Re: Uus maailm. E.Tolle

Jap, new age voodoo bullshit kamarajura kergeusklikelt raha välja pettev šarlatan.

Mina kuulasin esmalt sõbra soovitusel tema "Power of Now'd" audioraamatuna ja hijem "A New Earthi", mis suht sama asi, aga ehk detailsem ja olmelisem. Niikuinii räägib ta kogu aeg ühest ja samast asjast, aga kuna tegu on nii põhimõtteliselt suure teemaga, olemise mõttega ja väga praktiliste meetoditega, kuidas elada tasakaalus (olevikus), mitte pendeldada emotsionaalsetes äärmustes ega olla aheldatud pidevasse kontrollimatusse mõttevoogu (tarbetu ülemõtlemine, paanitsemine jne), siis ongi tore, et ta avab sama asja paljude külgede pealt, sest erinevatele inimestele sobivadki erinevad lähenemised.

Puhas kuld. Ka minu elu on kirjeldamatult normaalsem ja rohkem minu enda kontrolli all tänu tema räägitule-kirjutatule. Ilma liialdamata võib öelda, et jõudsin kõigi suurte küsimuste vastusteni. Kõlab nagu religioon? Jah, ilmselt toimib samamoodi, nagu religiooni hüved ilma pahedeta.

Kes huvi tunneb, soovitan alustada just "Power of Now'st", kes suuteline, originaal- ehk inglise keelest ja eriti mugav on audioraamat, kuna saab läbisegi peatükkidena kuulata ja ta on selle pealegi isiklikult sisse lugenud.

Soovitan seda igale vähegi avatuma mõtlemisega tuttavale, kui õige hetk, kuna olen ausalt ise väga palju osavamaks saanud elus tänu sellele ning soovin neile sama rahulikku elu. Ja ma olen selliste asjade suhtes muidu VÄGA kriitiline ja VÄGA skeptiline inimene ning on suht välistatud, et Tolle lihtsalt juhuslikult mu aju ära suutis pesta. Pange need nipid proovile ja otsustage ise.
"Don't believe everything you read on the internet."
- Abraham Lincoln
Vasta

Mine “Mind vaimustas raamat”