Re: Roti omanikud, palun aidake!

#3
Lugesin kunagi imelisest teadusest, et Ameerikas oli mingi mees, kelle kass tõi tuppa roti, et oma püütud saaki näidata ning mees üritas rotti kassi hammaste vahelt kätte saada/tahtis päästa rotti (loll tegu minna saaki kiskja hammaste vahelt ära tirima) ning kass hammustas meest ning mees sattus hiljem haiglasse muhkkatkuga. Muhkatku bakteri sai mees selle roti käest, keda see kass närinud oli.
💚💜💚💜

Re: Roti omanikud, palun aidake!

#4
Ja mul on olnud rott.
Tegelikult kaks tükki.
Mõlemad surnud, kõigepealt oli üks rott ja ss me võtsime teise ka ja nh esimesel ööl nad närisid kardinad natki (nad olid puuris muideks) ja nad on veel närninud:
Telefoni
Käevõru 3tk
Raha
Paberit jne
Puuri ostsin osta.ee 5€ ja 1 rott maksab umbes 5-10€ (oleneb kust ostad). Esimesele rotile kui sai kaaslane ostetud (kindlasti peab kaks tükki ostma muidu ta võib reaaõselt igavusse surra) ja igatahes 1 rott murdis noorema roti maha umbes aasta tagasi ja ise suri nahahaigusesse umbes kuu tagasi. Haigused tulevad vendade ja õdede paaritamisest nii et laps sünnib vigane. Toit maksab üsna vähe. Allapanu eelistada tuleks mitte paberipõhist ja pappist maja ka ei toimi. Ja veel üks oluline asi et roti selgroo rikub jooksuratas seega seda ära osta.
Kaos on usk.
Vasta

Mine “Vabast ajast”