Pokker

Ma mängisin sõpradega pokkerit, aga mul tuli äss, kaks, kolm, kuningas ja emand ning kas see võib rida olla kuna ma ise ei teadnud, et see on ja ma ei võitnud ja see tundub kahtlane (sõbral on pokkeri komplekt, mängisime enda lõbuks mitte raha peale).

Re: Pokker

Rea defineerimist peab alustama mängust.

Sõna pokker ei tähenda ise midagi, pokkeri eri formatsioone on väga palju, ise oskan ca umbest seitset-kaheksat, millest kuni keskmise limiidini suudan biitida ainult hold-em 6m/9m ja pot limit omaha 6m/HU.

Samuti sõltuvad käte tugevused mängust, maja ei ole alati parem kui rida jne.

tldr: otsi mängu nimi, mida mängisid ning googelda reegleid
Where have all the flowers gone, long time passing?
/.../
Oh, when will they ever learn?

Kraatee kirjutas:
16 Veebr 2019, 15:27
boyjoy kirjutas:
16 Veebr 2019, 14:08
Seleta mulle nüüd, kuidas maja ei ole parem kui rida?

Ise olen pokkerit mänginud aastast 2007 (alustasime õues, siis kortermaja keldris)
googelda ffs, isegi pokerstarsis saad mängida mänge, kus standard high kombinatsioonid on segamini

nt nüüd 6+ holdem, mida mängitakse erinevates riikides üsna palju, seal on mast tugevam kui maja, või ka nt hi-low mängud (PLO) jms
/.../

Kraatee kirjutas:
16 Veebr 2019, 16:13
See on nagu seksis sadomazo või midagi.

Holdem 2 kaardiga parim.
Sõltub, endale meeldib live-s DC (dealers choice) mängida, kus segamini mõned mängud. Nt Tartu olympicus on 3 mängu DC all (holdem, tavaline omaha ja crazy pineapple), mis on mõnus, sest lives holdemi mängides võid nit-idega lauas üsna maha kärvata kui kaardijooksu ei ole. Live mängud üsna aeglased, kui vastased on lambad või joonud (mida enamasti ka on).
/.../

boyjoy kirjutas:
16 Veebr 2019, 14:08
Rea defineerimist peab alustama mängust.

Sõna pokker ei tähenda ise midagi, pokkeri eri formatsioone on väga palju, ise oskan ca umbest seitset-kaheksat, millest kuni keskmise limiidini suudan biitida ainult hold-em 6m/9m ja pot limit omaha 6m/HU.

tldr: otsi mängu nimi, mida mängisid ning googelda reegleid
[/quotes
see oli texsas holdem, aga mind ei huvitagi üraegult selle tugevus vaid see kas see on rida või mitte

Kraatee kirjutas:
17 Veebr 2019, 14:30
Sadistz kirjutas:
17 Veebr 2019, 13:49
ma olengi segaduses
Mu teine komentaar ütles kõik ära. Mis segaduses sa oled? Kas sa oled natuke rumal?
seda ütles su küll su esimene kommentaar, aga vaata kui juba seda ässa käsitletakse selles reas kus äss on kõige väiksem, sisi ongi kahtlus kas seda võib igakord käsitleda ja polnud sinu kommentaaris kohe kindel :) mine õpi eesti keelt ning järjestust
Kraatee kirjutas:
16 Veebr 2019, 11:11
Ei, see ei saa rida olla. Rida on 5 järjestiku. Kõige esimene ja viimane kaart võib olla äss. Äss kaks kolm neli viis, äss kunn mutt poiss kümme.

Sadistz kirjutas:
16 Veebr 2019, 10:58
Ma mängisin sõpradega pokkerit, aga mul tuli äss, kaks, kolm, kuningas ja emand ning kas see võib rida olla kuna ma ise ei teadnud, et see on ja ma ei võitnud ja see tundub kahtlane (sõbral on pokkeri komplekt, mängisime enda lõbuks mitte raha peale).
Eeldusel et mängisite hold'emi (käes 2 kaarti ja lauda tuleb 5 kaarti) siis ei, see ei ole rida. Mõned üksikud pokkeritüübid on, milles "ümberpööratud rida" on lubatud, kuid Enamlevinud versioonides pigem mitte.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.
Vasta

Mine “Vabast ajast”