku tooni lauvärv ja pruuni tooni silmapliiats ja huuled vastavalt tujule kas ka loomulikum toon v full tume.

Igapäevaselt ei viitsigi ennast meikida, paar korda nädalas vb värvin ripsmed ära, aga ma nagu ei näe mõtet hommikul enda aega raisata meigi tegemisele. :D Lisaks pole mul näonahaga ka probleeme ja kui pidevalt end tugevalt meikida, pole seda vau-efekti, kui jälle endale tugeva meigi teed. Muidu kui ma välja lähen vms, siis kasutan jumestuskreemi, peitekreemi, kulmupuudrit, päikesepuudrit, highlighterit , ripsmetušši ja valget ja musta silmapliiatsit ehk siis mitte midagi uudset ja erilist. :D
Vasta

Mine “Oma iseloomust”