Lemmik Raamat?

Mis on teie lemmik raamat/raamatud ? (: Mulle endale meeldib väga raamatuid lugeda ja üldse olen kuidagi raamatute fänn võinii. Teised ka suht imestavad et nii palju loen :D :D .. Aga igatahes, minu lemmikud on: 'Pahupidi kool kukub kokku(II osa)' -louis sachar . 'pahupidi kooli isemoodi lood (I osa)' - louis sachar ja kolmanda osa nime ei mäleta, aga olen läbi lugend :) . Siis hästi hea on veel 'augud' - Louis Sachar. Louis Sachar üldse hea kirjanik minuarust. Ss veel midagi,, mm, aa , need tommy & kribu krimkad suht head minuarust,(ma kõik läbi lugend):D .
Väike küsitlus siis , millele vastata:

Mis on Sinu lemmik raamat?:
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.):
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?:
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant):
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes):
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?:
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?:

Kõik praegu. Aga aitäh siis vastajatele ; )

vabandage kui teema olemas.. ):

Re: Lemmik Raamat?

No ma alustan ise siis kui keegi teine ei alusta. ):

Mis on Sinu lemmik raamat?:"Augud"
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Noorte .
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Jutu raamatud
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant jne): Mm, siis kui isu tuleb. Umbes kuu aja tagant.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Oleneb kui hea raamat on, kui on hea siis umbes 3,4 päeva.
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Jah, Louis Sachar :D
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Ei tule meelde praegu.. Aga väga palju neid ei ole . :)

Mis on Sinu lemmik raamat?: J.R.R.Tolkien "Sõrmuste isand"
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Pigem loen autorite, kui žanri järgi, aga üldiselt pea kõike seiklustest kokaraamatuni :p
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Juturaamatud
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Oleneb kui tihti häid raamatud kätte satud, parematel aegadel mitu raamatut nädalas, halvematel ppar tükki kuus
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): kuskil tund või vähem
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: J.R.R.Tolkien
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: "Videvik" ja "Lõpupidu"
Kui sinu eesmärk kildudeks pudeneb, ära karda mõnd kildu üles korjata ja edasi minna...

Mis on Sinu lemmik raamat?: Poisid, stringid ja ogar kass (väga hea huumoriga kirjutatud)
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Noortekirjandus ikka, vahel ka täiskasvanute raamatuid.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Juturaamatud muidugi.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Kui midagi põnevat ette juhtub.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Oleneb kui põnev see on, võib minna nädal, aga ka kaks kuud.
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Ei ole, vaatan pigem raamatute järgi siis, aga Meg Cabot suht hea.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Kõik need vanaaegsed sõjaraamatud, mille sa leiad kohustuslikust kirjandusest.

Mis on Sinu lemmik raamat?: Sügisball.
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,krimkad jne.): Krimkad on ka romaanid, aga no meeldivad ulmeromaanid. Harry Potter ja Sõrmuste Isand eriti.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või juturaamatud?: Juturaamatud
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Nädala tagant ikka midagi, aga kooli ajal ei jõua suurt midagi, selline loidus tuleb peale.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Täiesti oleneb. Ma olen aeglane lugeja, paar päeva arvatavasti.
On Sul lemmikkirjanik, kui jah siis kirjuta?: Eesti omadest kindlasti Mati Unt.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Siia peab vist midagi kohustuslikust kirjandusest valima, sest ega ise jama ei vali. 7ndas pidin lugema raamatut "Vares", kus autori idee oli küll hea, aga kirjutas sellest kuidagi kehvasti.
eraldatus

Mis on Sinu lemmik raamat?: näljamängud 1 ja 2, krabat (otsustada ei suuda)
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): igasuguseid.. v.a ulme
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: mõlemad
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): iga nädal alustan midagi.. kindlat rutiini pole
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): 1h-1,5h
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: ei ole
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: "Videvik", lugesin 45 lehte ja jäin magama mida pole mitte kunagi lugedes juhtunud :D
female

Mis on Sinu lemmik raamat?: Bullerby lapsed ja "Maa lapsed" sari
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): K6ike välja arvatud imalad armastusromaanid. Ulme ka väga peale ei lähe.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Juturaamatud
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Praegu harva =( Pole nii palju raamatuid käepärast. Aastake tagasi iga nädal ikka m6ni uus raamat.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Paar tundi maksimum.
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Lindgren. Üldiselt ma väga autorite järgi ei loe.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?:Halbade raamatute nimed ununevad kiirelt.

Mis on Sinu lemmik raamat?:huh, neid on väga palju
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.):romaane
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?:juturaamatud
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant):enamasti loen vaheaegadel, siis on rohkem aega
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes):paar päeva
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?:ei ole
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?:Jane Eyre ja kõik muud siuksed ülipikad vanad raamatud

Mis on Sinu lemmik raamat?: Dostojevski "Ülestähendusi põrandaalt"
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): mmmm.... psühholoogilisi või filosoofilisi romaane enamasti.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Jutu. Aga alustasin nendest õpiku moodi raamatutest "Sinise ookeani strateegia" "Mõjutamiskunst" sest olin veendunud, et juturaamatud on rubbishid . )
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Enamasti on koguaeg koolis kaasaas ja vahetundides loen.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Öeeääm, ma ei oska öelda
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Ei ole.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Ma vabatahtlikult ei olegi midagi halba võtnud, sest päris huupi ei rapsi ka. Tegelikult.... Mulle üldse ei meeldinud Albert Camuse "Katk" kuigi tema "Võõras" oli väga tore : S
"Kes ilu ihkab, see otsib,
kes leiab, see laseb käest,
sest tõelist ei tuntagi ära,
vaid valet ei visata käest."

Mis on Sinu lemmik raamat?: Jan Guillou ''Kurjus''
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Mulle meeldivad sellised raamatud, mis sisaldavad üsna palju vägivalda, ja on sellised reaalsed ikka, ulme mulle ei meeldi üldse.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: mõlemad
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): siis kui mõni hea raamat ette satub, ma võin lugeda nädala jooksul 10 raamatut, ja siis võib tulla sisse mingi 3 kuune paus, kus mind ei huvitagi raamatud.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): oleneb kui huvitav raamat on, kuskil 2 tundi ikka, igavate raamatute puhul võib minna päevi.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Ei mäletagi, pole ammu lugenud midagi halba.

Mis on Sinu lemmik raamat?:Harry Potteri raamatud, Pärandi triloogia raamatud (Eragon, Vanem, Brisingr)
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.):Ulme üldiselt :)
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?:Jutu raamatud
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant):Iga nädal/ üle nädala loen
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes):Oleneb raamatust, läinud on 2 päeva või kuu aega
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?:Ma ei loe halbasid raamatuid :)

Mis on Sinu lemmik raamat?: "Mängult on päriselt. "
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Noorte & õudus.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Oleneb teemast.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Siis kui tuju on. :D
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): No, oleneb raamatust, kui huvitav on.
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: ei ole.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Kärbeste jumal :?
Monsters are real, and ghost are real too. They live inside us, and sometimes, they win.

(w) Rauno.

Mis on Sinu lemmik raamat?: Harry Potter'i raamatud, Nõidade sõja triloogia...
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.):ulme, noorteraamatud
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: juturaamatud ikka
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant):Siis kui aega ja tahtmist on, kooliajal rohkem kohustuslik kirjandus
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes):Oleneb kui huvitav raamat minu jaoks on, paari päevaga saab ka läbi kui põnev on
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Ei ole
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Ei meenu hetkel

Mis on Sinu lemmik raamat?: " Armastuse märgid " see on lihtsalt nimi selline ,tegelikult seal on palju teisi asju kirjutatud.See ei ole otseselt armastuse märkidest kirjutatud:D ,
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.):Psüholoogia ja igast huvitavaid raamatuidHuvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: entsüklopeedia , ja oleneb mis jutu raamatud, vb tõesti sündinud lugu on ka huvitav lugeda.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): kui laenutan siis umbes 2 nädalat. Hetkel ma ei loe üldse, sellepärast oleneb. Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes):Oleneb muidugi, umbes 2 nädalat On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: ei ole..
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Pole halba raamatut minu jaoks .
See ju oleneb kõik inimese maitsest jne, näiteks mulle üldse ei meeldi mingid välja mõeldud kirjandused:D
Juhuslikkus lummab mind kõige enam, mulle meeldib, kui asjad iseenesest juhtuvad, lihtsalt seetõttu, et oled kohal.

Mis on Sinu lemmik raamat? Svetlana Aleksijevitš "Tšernobõli palve".

Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed? dokumentaal on lemmik, aga meeldib ka elulisem ilukirjandus.

Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud? mõlemad vist võrdselt. entsüklopeediad huvitavad pigem korraks ja sirvimise mõttes, päris läbi selliseid teaduslikke korraga ei loe. jutukad loen tihti ikka lõpuni.

Mis aja vahelt Sa loed raamatuid? ilukirjandust hetkel vb üks raamat kahe kuu jooksul. suvel tuleb ilmselt rohkem, sest alati on nii olnud. praegu tegelen kooli kohustusliku kirjandusega, mis pole aga ilukirjandus.

Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks? oleneb jah, et kui huvitav on. enamasti mittehuvitavaid ei loegi, aga olen aeglane lugeja, kui pole ammu lugenud, nii et mingi nädal läheb vähemalt, isegi kui kõige kõige huvitavam raamat on.

On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta? ei ole vist, sest ühe-kahe raamatu põhjal päris lemmikkirjanikku ei ütle. tüüpilised nagu Kivirähk jms on ikka sellised, mis kindlalt meeldivad, aga päris kindlat lemmikut ikka pole. no Lindgreni raamatud on enamik lapsepõlves loetud ja enamik neist ka väga meeldinud, nii et Lindgren on kindlasti ka üks lemmik.

Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud? ei oska öelda. lihtsalt ei meenu. "Kolm musketäri" oli omal ajal jube igav, aga samas on see klassika ja ei saa reaalselt halb olla, nii et praegu ilmselt arvaks teistmoodi.

Mis on Sinu lemmik raamat?: "David Copperfield" C.Dickens. Kuigi lemmikuid on veel palju.
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.):Mida paksem raamat, seda parem :) Aga üldiselt loen kõike, kui just väga ajalooline ja kirjelduste rohke pole.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Juturaamatud ikka, kuigi vahel saab ka teaduslikemaid ja faktilisi raamatuid sirvitud.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Koolivaheaegadel enamjaolt, eriti suvel, sest kooli ajal on muud kohustuslikku lugemist piisavalt.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Päevaga saab vast hakkama, kui väga põnev raamat. Aga üldiselt ma nii õhukesi isegi ei vaata raamatukogus, vaevalt saab tegevustik alguse kui juba on lõpp. :)
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Lemmikkirjanikku otseselt pole, valin raamatuid pigem pealkirja järgi. Kuid Kivirähk kirjutab hästi. Praegu tuli meelde selline raamat nagu "Vargamäe vanad ja noored." Võiks arvata, et Tammsaare "Tõe ja õigusega" seotud, kuid pigem heidab nalja meie poliitikute üle :)
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: "Noore Wertheri kannatused" J.W. Goethe. Päevikuvormis kirjutatud kuid suht masendusse ajav, samas oli see kohustuslikku kirjandusse kuuluv teos.

Väike sissejuhatus ja siis vastused Teie küsimustele.

Pole ise eriline raamatute fänn, aga kui mõni raamat huvi pakub, siis ikka võtan raamatukogust ja loen läbi. Lemmik on Souad'i kirjutatud "Elusalt põletatud" ehk "Burned alive". Mind huvitab dokumentaal, ehk mis on juhtunud ka päriselt. See raamat kindlasti laiendab silmaringi- viid end kurssi eluga, mis toimub seal, nende kultuurid ja tavad. Järgmiseks tahan võtta "Geisha memuaarid".

Mis on Sinu lemmik raamat?: "Elusalt põletatud"
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Dokumentaal, millestki muust ei huvitugi. Muidugi on tore, kui kirjanikud omavad head fantaasia maailma, aga mind huvitavad siiski pigem elulood ja tõsielu juhtunud asjad.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Jutu raamatud.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Harva, kord aastas.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Nii, kuidas aega on. Kui tegemist ei oleks, siis suudaksin 200lk 2 päevaga läbi lugeda. Üldiselt kui ma palju loen, siis tekib uni peale ja silmad väsivad ära.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Hetkel ei meenugi, kui raamat minu jaoks igav ja üksluine on, siis ma katkestan ka kohe lugemise.

Mis on Sinu lemmik raamat?: hmm, hetkel vict '' Kas süda on ümmarugune?'', või mõni muu selline reisiraamat, ''Minu Guatemala'' oli ka väga hea :)
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Reisiraamatud, Minu sari, ja muud sellise
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Oleneb entsüklopeedast, nt praegu tahaksin täiega endale Maa entsüklopeediat. Aga jah, enamasti siiski loen rohkem juturaamatuid.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Oleneb viicimisest. Aga olen ma imelik või mida, kuid tavaliselt ei suuda ma peale ühe raamatu lõpetamist kohe teist isuga lugema hakata, praegu ootab üks raamat edasi lugemist, isu pole, muidu huvitab, kuid ma ei saa. Olen sellest võibolla kuskil20 lk lugenud, rohkem pole suutnud veel. Kuid ma usun, et varsti hakkan neelama seda. :)
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Hea raamatu puhul üle nädala ikka ei lähe, halva korral võib juhtuda, et kuu või kaks :)
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Pole erilisi lemmikuid, kuid hetkel meeldib, Epp Petrone, ELizabeth Gilbert, Liis Kängsepp. Kindlasti on neid veel. Üldjuhul enamus reisipäevikute kirjutajaid, kelle raamatud mulle meeldivad.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Kindlasti midagi kooli kohustuslikust nimistust, mis on olnud pop eelmisel sajandil ja mis pole mitte kuidagi huvitav. Need on kuidagi igavad ja ei lähe peale. Kuid on ka selliseid raamatuid selles nimistus, mis on päris head. :)
Life is like a book.

Mis on Sinu lemmik raamat?: j.d.salinger "kuristik rukkis", jeanette winterson "apelsinid pole ainsad viljad", ray bradbury "võilillevein"
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): mingeid armastusromaane üldjuhul ei loe, liiga lääged need mu jaoks
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: juturaamatud
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): kuidas juhtub
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): ei tea
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: ei eelista kirjaniku järgi raamatuid valida
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: a.vallik "kuidas elad, ann?" ja need teised, "twilight"', darren shani raamatud (vb lihtsalt sitasti tõlgitud, aga sisu nkn ei meeldinud), ja kõik need noorsooromaanid vms, mida ei tohiks raamatuteks nimetada (üldiselt pooldan seda, et las pigem inimene üldse ei loe, kui et loeb halba kirjandust).
i have no family
i ate them

Mis on Sinu lemmik raamat?: Praegu on lemmikuim Remarque "Kolm sõpra", aga on ka muid raamatuid, mis on hinge jäänud.
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Ei oska öelda, loen peaaegu kõike.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Juturaamatud ;)
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Kooliajal loen vähe, ainult kohustuslikku kirjandust, suvel loen tihedamini
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Kui raamat on hea ja lihtne, võin selle läbi lugeda umbes nelja tunniga, kui aga raamat osutub minu jaoks ebahuvitavaks või väga raskeks, siis läheb palju rohkem aega.
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?:Jah, Remarque.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Kui kohtustuslikku kirjandust mitte kommenteerida, siis oli kõige halvem kogemus raamatuga "Medaljon".
Elus otsitakse alati seda, mida ei leita ja leitakse, mida ei otsita ...

Mis on Sinu lemmik raamat?: Ei taha öelda.
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Neid mis panevad mõtlema ja neid mida saab mitutpidi mõista ja siis lugeda nii nagu sa ise seda tahad lugeda... selles suhtes, et lugesin kuidas üks naine rääkis, mida kõike jeesus temaga teinud on, aga mina lugesin seda nagu oleks mõni narkar oma trippidest rääkinud. Ülikõva on niimoodi. Ja paneb mõtlema ka:D
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Ei jah igasugused asjad huvitavad... tavalistest raamatutest need mis tegelikul elul põhinevad
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Kui tahan
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Oleneb
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Ei
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Ei mäleta

Mis on Sinu lemmik raamat?:Aidi Vallik "Kuidas elad Ann?"
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.):Rohkem nagu noorte raamatuid
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?:Kindlasti jutu raamatud
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant):Siis kui on lugemis isu ;)
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes):Oleneb täielikult raamatust
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?:Lemmik kirjaniku ei ole
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?:Algklassides pidi läbi lugema "Kunksmoor"-i raamatu see mulle ei istunud :)

Mis on Sinu lemmikraamat? : Ilmselt ''Mees, kes teadis ussisõnu'' või ''Tõde ja õigus'' või ''Misery'' või ''Hüvasti, kollane kass'' või selline tore lasteraamat nagu ''Neli hommikut ja üks õhtu''.

Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Kõike, mis vähegi huvitav tundub, mingite žanritega end ei piira.

Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või juturaamatud?: Kunagi olin tohotu entsüklopeediate fänn, aga nüüd loen pigem ilukirjandust, kuigi eks vahel satub mõni teaduslik teos ka kätte (tuleb elus ikka kasuks ka, ma ütlen).

Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Siis, kui aega on. Kui mõni huvitav raamat kätte juhtub, loen ma seda senikaua, kuni läbi saab. Kui mõne huvitava kirjaniku otsa komistan, loen tema teoseid igal vabal hetkel. Oleneb täiesti olukorrast, kooli ajal jõuan muidugi vähem ja põhiliselt ainult kohustuslikku kirjandust (mis viimasel ajal on ka väga huvitavaks osutunud!).

Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Kui tegemist on kergema raamatuga (näiteks mõni noorsooromaan), läheb nii tunnike või poolteist, keerulisemate raamatute puhul võin ma selle taga veeta pool päeva, igavaid raamatuid (mõni kohustusliku kirjanduse teos) loen kindlasti mitu päeva, kuna ei suuda end lihtsalt pikaks ajaks lugema sundida.

On Sul lemmikkirjanik, kui jah siis kirjuta?: Päris lemmikkirjanikku pole, aga Andrus Kivirähki stiil meeldib. Lisaks on Agatha Christie mu jaoks huvitav, Stephen King suudab oma raamatutega mulle ikka päris sügavalt mõjuda. Mati Unt on hakanud viimasel ajal sümpatiseerima.

Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Kindlasti Chris Kala ''Ebaõnnestunud'', mis on täielikult oma pealkirja vääriline! Halvasti kirjutatud (tegemist on ilmselt siiski kirjastaja halva tööga), ebahuvitav ja segane. Muid raamatuid ei hakka halbadeks tembeldama, on küll raamatuid, mis mulle pole meeldinud, aga täielikult halvad pole need kindlasti.
nobody raise your voices, just another night in nantes

Nantes kirjutas:Mis on Sinu lemmikraamat? : Ilmselt ''Mees, kes teadis ussisõnu'' või ''Tõde ja õigus'' või ''Misery'' või ''Hüvasti, kollane kass'' või selline tore lasteraamat nagu ''Neli hommikut ja üks õhtu''.
krdi hea valik. hea näha, et keegi veel ainult noorteromaane ei loe.
i have no family
i ate them

leena kirjutas:
Nantes kirjutas:Mis on Sinu lemmikraamat? : Ilmselt ''Mees, kes teadis ussisõnu'' või ''Tõde ja õigus'' või ''Misery'' või ''Hüvasti, kollane kass'' või selline tore lasteraamat nagu ''Neli hommikut ja üks õhtu''.
krdi hea valik. hea näha, et keegi veel ainult noorteromaane ei loe.
Ka sinu valik jäi mulle silma!
nobody raise your voices, just another night in nantes

Mis on Sinu lemmik raamat?: Vesi elevantidele
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Romaanid, noorsooromaanid (:
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Jutukad
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Suht koguaeg on mõni raamat käsil
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): 8h'd võinii, loen rahulikult ja aeglaselt, siis ei jää midagi vahele ja saan raamatut nautida
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Mulle meeldib Ketlin Priilinn
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Ei tule hetkel pähe. Algklassides mingi Sirli Siim ja saladused ma arvan
A girl doesn't need anyone who doesn't need her. - Marilyn Monroe

Mis on Sinu lemmik raamat?: 'you dont know me', 'how i live now', 'kurjus', 'veronik(c?)a decides to die', lolz maeiviitsi jätkata
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): idk milliseid.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: lol mis küsimus see on..
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): siis kui tahan? ega mingit rutiini küll ei ole..
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): 45min perhaps.. i dunno, ma ei võta aega
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: kõik on omamoodi head, i guess? lemmikut pole..
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: AHAHAHA videvik KÄI PRSE. jasiis oliver twist = BS. mingid anni raamatud ka ja krabat oli samuti niii igav ja nõme. ja vabandan seda öeldes, aga kalevipoeg just mingi eriti geniaalne pole ( soz, aga see peab olema kõige hullem raamat üldse )

Mis on Sinu lemmik raamat?: See muutub pm iga uue raamatuga mida ma loen vähemalt mõneks ajaks, aga kunagi ei väsi ma lugemast Videviku saaga raamatuid, Harry Potteri raamatuid, Nicholas Flameli Saladused (sari) jms.

Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Loen kõike mis huvitav tundub, Kuigi mu pere jutu põhjal kadun ma tihti ulmekate/fantaasia raamatute poole. Aga üldiselt loen siiski kõike.

Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Jutu

Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Kooli ajal võtsin iga nädal uue raamatu, kui juhtus mõni õhem siis võtsin kaks või kolm korraga, suvel ei satu raamatukokku eriti, otsin kodust raamatuid mida lugenud ei ole, aga vahe on ikkagi palju pikem.

Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Oleneb täielikult raamatust. Vahemik võik olla 2 tundi- 2 päeva.

On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Olen lugenud liiga palju süürepäraste kirjanike poolt kirjutatud suurepäraseid raamatuid, et suudaks lemmikut valida.

Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Ei tea ühtegi halba, mõned on olnud rasked aga mitte halvad.

Mis on Sinu lemmik raamat?: Neid on palju
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): ulmet ja õudust
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: entsüklopeedia
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): koguaeg loen midagi
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): 24 tundi
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: pole
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: peata ratsanik

Mis on Sinu lemmik raamat?:
Ei tea nüüd, kas ma kunagi jõuaksin otsusele oma lemmikraamatu suhtes. Hetkel mis meelde tulevad on Orwelli "1984", Kaugvere "Kas ema südant tunned sa" ja "Postuumselt rehabiliteeritud", Rothfussi "Tuule nimi" ning kindlasti ka Dostojevski ja Hemingway teosed.
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.):
Loen kõike, aga viimasel ajal kõige rohkem ulmet.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?:
Juturaamatud.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant):
Kõik oleneb ajast. Ma võin lugeda kolme kuu jooksul ühe raamatu, aga kui ikka aega on, siis umbes 10 raamatut nädalas.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes):
No ütleme, et keskmiselt 3 tundi.
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?:
Ei ole.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?:
Ei usu, et üksi raamat oleks otseselt halb, aga neid raamatuid, mis mulle ei meeldi, ma ei loe.

Mis on Sinu lemmik raamat?: "Tüdruk, 15, flirt Inglismaa nimel"
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): maitea, koomilisis? maitea mis sort see on.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?:jutu
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): tavaliselt siis kui peab lugema, vb iga 3 kuu tagant.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): 2-3 nädalat. Ma ei jõua kaua lugeda.
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Sue Limb oli vist.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: "tom sawyer?"(maitea kuidas seda kirjutatakse)

Mis on Sinu lemmik raamat?: Vampiiride akadeemia, vampiiri päevikud, sünge jumalus, märgitud jne.
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Noortekirjandust, enamasti fantaasiaraamatuid.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Juturaamatud muidugi.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Kuidas kunagi. Mõnikord loen iga päev natuke, mõnikord ei loe mitu nädalat või kuud.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Oleneb, kui hea raamat on. Kui väga hea raamat on, siis loen ühe päevaga 200 lk ära.(ja kui ma seda esimest korda loen) Kui ei ole nii hea, siis läheb mitu nädalat või nädal.
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Bree Despain, Richelle Mead, L.J Smith
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Mingi mõttetu raamat, mis koolis lugeda anti, ei mäleta selle pealkirja.

Mis on Sinu lemmik raamat?: videviku saagad , mis sinuga juhtus , ann? jne :d
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): romaanid , põnevikud jne.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: jutu .
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): iga nädal natukenegi .
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): 2 päeva halvimal juhul .
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: mkm .
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: vabana sündinud .

Mis on Sinu lemmik raamat?: Nullpunkt ja Enesetapjad ning Kirjaklambritest vöö.
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Reisikirjeldused (Minu sarja) ja Noorteromaane
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Jutu.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Kui hoog tuleb peale siis nädalas läheb 2 raamatut rutt ära :D Aga kuidas kunagi. Vahepeal ei loe kuid.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Nt: Nullpunkt (365lk.) Lugesin 3,5päevaga läbi. Kui igav raamat siis kauem.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: hehhee, need ei jää meelde :D
”Don't touch my soul with dirty hands."
30.01.16

Mis on Sinu lemmik raamat?: "Vari langeb"
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): põnevusromaane.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: jutu.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): iga päev.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): 3-4 tundi.
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Danielle Steel
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: ei mäleta.
The funny thing is, nobody never really knows how much anybody else is hurting. We could be standing next to somebody who is completely broken and we wouldn't even know it.

Mis on Sinu lemmik raamat?:Videvik
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.):romaane ikka üldiselt
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?:jutu raamatud
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant):amm ss kui koolis kästakse,ehk ss kuu tagant
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes):kui hea raamat ss isegi päev aga kui ei ole hea ss võib venida väga pikale
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: J.K Rowling (ei käi eriti videvikuga kokku)
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?:tõde ja õigus!
On ju meeles mul see kui kohtusime ja silma mulle jäid,kõik see veedetud aeg mis tookord nii lõputuna näis.

Nantes kirjutas:''Tšempionide eine''
kõikjal paljukiidetud ja hinnatud raamat. otsustasin siis täna ka selle raamatukogust võtta, koju jõudnuna lugesin kohe kaks peatükki läbi.. ja pettumus. kuidas selline mage pila saab nii kiidetud olla? nii palju kui ma ära lugesin, siis üks pilastseen teise järel, mustade kastikestega lõikude alguses eraldet. küllap oleks vastuargument mu jutule, et olen liialt võltsväärikust täis, aga mind jätab ameerikalik kerge, labane lõõpimine külmaks ja hoian eemale, kui selline asi peaks televisioonist või raamatutest mind tervitama. sääl oli veel häirivaid tegureid, aga aitab selleks korraks.
eraldatus

Mis on Sinu lemmik raamat?: Pole.
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Igasugust, oleneb tujust.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Juturaamatud.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Oleneb. Eelmine aasta nii 3-4 raamatut iga nädal, nüüd harvem.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Öm, mingi üks tund ja 30minutit.
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Ei ole lemmikut.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Sünnipäevaks kingiti raamat nimega "märgitud", tõsiselt igav ja mõttetu raamat, kuid kindlasti on mulle neid veelgi ette tulnud.

Mis on Sinu lemmik raamat?: Videviku saaga raamatud
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Noorteraamatuid ja armastusromaane.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?:Juturaamatud , ja ajaloost igast :)
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant):Oleneb tujust , aga üldiselt tihti .
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes):Mingi 2 tunnikest äkki ?
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Pole. Kuid ära märkimist vajavad Astrid Lingren ja ka Stephenie Meyer :) Stephenie kirjutas imelise Edwardi ja Bella loo , mis on hetkel mu lemmikute seas.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?:Mingisugune kääbiku asi oli , ei mäleta enam . See pole nii halb , kuid siiski äärmiselt (minu jaoks) raske raamat . Kõiki nimesid oli raske meelde jätta , niiet tundus jama .
Baby, I don't know what love is, maybe I'm a fool, I just know what I'm feeling and it's all because of you. ˇˇ

Mis on Sinu lemmik raamat?: Näljamängude triloogia
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Romaanid, Ulmekad, elulood, luule
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Entsüklopeediale eelistan siiski juturaamatuid
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Üritan ikka igapäevaselt lugeda
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Paar tunnikest
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Kindlat lemmikut pole, aga meeldivad Suzanne Collins ja Stephen King
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Jules Verne "20 000 ljööd vee all". Ei taha küll solvata, aga see oli tõesti igav.

Mis on Sinu lemmik raamat?: ,,Õdede ettekuulutus" autorit ei mäleta.
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): romaanid, tõsielu ja kõike, mida on soovitatud.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: juturaamatud, aga oleneb ka.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant):phmt iga kuu läheb vähemalt üks raamat.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Kui järjepidevalt loen, siis umbes üks õhtu.
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Lemmikut ei ole.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Ei ole olnud halbu raamatuid. Aga kõige aeglasemalt läks mul raamat ,, mängult on päriselt" kuna see algus oli minu jaoks suhteliselt igavavõitu.

Mis on Sinu lemmik raamat?: Minu teine Miljon mõned veel. kurjus!! minu sõber on mõrvar! minu ja jumala vahel on kõik läbi venad lõvisüdamed.
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(nii nagu tuju on.
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(kui viitsin.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes):oleneb,
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: ON neid on palju :)
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: neid palju

Chriffety kirjutas:Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?:Mingisugune kääbiku asi oli, ei mäleta enam . See pole nii halb , kuid siiski äärmiselt (minu jaoks) raske raamat . Kõiki nimesid oli raske meelde jätta , niiet tundus jama .
Mõtled Tolkieni "Kääbikut"? Tolkieni teosed ongi hea mälutreening, sest ulmekirjanduse isa mõtles ju välja terve uue maailma koos jumalate, haldjate, inimeste, kääbikute, päkapikkude, orkide, mäetrollide jt liikidega, lisaks veel keeled ja põhjalik ajalugu ja geograafia. Harry Potteri seitse raamatut on selle kõrval hale vari. Ma ei ütleks, et raamat sellepärast jama on, kui autor on ilmselge geenius ja suutnud välja mõelda täiusliku maailma. Muide, "Kääbik" on veel vägagi tagasihoidlik. Minu kasutajanimi pärineb "Silmarillionist" ja seal on isiku- ja kohanimesid nii palju, et lõpus on ikka mitu-mitu lehekülge nimedega, kus kõik kohad ja tegelased üles kirjutatud.
eraldatus

Mis on Sinu lemmik raamat?: Asne Seierstad "Kabuli raamatukaupmees"
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): Noortekirjandus, vahel ka eluloolised.
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: Juturaamatud, kuid eks teisi asju saab ka vahel vaadatud
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): Hmm.. Eks siis kui midagi huvitavat kätte juhtub. Kohustuslik kirjandus ei ole eriti kunagi meeldinud, loodan, et vanemates klassides on olukord parem.
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): Oleneb sisust. Mõned tunnid?
On Sul lemmik kirjanik, kui jah siis kirjuta?: Astrid Lindgreni raamatud on alati toonud naeratuse näole, tema vist siis.
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: Allan Keian "Otsetee paradiisi"

Mis on Sinu lemmik raamat?: "Vahet pole"
Üldiselt, mis sorti raamatuid Sa loed?(romaanid,kriminaal lood jne.): ei tea, noorte raamatuid
Huvitavad Sind rohkem entsüklopeediad või jutu raamatud?: jutu
Mis aja vahelt Sa loed raamatuid?(nädala tagant või, kuu aja tagant): paar korda aastas
Kui palju aega Sul läheb 200 lk raamatu lugemiseks?(umbes): oleneb kui põnev on, suudan lugeda väga kiiresti
Mis on kõige halvem raamat mida oled Sa lugenud?: "Vahet pole" ,soovitan lugeda, räägib ühest homost.
Vasta

Mine “Mind vaimustas raamat”