Harry Potter

Paljud peavad seda raamatut täiesti naljaks. Kuid mina mitte. Seda on huvitav lugeda ning vähemalt mina lihtsalt ei saa seda käest panna. Harry Potteri raamatud aitasid mind ka päriselus. Raamatus on üks tegelane Hermione Granger, kes õpib hästi ja on üldse kõiges hästi hea. Tänu selle tegelase fännamisele hakkasin ma tunnis rohkem kaasa tegema ja hakkasin ka rohkem lugema (kuidagi oli paus tulnud raamatutesse piilumisel). Muidu oli minu probleemiks see, et ma ei viitsinud sirge seljaga käia. Mulle aga meeldis Hermione julgus ja uhkus ning kuidagi soovisin tema moodi olla. Minu rüht ongi paranenud..
Tänu Harry Potteri raamatute fännamisega olen leidnud endale parima sõbranna, kes samuti loeb Potteri-raamatuid.
No vaadake ise, kui palju üx raamat suudab teha....

Oi!

Kas pole mitte vahva! :D
Aga sorry,ma vihkan kogu südmaest Hermione Grangerit...
Alguses küll mitte aga siis kui sain teda milline vastik inimene ta tegelikult on!!!
Päris vahva, kui on selline IIDOL...Mina isiklikult püüdlen rohkem Harry olemuse poole...
Sest olen proovinud olla Hermone.. Täitsa pointlesss......
Nagu nohik...
Aga ära zina kyll nyyd zolvu!!!
EX!!!
Ohjaa.. Kas tead kes Hermione tglt on??
Noh.. Kui ei tea siis ta on Emma Charlotte Duerre Watson....
Ole ikka vahva!!!

Aga kas keegi teist on lugenud fanfictionit? Harry Potteri tegelastega on mingid teised autorid teinud täiesti omad lood ja maailmad võttes kasutusele ka näiteks Sõrmuste Isanda maailmu ja muud sellist. Muidugi on viga selles, et see on puhtalt inglise keeles ja ainult Internetis, aga samas see arendabki ju keeli. Vastuvaieldamatult on üks parim Cassandra Claire'i Draco Dormiens ja selle järjed.
http://www.schnoogle.com/authorLinks/Cassandra_Claire/
Agajah.. kui keegi viitsib, võib läbi üritada lugeda.. kuigi eks ta pisut keeruline ole.
Edu!

potter ruulib

:lol: mina olen lugenud kõiki raamatuid ja leidnud et neist osalistest sarnanen kõige rohkem hermionega kuna ulen ka raamatukoi ja nohkar(vähemalt teiste arvates..)
koolis õpetajad keelavad mul vastata kuna nende arvates pean laskma teistel ka mõtelda
kuid see raamat (harry potter) tõestas et tark olla ple patt ja et peaksin uhke olema et nii palju lon.... :o :lol:

emma+lennar=♥

Mina olen lugenud kõiki raamatuid ja leidnud et neist osalistest sarnanen kõige rohkem hermionega kuna olen ka raamatukoi ja nohik(vähemalt teiste arvates..) :mrgreen:
koolis õpetajad keelavad mul vastata kuna nende arvates pean laskma teistel ka mõtelda
kuid see raamat (harry potter) tõestas et tark olla ple patt ja et peaksin uhke olema et nii palju loen.

:oops: ma armastan emma watsonit

i love d

mulle meeldivad hp raamatud väga......ma suutsin isegi emma watsoni aadressi välja muukida ja kavatsen talle varsti kirjutada :wink: ......tahaksin endale kirjasõpra muidu.......kes on asjast huvitatud siis saab mind kätte aadressil *********************** ..........sau plau :D :mrgreen: 8) aa ja ma olen kaa emma moodi....... :D

Mure!!!

:cry: Tere!!!!MUl on mure.MA olen suur harry potteri raamatute fänn uja filmid meeldivad ka...eriti kolmas osa ..aga ma tegin 2004.aasta kolmanda klassi tasemetööd.MUl oli kõrvapõletik aga see selleks ma olen lugenud fööniksi ordut ja seal oli et ta tegi eksmamit ja jäi magama...kes on lugenud teavad..mul juhtus sama asi kui ma tasemetööd tegui´in :cry: Ma ei jäänud magama aga süda oli paha ja silmade eest läks mustaks hakkasin igasuguseid asju ette kujutamaja...see oli jube!!!MA sain küll töö 5 :lol: aga jube on sellele mõelda :cry: aga ma kardan igasuguseid asju ka neid mida olemas ei ole.. :?: :cry: Nii et kes oskab aidata palun mailige.....Muidu olen pühholoogi juures ka käinud...

nojah...mulle sa ka eriti emma watsonit ei meenuta...ä zolvu. :roll: mul on ka mingi emma watsoni aadress...peaks ka sinna kirjutama.tegin isegi kirja valmis a see kadus ära. :( sarnanen ka selles mõttes natuke hermonega et õpin hästi ja olen klassis teeninud ära "nohiku" kuulsuse osade meelest.muidugi enamuse meelest mitte aga osade, kellega ma läbi ei käi. ega see tglt mind eriti ei huvita. ma õpin ikkagi endale mitte teistele ja kui teised mind selleks peavad siis :lol: see on nende oma asi.ootan juba raamatu kuuendat osa täiega.neljandat filmi osa ka. :) fännan täiega emma watsonit. jah...daniel radcliffe´i ka.
HP ruulib... :P

hp on lahe aga kõik arvavad et harry saab surma viimases osas kuigi ma ei usu seda :shock: . sirius on surnud aga ma arvan et ta tuleb tagasi kuna harryl ja siriusel oli peegel millega nad saavad uksteisega suhelda
.minu arust toodakse sirius tagasi nagu ka tom marveus riddle (lord voldemort)toodi surnust tagasi vingerja abiga. :twisted:

Hei.

Tere.
Mina fännan Emma Charlotte Duerre Watsonit. :!: Ja ka Hermionet :!:
Emma on minu lemmik näitleja :)
Olen kah raamatuid lugenud ja need on väga huvitavad ja põnevad raamatud minu jaoks :wink:
Ja filmid meeldivad mulle kaah.

mõnikord

ma olen mõnikord mõelnud kas poleks lhe olla keegi kolmest ( harryt hermoinest ronist) norm ju võlukepp ja puha aga mulle meeldib harry sellepärast et ta on julge hermoine sellepärast t ta on tark ja ron sellepärast et ta on niisama lahe :lol: :lol: :D .

hmm ka mina olen kõik raamatuid lugenud. päris head. kahjuks sai mu lemmik tegelane Sirus surma 5 raamatus. ta oli mu meelest nii lahe tegelaskuju. ma loodan et ta tuleb veel tagasi. (see surm oli ju väga kahtlane).
aga tegelikult tahtsin ma ütleda, et Harry Potteri lugemiseks ei ole vic keegi liiga vana, lihtsalt maitseasi. MU vanaema on ka kõiki osasi lugenud ja talle meeldisid, nii imelik kui see ka pole. alguses olin am küll hämmingus kjui talle külla läxin ja teda Harry Potterit lugemas leidsin :D

tere olen harrry potteri fänn.Mul on kah kõik osad olemas :lol: ja oootan juba 5 osa aga ma tihti mõtlen sellele mis siiis saab kui autor on kõik osad ära kirjutanud siiis on külll pahasti :cry: aga noh ma tuletan endale vahest emmma watsonist meelde sest ma kah õpin hästi ja k'in kogu aeg ninaraamatus ja õpetan kogu aeg teisi ja kui mullle mõni asi ei meeldi siiis kähvan juuurde 8) ja mullle väga meeldivad harrry pooteri raamatud mul on ka vidieo kasettte ja neid on mul 2 osa aga ma ostan endale n3id varsti juuurde kah .Ja ma kuulsin et kukil on harrry pottteri mänge müüüs kus öelge siiis seda mullle kah eks :) aga igatehes harrry pottteri raamatud on kõige parimad raamatud....... :o

Hmm... olen esimene, kes ütleb, et talle Harry Potter ei meeldi ja ka põhjendan, miks. Esiteks: See on kuiv. See on kaasahaarav lugejaile vaid oma sündmustiku poolest, see on justkui valmis Hollywoodi filmi stsenaarium. Seal puudub see väike konks, keerukus, tunded. Teiseks: Kui ma seda raamatut lugesin, oli tihtipeale kirjeldatud sündmustikku sellises vormis: Ta ütles "Ma tahan sinna," mille peale pööras Harry pead. Seal on midagi puudu. Mingi filosoofia. Mõtted, arvamused, tunded ja muu värk, mida silmaga ei näe. Kolmandaks: See on juba minu isiklik arvamus. Liiga lapsik. Ma eelistan keerulisemat kirjandust, näiteks mulle väga meeldib vene kirjandus, igavene klassika. Mulle ei meeldi bestsellerid. Tundub igavesti kriitiline arvamus olevat, aga selline see paraku on.
Veni, vidi, vici!

Harry Potter on suht loetav tegelikult isegi, kui midagi muud pole, aga häirib natuke see, et liiga palju fantaasiat on, endale meeldivad tiba reaalsemad raamatud rohkem, (Kuristik Rukkis, Kurjus jne). Kõik siiamaani eesti keeles ilmunud raamatud läbi lugenud, kõige rohkem meeldis neljas, kõige hullem oli viies, lõpp oli veel eriti saast.. Tundus nagu mingi mõttetu kaklemine vms.

Kuues osa

Kes tahab teada kuuenda osa kohta?
Ma räägin neile kes seda natukenegi teada tahavad..
dumbledore sureb..Rohkem ma temast ei räägi..Ginnyl on harryga suhe..Nad hakkavad käime..Snape on jälle voldemorti poolel..
Suurema info saamiseks kirjutage mulle ************hot.ee

Mul ei ole lubatud avalikustama oma andmeid! Site Admin!

ei tea

millal see harry potter välja ilmub?olen väsinud selle ootamisest :cry: .õde luges inglise keeles läbi ja rääkis peamised asjad:

dumbledore sureb,
snape ei ole voldemorti juures salakuulaja,vaid hoopis dumbledore juures,
draco malfoy tapab dumbledore,
draco juhib surmasööjad ''Sigatüükasse''.

olen 1-5 raamatuni lugenud.6. osa peaks välja ilmuma 28.nov 2005,ehk siis 18 päeva pärast.on palju kkulujutte.need on näiteks :

10 nov,
1 nov,
26 nov,
16 nov,
28 nov.

olen ka hermione moodi!mul koolis 5.a klassis pole peaaegu ühtegi 4,3,2,1 ja x.vahest tuleb ka mõni 4.

mul on öösel juhtunud Harry Potterist selline asi:

ärkasin öösel.vanemad veel ei maganud.ütlesin,et mul on paha olla.
järsku läks mul silme ees kõik mustaks.nägin ainult Slitherini vappi.järsku selle vapi juurde ilmus Griffindori vapp.nende juures võitlesid Dumbledore ja UFO moodi Voldemort :shock: !siis tuli järsku sinna madu ja tappis mõlemad!siis muutus madu harryks ja siis minuks :shock: !!!!!!!!siis ma ärkasingi ja nägin kõike normaalselt.

See oli väga hirmus!

Huvitav kas see on seotud Harryga???

Re: Kuues osa

j2nxu007 kirjutas:Kes tahab teada kuuenda osa kohta?
Ma räägin neile kes seda natukenegi teada tahavad..
dumbledore sureb..Rohkem ma temast ei räägi..Ginnyl on harryga suhe..Nad hakkavad käime..Snape on jälle voldemorti poolel..
Suurema info saamiseks kirjutage mulle ************hot.ee

Mul ei ole lubatud avalikustama oma andmeid! Site Admin!
no sa oled ikka eriti debiil. esiteks on see väga ebaloogiline et keegi midagi selle kohta teada tahab sest siis pole ju absoluutselt huvitav lugeda. ma saan aru et sa pakud et keegi kes teada tahab võib sult küsida . aga niimoodi vägisi ... "ma räägin neile kes teada tahavad" idikas.

Teate te olete ikka jobid küll, kegi ei sarnane hästi palju hp filmides sest nemad on ainulaadsed ja teie olete ka:mida te ajate et olete kellegi neist hp näitlejatest moodi?Äki on mõnel teisel inimesel oma kujutlusvõime, kus pole mingit dani, ruperti, emma üldse sellised kui filmis!]Nad kujutavad oma osalisi hp raamatutest, võtke aru pähe!

seitsmes raamat peaks tulema 2007 aasta juulis viienda filmiga umbes samal ajal

ise olen hullem Harry Potteri fänn, see on nagu parim asi maailmas!!! mul sein postreid täis ja mul osade näitlejate käsitsi kirjutatud autogrammid :D
HP raamatud on liiga head!!! HP forever <3

ja ootan meeleldi tutvusi teiste Harry potteri fännidega :wink:

"Hmm... olen esimene, kes ütleb, et talle Harry Potter ei meeldi ja ka põhjendan, miks. Esiteks: See on kuiv. See on kaasahaarav lugejaile vaid oma sündmustiku poolest, see on justkui valmis Hollywoodi filmi stsenaarium. Seal puudub see väike konks, keerukus, tunded. Teiseks: Kui ma seda raamatut lugesin, oli tihtipeale kirjeldatud sündmustikku sellises vormis: Ta ütles "Ma tahan sinna," mille peale pööras Harry pead. Seal on midagi puudu. Mingi filosoofia. Mõtted, arvamused, tunded ja muu värk, mida silmaga ei näe. Kolmandaks: See on juba minu isiklik arvamus. Liiga lapsik. Ma eelistan keerulisemat kirjandust, näiteks mulle väga meeldib vene kirjandus, igavene klassika. Mulle ei meeldi bestsellerid. Tundub igavesti kriitiline arvamus olevat, aga selline see paraku on."

no TÕESTI!!!!HARRY POTTER? ja KUIV??????no sel juhul olen ma küll ***
vapustav raamat
ja kes vastu vaidleb saab vastu lõugu:)

aa muide see emma watson on hermione rolli jaoks liiga ilus.ta on nagu mingi fotomodell noh.raamatus oli hermionet kirjeldatud kui lihtsalt kohevate juuste ja liiga suurte esihammastega tüdrukut mitte kaunitari

"Hmm... olen esimene, kes ütleb, et talle Harry Potter ei meeldi ja ka põhjendan, miks. Esiteks: See on kuiv. See on kaasahaarav lugejaile vaid oma sündmustiku poolest, see on justkui valmis Hollywoodi filmi stsenaarium. Seal puudub see väike konks, keerukus, tunded. Teiseks: Kui ma seda raamatut lugesin, oli tihtipeale kirjeldatud sündmustikku sellises vormis: Ta ütles "Ma tahan sinna," mille peale pööras Harry pead. Seal on midagi puudu. Mingi filosoofia. Mõtted, arvamused, tunded ja muu värk, mida silmaga ei näe. Kolmandaks: See on juba minu isiklik arvamus. Liiga lapsik. Ma eelistan keerulisemat kirjandust, näiteks mulle väga meeldib vene kirjandus, igavene klassika. Mulle ei meeldi bestsellerid. Tundub igavesti kriitiline arvamus olevat, aga selline see paraku on."

no TÕESTI!!!!HARRY POTTER? ja KUIV??????no sel juhul olen ma küll ***
vapustav raamat
ja kes vastu vaidleb saab vastu lõugu:)

aa muide see emma watson on hermione rolli jaoks liiga ilus.ta on nagu mingi fotomodell noh.raamatus oli hermionet kirjeldatud kui lihtsalt kohevate juuste ja liiga suurte esihammastega tüdrukut mitte kaunitari

PS RUPERT GRINT ON NUMMI!ma tean et u 1000000000000000000 inimest ei arva nii aga minu arust on ja see on liccalt minu arvamus

Heh, mulle kah meeldib Harry Potter. Endal isegi kolm seda raamatut olemas. Meeldib. Ka filmid on suht meeldivad ja huvitavad.
Ole alati see,keda oodatakse,
kelle seltsis on külmaga soe,
kelle jaoks pole miski raske,
kelle käsi on alati toeks

Re: Hello

Hermione kirjutas:Hi!!!...
I am Emma Watson.
I want to say thank you.All people ho think that am pretty.
Thank you, thank you, thank you..:roll: I lake to Hermione.
I think too that her is pretty very pretty and smart.
OK :oops:
:D Emma watson sai Eesti keelest aru ? Või keegi ahvib teda :D

Re: Hello

Anonymous kirjutas:
Hermione kirjutas:Hi!!!...
I am Emma Watson.
I want to say thank you.All people ho think that am pretty.
Thank you, thank you, thank you..:roll: I lake to Hermione.
I think too that her is pretty very pretty and smart.
OK :oops:
:D Emma watson sai Eesti keelest aru ? Või keegi ahvib teda :D
Emma Watson on britt.
Tal pole eesti keelest õrna aimugi.

Keegi tahab tähelepanu lihtsalt.
Vasta

Mine “Mind vaimustas raamat”