nu mõnikord tahan ma harry potteri raamatus olla ka draco malfoy sarnane,hiljem mõtlen mitmel põhjusel ümber...siis tahan olla hagridi sarnane tema sõbralikkuse tõttu... vahepeal tahtsin olla ka neville longbottomi moodi....weasleyde moodi tahtsin olla nende punaste juuste pärast ning muidugi naljaka mõttemaailma pärast.hermione moodi tahtsin ma olla tema nu söakuse pärast...harry moodi tahtsin olla tema armsate roheliste silmade ning tema oskust "eleventi sääseks teha"
nu ütlen siis kohe et olen tahtnud olla paljude tegelaste sarnane
(@)black_cat(@)

Minu lemmik tegelane on Luna, kuigi ma sarnanen Hermionega, kuna mulle meeldib lugeda. Ma regasin end ühte Sigatüüka foorumisse ja ma sain Ravenclawi :D . ok, ma tean, et paljud ei usu seda mida ma kohe kirjutan, kuid see on tõsi, nimelt ma olen kõiki osi peale seitsmenda lugenud 12 korda, seismendat hetkel loen 5 korda. Ma loen kõiki fanfice mida ma leian, sest need on naljakad ja huvitavad.

Re: Harry Potter

õudselt kahju, kui kõik osad läbi ja jääbki ainult teadmine, et rohkem hp uusi osi ei tule..

väga hea raamat, tõesti. mulle muidu absoluutselt fantaasiaromaanid ei meeldi, aga selle tegevustik võlus juba esimesest raamatust.
see on küll vaid minupoolne arvamus, aga oleks võinud olla rohkem inimestevahelistest suhetest. sellist chode ja ginnydega sebimist, aga ilmselt on vale seda sinna soovida. mulle lihtsalt meeldivad sellised suheteprobleemidega noortekad ka :D
ja muidu sisu on selline, millest inimesed mitte midagi ei taipa, kui pole just kõiki eelnevaid raamatuid läbi lugenud. sündmustik on tihe ja jääd sellest lihtsalt maha kui tähelepanuga ei loe.
lasta end vabaks,
kõigest.
lennata nagu lind,
vabana.
mitte ühtegi muret,
vabadus.

see on surm.

Re:

Kärt kirjutas:Minu lemmik tegelane on Luna, kuigi ma sarnanen Hermionega, kuna mulle meeldib lugeda. Ma regasin end ühte Sigatüüka foorumisse ja ma sain Ravenclawi :D . ok, ma tean, et paljud ei usu seda mida ma kohe kirjutan, kuid see on tõsi, nimelt ma olen kõiki osi peale seitsmenda lugenud 12 korda, seismendat hetkel loen 5 korda. Ma loen kõiki fanfice mida ma leian, sest need on naljakad ja huvitavad.

ma soovitan lugeda
veel Dvid Colbert
"Harry Potteri võlumaailmad"
(kirjutab sellest, kust J.K.Rowling kõik nimed oma raamatusse leidis

Olen lugenud kõik Harry Potteri raamatud läbi. Väga meeldisid. Lugesin kõiki ühe korra läbi, sest ei näe mõtet lugeda kaks korda. Lemmiktegelased on Sirius, Luna, sest ta on väga salapärane ja mõnikord ka Hermione (Ron, sest ta on üks väheseid koomilisi tegelasi). Kõige rohkem tahaksin olla Luna või Hermione sarnane. Kodus on olemas seitsmes raamat ja neljas film. Olen näinud kõiki Harry Potteri filme (ehk siis praeguseks viite). Mulle meeldivad raamatud rohkem, sest paljud head kohad, mis raamatus on olemas, jäetaks filmist välja.

See on üks mu lemmikumaid raamatuid.Mulle meeldis see kuidas seal kirjeldati palju ja et koguaeg oli mingi tegevus .Need raamatud tunduvad nii paksud aga tegelt ei ole neil häda midagi.Lugedes läheb väga kähku.Viimast raamatut lugesin isegi kurvalt kuna ei tahtnud et see läbi saaks.Mina sain ühe koha peal nutta ka see koht kus Dumbeldore ära suri.Kes ei ole lugenud ss võtke ja proovige esimest raamatut lugeda see ei ole väga paks ja uskuge mind see hakkab teile meeldima.
Elu on elamiseks

Re:

tammy kirjutas:Harry Potter aitas mind peale isa surma kui mul oli deprekas. Tõsiselt tõi see raamat minu ellu tagasi rõõmu:D Olen küll nac lapsik jahh et neid loen võib-olla aga mis siis.
See pole sugugi lapsik. Väga hea, kui said Potteri sarjale toetuda.

Mina sain raamatuid lugeda 4. osani. Sest toona rohkem polnud kirjutatud. Kui aga 5. osa inglise keeles ilmus, oli mu isa selle samal päeval mulle ja vennale üllatusena ostnud. U 5. klassi poisina oli sellest küll üsna raske aru saada, aga pool lugesin läbi, lõpetasin juba eestikeelse tõlkega. Jagelesime veel vennaga, sest mõlemad tahtsime lugeda, aga raamatuid oli vaid üks.

Kaks viimast läksid juba inglise keeles ilmumise päevadel. Eriti elavalt mäletan viimase raamatu viimaseid peatükke. Alustasin neid päris öösel ja nende tegevus toimus samuti öösel. Siis kui päike tõusis, tõusis päike ka raamatu tegevuses, lõpusündmuste taustal. Väga eepiline kogemus oli kogu see sari igatahes. Võimas jutustamise ja mütoloogia kasutamise oskus J. K. Rowlingu poolt igatahes.

Emma Watsonisse armumisest, kõigi loitsude peast teadmisest ja võlukeppidega vehkimisest ei hakka pajatamagi...!
"Don't believe everything you read on the internet."
- Abraham Lincoln

Aga mina õppisin Harry Potteri sarja najal lugema. :D Lugesin need teises (?) klassis läbi, kuna tol hetkel polnud veel filme näinud, siis oli hullult huvitav ja tol ajal olid need mu lemmikud. Esimeses klassis ma olin jube lugeja - mulle üldse ei meeldinud lugeda ja ma ei osanud. Peale nende 7 raamatu lugemist oli märkamatult mu lugemine soravaks muutunud ja ka etteütlused läksid paremini. Elu lõpuni sellele sarjale tänulik.

Nii rõõmsaks tegi selle postituse ja kommentaaride lugema! Samuti armastan Harry Potterit, nagu kuidas Rowling lõi täiesti uue maailma ja iga väikese detaili+ ma armastan neid tegelasi ja nagu paljudele siit on ka minu lemmikuks Hermione, sest olen talle kõige sarnasem aga samas ka iidoliks. Ahh ma lihysalt ei oska sõnadesse panna kõike. Olen nii palju naernud ja nutnud selle raamatu pärast.
Ja kõigile neile kes kommenteerivad, et kas tead et ta tegelikukt on Hermione Emma Watson jne siis kuulge, me räägime Hermionest kui raamatutegelasest ja tema iseloomust mitte sellest milline ta filmis välja nägi!
Vasta

Mine “Mind vaimustas raamat”