mida praegu loed?

kirjutage, mis raamatut praegu loete või kui ei loe, siis mille viimati läbi lugesite.
ja kommenteerige ka, et kas on huvitav, kas soovitate teistele ka. võite kirjutada ka näiteks, et mida õppisite sellest raamatust või mida uut teada saite jms. no mida ise tahate. siis saavad ka teised siit soovitusi lugeda, et mida järgmisena ette võtta.

võib ka kohustuslikku kirjandust mainida, sest esiteks pole nagunii kohustuslik kirjandus kõikides koolides ja kõigil aastatel kattuv, pigem on ainult üksikud teosed samad, gümnaasiumis ehk rohkemad.

Re: mida praegu loed?

Kuna mul on alati hästi palju raamatuid korraga pooleli siis:
''Sõrmuste isand. Sõrmuse vennaskond''(Just laenutasin kõik kolm raamatut ja loen ma ei tea mitmendat korda jälle korda läbi :D See on nii hea raamat, soovitan.^^)
''Tuule nimi''
''Silmarillion'' (Keskmaa ajalugu.)
''Hurini lapsed''(Jälle Tolkieni raamat, ma kirjutan arvustust sellest.)
''Sefiirist loss''(Me saime viimasel veerandil ise kohustuslikuks kirjanduseks raamatu valida.^^)
On see siis tähtis, mida maailm endast kujutab? Peaasi — tahtsin osata seal elada. Kui sa õpid õigesti elama, ehk saab sulle siis iseenesest selgeks, mida maailm endast kujutab.

Da vinci kood, pole küll viimane raamat, mida lugesin, kuid siiski väga põnev ning kui juba lugema hakata, siis on raske raamatut käest panna. Ps: raamatu sisu ei tasu tõepähe võtta.

Veel soovitan Minu sarja raamatuid. Viimati lugesin minu sarjast "Minu Haiti," mis räägib eestlasest, kes Haiti maavärina tõttu rusude alla jäid, kuid siiski eluga pääses.

vertigo kirjutas:kas emaplaadi paigaldusjuhendit saab raamatuks nimetada? kui ei, siis viimane raamat mille algusest lõpuni läbi lugesin oli vist mahtra sõda põhikoolis (või 10. klassis, ei mäleta).. see on siis ~4 aastat tagasi.
Üks vähestest kes selliseid asju loeb. :shock:
Ise võtsin selle julge sammu ette ja lugesin ka mobo kasutusjuhendit ükskord, siis kui mobo ostsin ja autos midagi teha polnud, ikka targemaks ei saanud.

Ei loegi raamatuid, kahjuks. Pole seda aega kusagilt võtta, pealegi erilist huvi enam ei ole nende vastu.

Ilmar kirjutas:
vertigo kirjutas:kas emaplaadi paigaldusjuhendit saab raamatuks nimetada? kui ei, siis viimane raamat mille algusest lõpuni läbi lugesin oli vist mahtra sõda põhikoolis (või 10. klassis, ei mäleta).. see on siis ~4 aastat tagasi.
Üks vähestest kes selliseid asju loeb. :shock:
Ise võtsin selle julge sammu ette ja lugesin ka mobo kasutusjuhendit ükskord, siis kui mobo ostsin ja autos midagi teha polnud, ikka targemaks ei saanud.
minu pedantsus ei luba mul midagi teha enne kui pole juhendit lugenud, isegi kui arvan kõike teadvat. pealegi kuna emakas oli vanast mudelist erinev, pidin veenduma, et ühendan juhtmed õigetesse pinnidesse (mobodega üldiselt vähe kogemusi).

viimasel ajal olen palju rohkem lugema hakanud, kui varem. praegu loen vaheldumisi endiselt söömishäirete raamatut (http://www.apollo.ee/soomishaired-juhis ... stele.html)

siis Justin Petrone "Minu eesti I" (kuna see raamat mul nagunii oli ja kuna see on nii populaarne sari, siis ei tundunud see halb mõte vähemalt üks osa läbi lugeda). see on küll hea raamat, selline kergelt motiveeriv ka, vähemalt neile, kes kardavad sellist suvaliselt ringi reisimist, aga samas tahaks. ja niisama ka mõnus lugemine, selline kiire vahepeala paksemate teoste vahele.

ja siis loen veel ühe siinse foorumikasutaja raamatut, aga sellega olen alles alguses, ei oska veel eriti kommenteerida. aga ka lihtsalt sattus kätte riiulist.

ABCDEFGHIJKLMNOP kirjutas:Loen praegu raamatut "Pilapasknäär" mis on näljamängude triloogia kolmas raamat.Olen esimest ja teist osa ka lugenud ja soovitan kindlasti teistel ka neid lugeda kuna need on väga põnevad!
pilapasknäär? pila, pask, näär? :| ehk siis raamat räägib vaimukast pasanäärmest? selle sõna lisan ma kindlasti enda leksikoni

vertigo kirjutas:
ABCDEFGHIJKLMNOP kirjutas:Loen praegu raamatut "Pilapasknäär" mis on näljamängude triloogia kolmas raamat.Olen esimest ja teist osa ka lugenud ja soovitan kindlasti teistel ka neid lugeda kuna need on väga põnevad!
pilapasknäär? pila, pask, näär? :| ehk siis raamat räägib vaimukast pasanäärmest? selle sõna lisan ma kindlasti enda leksikoni

Erm...jah selline on raamatu nimi inglise keeles on see mockingjay :P ja see ei räägi mingist pasanäärmest loe ise seda siis saad teada millest see räägib

Ma alustasin mõned päevad tagasi "Lase sisse see õige" lugemist. Raamat ise on täitsa hea, vahepeal ei ole suutnud seda käest panna. Ainukene asi on see, et seal on hästi palju erinevaid tegelasi ja vahel ajab segadusse, et kes on kes. Aga raamat ise räägib mõrvadest Rootsi linnas, mis on seotud mingisuguste vampiiridega ja kättemaksuga. Seega jah, keda miski selline huvitab, soovitan. Samanimeline film jooksis ka mõni aeg tagasi kinodes muidu.
Jah, avataril olen mina, et keegi enam seda ei küsiks. :D
Enam väga siin ei käi, aga vahest eksin ära.
Uued tutvused oodatud, võid julgelt kirjutada.

Enurees kirjutas:
" Ma pole hull, ma lihtsalt pole sina. " Psühholoogia valdkonnast. Nii hea raaamat ja nii hariv! Mulle meeldib!
Millest räägib?
Täpsemalt räägib see sellest, kuidas saavad inimesed olla nii sarnased, olles nii erinevad( kuidas erinevad inimesed tajuvad erinevaid situatsioone ja kuidas nendes olukordades käituvad.) Ehk raamat kirjeldab 16.-mne isiksusetüübi tegelikku tähendust.

Raamatu tuum on selgitada, et laias laastus on kõik inimesed normaalsed.
Koeral on elus ainult üks eesmärk- kinkida oma süda!

Mika Keränen "Minu Supilinn" - peaaegu terve elu Tartus (kuigi mitte Supilinnas) elanuna on väga mõnus lugeda ja tuttavaid kohti ära tunda ja niisama ette kujutada seda kõike seal. muidu terve see Minu-sari ei huvita, väga valikuliselt ja juhuslikult loen, aga kui kellelgi on mõni konkreetne soovitus mõne selle sarja raamatu kohta, siis olen huvitatud.

termomeeter kirjutas:Mika Keränen "Minu Supilinn" - peaaegu terve elu Tartus (kuigi mitte Supilinnas) elanuna on väga mõnus lugeda ja tuttavaid kohti ära tunda ja niisama ette kujutada seda kõike seal. muidu terve see Minu-sari ei huvita, väga valikuliselt ja juhuslikult loen, aga kui kellelgi on mõni konkreetne soovitus mõne selle sarja raamatu kohta, siis olen huvitatud.
kui tahad midagi analoogset soovitan Olev Remsu "Supilinna poisid" :) väga 5, kuna ise ka Tartu elanik

Viimati sai loetud "Minevikuta Mälestused" , väga lahe raamat on !
Ja kõigil , kellel pole veel Videviku Saaga läbi loetud , siis soovitan neidki ! Eriti neile , kellele meeldivad armastuslood ! ;)
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ
Vasta

Mine “Mind vaimustas raamat”