Bänd

:roll: :( Tere mul on selline mure ma elan Viljandis ja olen 9 ma tahaks väga bändi teha mu hoti aadress on *******hot.ee
palun aidake mind kust ühendust saab

Posting oli muudetud, kuna sisaldas isiklike kontaktandmeid! Isiklikke kontaktandmete avaldamine on keelatud meie foorumi reeglitega! Site Admin!

tahax....

tahaks kohe väga kuskile bändi saada see on mu elu unistus esinede publikule ja teha neile rõõmus muusikaga mida mee teex.
olen õppinu neli aastat klaverit.
olen 12 kuid näen välja nagu 15-16.
msn on:********
rate on:********
hot on:********

Posting oli muudetud, kuna sisaldas isiklike kontaktandmeid! Isiklikke kontaktandmete avaldamine on keelatud meie foorumi reeglitega! Site Admin!

Noh, mina olen üks muusikafriik, tähendab, et mängin mitut pilli. Mul on muidu kodus üks korralik elektrikitarr (juba teine, esimene katki :D ), kuid enamasti mängisin sellel Skandinaavia lugusid või lihtsalt omaloomingut. Nurgataguse bändistusega olen juba mõnda aega tegelenud (sõna "Sprotid" ei ütle vist midagi). Seal olen ma solisti ja akordioni-klaverimängija rollis. Viimasel ajal mängin ainult kitarri, sest mul on käsi kipsis.
Veni, vidi, vici!

Ma tahaks 2006 mais-juunis alustada ühe suurprojektiga, et siis korralik bänd kokku ajada. Stiiliks tuleks pmt midagi Staindi kanti. Ise mängiksin elekrtikidrat. Pmt trummar ka v olla olemas, kuid mite kindel veel. Vaja oleks ühte bassimeest, elektrikidrameest ja vokaali. Vokaal ei pea olema meessoost tingimata.
Kui kellegil ettepanekuid siis: ************

Suletud

Mine “Vabast ajast”