Autokool

Tere!

Võibolla veidi vale teema aga tõesti ei osanud seda kuhugi mujale paigutada.
Nimelt on selline küsimus, et mis vanusest saab minna autokooli Bkati tegema minna? Olen kuulnud, et õppima saab minna alates 17,5 vanuselt. Mure on selles, et kursus minule eelistatud autokoolis algab Oktoobris ja minu sünnipäev on juunis. Jääksin napilt sellest 17,5 reeglist välja. Kas võetakse ikka vastu või öeldakse ära ja pean pool aastat uut kursust ootama?

Re: Autokool

Tõenäoliselt erinevad autokoolid võivad omi reegleid teha, kuid näiteks esimene ette jäänud autokooli koduleht OÜ Autosõit ütleb, et koolituse alustamiseks pead olema vähemalt 15,5 aastat vana.
https://autosoit.ee/juhiload/b-kategooria-algaste/

Ehk siis katsu oma eelistatud autokooli kodulehelt või siis neile helistades-kirjutades vastus saada.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

see 17,5 ei ole väga oluline, lubade kättesaamiseks pead 18 täis olema. ma usun, et autokoolis on ehk võimalik venitada pärast teooriatundide ära tegemist ja sõidueksam siis ära teha, kui 18 täis oled? ei usu, et seal väga ranged ollakse. pead ise neile kirjutama, kuidas neil reeglid on seal. või milleks sul neid lubasid nii kiiresti vaja on? peaksid pigem koolis käima.
eraldatus

Mine autokooli ja räägi jutt ära, saab ikka. 15,5 on B kat piiratud juhtimisõiguse taotlemisel. Ükski autokool sind uksetaha ei jäta, alati saab ka paberites kuupäevadega mängida, nobody cares. Eksamite sooritamise aeg autokoolis on pohui. Arki saad eksamitele regama minna 3 kuud enne 18. Lube taotleda saad siis, kui 18 saad.
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?
Vasta

Mine “Vabast ajast”