Re: mida praegu loed?

A Storm of Swords. Hämmastav. Parim fantaasia raamat, mida eales lugenud olen. Igasugustest Tolkienide teostest latiga üle. Sellest tuleb siis tuntud teleseriaali Game of Thrones 4. hooaeg (3. hooaeg põhines A Storm of Swords esimesel poolel, 4. hooaeg nüüd teisel poolel)

Loen praegu printsessi päevikuid.Paljud kindlasti teavad seda filmi.Olen ise ka seda filmi vaadanud ja ütlen julgelt,et raamat oli palju põnevam.See raamat sobib vist rohkem noorematele 13-17.See räägin noore tüdruku elust Miast ja ma tunnen,et osaliselt on minu elu sama ja vahel naersin ikka päris palju.
Elu on elamiseks

ABCDEFGHIJKLMNOP kirjutas:
vertigo kirjutas:
ABCDEFGHIJKLMNOP kirjutas:Loen praegu raamatut "Pilapasknäär" mis on näljamängude triloogia kolmas raamat.Olen esimest ja teist osa ka lugenud ja soovitan kindlasti teistel ka neid lugeda kuna need on väga põnevad!
pilapasknäär? pila, pask, näär? :| ehk siis raamat räägib vaimukast pasanäärmest? selle sõna lisan ma kindlasti enda leksikoni

Erm...jah selline on raamatu nimi inglise keeles on see mockingjay :P ja see ei räägi mingist pasanäärmest loe ise seda siis saad teada millest see räägib
Tahaks seda lugeda....Muide,film tuleb ka varsti välja ;)
muidu ma lugesin viimati ''septimus heap ja wõlukunst''-i,ja praegu loen ettejuhtuvaid raamatuid.

Erin Hunteri sarja ,,Warriors'' viimast ehk kuuendat raamatut. Nimi on ,,Warriors: The Darkest Hour''
Kui jutud loomadest meeldivad, siis soovitan väga. Raamatusari räägib neljast metsakasside klannist, kes võitlevad igapäev, et hoida end ning oma klanni elus. Kaks esimest raamatut lugesin eesti keeles, järgmised neli on inglise keeles.
History is a story told by the people who survive.

Tõstan jälle vana head teemat! Ikka võiks ju soovitusi jagada.

Ise lugesin viimati Erik Tohvri "E-armastus". Juba kümme aastat netis elades ja seda maailma hästi tundes ütleksin, et autor on ilmselt oma vanuse tõttu internetist üsna valesti aru saanud. Seetõttu oli seal mitmeid faktivigu ja üldse absurdset sellel netiteemal. Üleüldiselt aga mõnus lugemine, läks parajalt kiirelt, pooleli jätta ei mõelnud. Hinne 4 minu poolt (kuigi Goodreadsis on keskmine hinne 2.5 ehk mitte eriti hea).
Vasta

Mine “Mind vaimustas raamat”