Help maksmine!

Ma tellisin esmakordselt ühest e-poest mõned asjad ja makseviisiks panin "tasumine tellimuse kinnituse alusel"
Kas see tähendab siis seda,et maksan siis kullerile kui pakk tuleb?Sest mingit maksmise välja mul küll ei tulnud peale tellimuse vormistamist ette🤔Olen ennem ka tellinud e-poodidest aga mitte sealt :)

Re: Help maksmine!

Ufocrocsid kirjutas:
18 Apr 2019, 09:40
Ma tellisin esmakordselt ühest e-poest mõned asjad ja makseviisiks panin "tasumine tellimuse kinnituse alusel"
Kas see tähendab siis seda,et maksan siis kullerile kui pakk tuleb?Sest mingit maksmise välja mul küll ei tulnud peale tellimuse vormistamist ette🤔Olen ennem ka tellinud e-poodidest aga mitte sealt :)
Seal rohkem infot ei ole? Sõltub mida, kuna ja palju tellid. See maksmine tellimuse kinnituse alusel on rohkem B2B teema, aga olen ka laokaupa eraisikuna nii tellinud. Kui kodulehte neil pidevalt ei uuendata, siis kaupa laos ei pruugi olla, ehk kui nad laojäägi kindlaks teevad, siis saadavad arve ilmselt.

Samas never know, helista neile, loogikaga Eestis kaugele ei jõua. xd
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Re: Help maksmine!

Arve ja ostukinnitus ei pruugi olla sama asi, enamasti tähendab selline makseviis ikka seda, et nad saadavad sulle arve ka (mille siis pangaülekandega tasud ja seejärel pannakse kaup teele - seda kasutavad enamasti ärikliendid, kellel firma pangakaarti pole). Pühadega seoses pole sul mõtet seda arvet enne esmaspäeva oodata. Vajalikud rekvisiidid on ka kindlasti arvel olemas, tavaliselt lehe jalusis.
Vasta

Mine “Vabast ajast”