Telefon

Lõhkusin kogemata oma 5kuud vana Iphone ära ja kodused päris pahased😀Nüüd vaja mul uut telo aga sellist mis maksaks alla 250€ sest rohkem mul hetkel pole ja järelmaksuga ei võta. Oskab keegi soovitada mõnda normaalset nutitelefoni millega kannataks ka normaalseid pilte teha😃?Käisin oma operaatori juures ja mulle hakati Xiaomi redmit peale suruma...

Re: Telefon

Sellise summa eest sa mingit high-end kaameraga 2018. aasta telefoni ilmselt ei saa. Xiaomi pole paha muude näitajate poolest, kuid oma kaamerate poolest nad tuntud just ei ole. Ma soovitaks kasutatud telefonide turgu jälgida, seal leidub päris head kraami kui otsida oskad.

Kamis1292 kirjutas:
06 Okt 2018, 16:32
Sellise summa eest sa mingit high-end kaameraga 2018. aasta telefoni ilmselt ei saa. Xiaomi pole paha muude näitajate poolest, kuid oma kaamerate poolest nad tuntud just ei ole. Ma soovitaks kasutatud telefonide turgu jälgida, seal leidub päris head kraami kui otsida oskad.
Ma ei tahagi mingit mega kvaliteeti.Hea oleks ka umbes samsung j5 taoline kaamera☺Aga samsungi välistan vist kuna tarkvara uuendused tulevad päris hilja.Ma ei tea telefonidest suht midagi erii androididest😂Kasutatud telefoni ei taha osta kuna olen sellega juba 2korda vastu peed saanud.Ühel telefonil ei töödanud kumbki kaamera,galeriid avada ei saanud ja helistada ka mitte.Teisel käis lihtsalt mingi krõps läbi peale kolme päeva ja enam pilti ette ei võtnud.Aeglane oli kah🤔

Mul on lenovo k5 note, kui ma õigesti mäletan. Kuskil 200. Kukkus treppist alla, kuid mitte astmetest vaid treppi kõrval olevale betoonile. Kõik on terve ja töötab. Pole just kõige uuem, nii et võid otsida ka paremat ja uuemat.
Su waifu ei sure kunagi.
-Üks tark mees

Seleen kirjutas:
09 Okt 2018, 14:35
Karu2003 kirjutas:
07 Okt 2018, 19:12
Võileib kirjutas:
06 Okt 2018, 21:33
Lõhkusid ilmselt ekraani ära? Miks seda lihtsalt remonti ei saada?
Seda kahjuks parandada ei anna enam😁
huvi pärast, et kuidas sa “kogemata” telo nii pucci saad keerata?
Ma pole varem mitte ühtegi telot ära lõhkunud.Aga ma panin telo korraks auto katusele,et tõsta kotid peale aga mul läks meelest see telo sealt ära võta🤗 pooleks on läks😂
Vasta

Mine “Vabast ajast”