Kuidas saada esinemispakkumisi?

Tere!

Harjutan siin vaikselt kodus elektrikitarri ja laulan. Tahaks lihtsalt enesekindluse kasvuks ja kogemuse mõttes natuke esineda kuskil. Kas keegi oskaks nõu anda, kuidas ennast kuskile esinema sebida? Läheks kasvõi tänavale, mis nõuaks muidugi suurt eneseületust, aga elektrikitarr töötab, nagu nimigi ütleb, elektri abil ja tänaval mul sellele ligipääsu ei ole.

Re: Kuidas saada esinemispakkumisi?

kakkybabenasa kirjutas:
05 Mär 2019, 23:21
Oleneb kus elad.
Meil toimib edukalt superstaari saade igal aastal ja selleks, et lauluga tegeleda ei pea võitma. Vaid pigem, et sind märgatakse (kellegi teise sõnad).
Muusikutel ei ole kerge.
Superstaarisaatesse ma minna ei soovi. Praegune soov oleks lihtsalt esineda, et saaks jagada ka teistega, mida mulle teha meeldib ja samas tuua natuke põnevust ellu.

Läheks kasvõi tänavale, mis nõuaks muidugi suurt eneseületust, aga elektrikitarr töötab, nagu nimigi ütleb, elektri abil ja tänaval mul sellele ligipääsu ei ole.
Tänapäeval on piisavalt väikeseid akusid mis su mõne vatist pooljuhtidel põhinevat võimendit päev otsa toita suudavad, vaevalt sul lampvõimendi on. Nõuab küll vähesel määral võimendi ümberehitust. Saad siis kas tänaval või metsas tinistada

boyjoy kirjutas:
06 Mär 2019, 01:18
kakkybabenasa kirjutas:
06 Mär 2019, 01:13
Üks mu tutav tegi isegi maha 11 aastase muusikat...sa ei saa meeldida kõigile ja ei meeldigi. Aga sa teed muusikat nende jaoks kellele see meeldib eks.
ei, ta teeb muusikat nendele, kellele see ei meeldi, ainult nendele
Noh alustuseks mingu netti saagu aimu....ja siis mingu ja tehku vewl parem. Me kasvame läbi kriiitika/kasvatuse.

kakkybabenasa kirjutas:
06 Mär 2019, 01:22
boyjoy kirjutas:
kakkybabenasa kirjutas:
06 Mär 2019, 01:13
Üks mu tutav tegi isegi maha 11 aastase muusikat...sa ei saa meeldida kõigile ja ei meeldigi. Aga sa teed muusikat nende jaoks kellele see meeldib eks.
Noh alustuseks mingu netti saagu aimu....ja siis mingu ja tehku vewl parem. Me kasvame läbi kriiitika/kasvatuse.
me kasvame läbi toidu, ilma toiduta ei saa kasvada

boyjoy kirjutas:
06 Mär 2019, 01:28
kakkybabenasa kirjutas:
06 Mär 2019, 01:22
boyjoy kirjutas:

me kasvame läbi toidu, ilma toiduta ei saa kasvada
✌ jama juhtub*
*shit hapens
Vasta

Mine “Vabast ajast”