Tibid :)

Enamus minu ealistel(15) on geelküüned ja kunstripsmed🤔Väike küssa kus te kuus ~100euri võtate?Või ostate kuskilt aliexpressist mingi komplekti ja siis panete üksteisele?😂Ise neid endale küll ei taha kuna endal ilusad paksud ja pikad ripsmed ja neid rikkuma ma ei hakka :)Mul on isegi üks 12a naaber hästi pikade geelide ja ripsmetega.Siuke 140cm umbes😂
Niisama küsin :)

Re: Tibid :)

Karu2003 kirjutas:
06 Okt 2018, 16:29
Vulkaanipurse kirjutas:
06 Okt 2018, 15:50
Karu2003 kirjutas:
06 Okt 2018, 12:02
kus te kuus ~100euri võtate?
Sott mingi raha tänapäeva noortel? Eks Võiku mainis, emme-issi annab.

P.s Mõned alakad veel seksivad raha eest.
Mdea kui ma läheks küsima,et kuule anna mulle 100€ mind vist löödaks maha😂50€on mu kuu raha
A milles probla? Lihtne arvutus ütleb mulle seda, et kui saad kuus tõesti 50€ ja hoiad seda alles, saad kahe kuuga juba 100€ kokku : )

sudu kirjutas:
06 Okt 2018, 17:36
Karu2003 kirjutas:
06 Okt 2018, 16:29
Vulkaanipurse kirjutas:
06 Okt 2018, 15:50

Sott mingi raha tänapäeva noortel? Eks Võiku mainis, emme-issi annab.

P.s Mõned alakad veel seksivad raha eest.
Mdea kui ma läheks küsima,et kuule anna mulle 100€ mind vist löödaks maha😂50€on mu kuu raha
A milles probla? Lihtne arvutus ütleb mulle seda, et kui saad kuus tõesti 50€ ja hoiad seda alles, saad kahe kuuga juba 100€ kokku : )
Seda küll aga nad käivad ju hooldudes iga kuu,osad lausa 2nädala tagant.See maksab ju ikka😉See tähendab,et ripsmete ja küünte jaoks pead hakkama raha kõrvale panema juba lasteaias😂

Karu2003 kirjutas:
06 Okt 2018, 12:02

Ma vastan uuesti, saad oma 50 euri kuuga, vahest küsid "emme anna viiekat, emme anna kümps" saadki oma soti kokku, asi kah.

P.s Kui nad näevad nii bitchid välja, võimalik ,et nad teevad seda kellegi jaoks,(mees nt kes toetab)

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Karu2003 kirjutas:
Enamus nende vanematest on lihttöölised kes saavad miinimum palka🤔
Irw, nüüd küll tegid end lolliks.
Lihttöölised? Miinimum palk? Loed teiste rahasid?
Sina kohe üldse ei ole see õige inimene vaadata teiste elusid ja kontosid. Vaata enda taldrekusse.
Ma leian, et kõik võimalikud variandid on etteantud. Ainult vali! Kui ei oska valida, või kahtled, võid kirjutada privasse oma küsimusega, ma selgitan sulle.

Vabandust, need lasnamäe härrased kes uhkelt sõidavad oma S-AMG mesadega on ka,"lihttöölised"(või siis töötud) kelle palgaaste ulatub nats üle miinimumi.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Ma arvan ka, et teiste rahakotis pole vaja sobrada, eriti niimoodi teise pere siseasju arutada, et kellel mis palk ja kes kui lihttööd teeb. Kui on tuttava puhul küsimus, et kuidas ta endale neid iluteenuseid lubada saab, küsi talt otse, et kuidas rahaliselt välja tuleb, kas kulukaks ei lähe. Eks neid ripsmete ja küünte paigaldajaid ole ju ka erinevas hinnaklassis, mõni ei küsigi nii palju raha ja teenuse kvaliteet võib ka väga erinev olla.

termomeeter kirjutas:
08 Okt 2018, 13:25
Ma arvan ka, et teiste rahakotis pole vaja sobrada, eriti niimoodi teise pere siseasju arutada, et kellel mis palk ja kes kui lihttööd teeb. Kui on tuttava puhul küsimus, et kuidas ta endale neid iluteenuseid lubada saab, küsi talt otse, et kuidas rahaliselt välja tuleb, kas kulukaks ei lähe. Eks neid ripsmete ja küünte paigaldajaid ole ju ka erinevas hinnaklassis, mõni ei küsigi nii palju raha ja teenuse kvaliteet võib ka väga erinev olla.
Püha jumal😵Ma lihtsalt ei mõista seda kuidas vanemad on nõus andma raha,et nende tütred näeksid välja nagu odavad hoorad....
Vabandan väljendi pärast...Lihtsalt kui vanemad saavad kahe peale kokku 600 eurot ja siis annavad 100eurot oma tütrele,et too saaks endale kunst ripsmed,geel küüned ja mustad kulmud joonistada ...siis see on nagu liig minu arust ja ärge kurat mulle selga lennake😠Küsida ka enam mitte midagi ei tohi...Nagu perekool juba see foorum siin kus lihtsalt võetakse üks sõna tekstist välja ja hakatakse ilkuma...

Miinimum isegi kõige sitema töö korral 500, et siis kahe peale tonn.

Kas sul kade meel et ei saa sellisena välja näha ja vanemad ei anna raha? Ma ei saa üldse suhtumisest aru.

P.S Vastan privas.

Mis on selle postituse mõte, aga ma sellegi poolest vastan.
Ripsmepikendused- Tõesti annavad välimusele palju juurde eriti siis kui sul on endal hõredad ja lühikesed ripsmed. Klassikalisi ripsmepikendusi on ka selliseid, mis näevad väga naturaalsed välja. Hooldus keskmiselt ca 30€ kuus
Geelküüned- kui sa ei viitsi lakkida siis saab teha ka lühikesi ja naturaalseid. Tõesti säästab aega ja püsivad kaua peal. Palju mugavam on kui sa ei pea iga 2päeva tagant lakkima. Keskmiselt ca 25€ kuus
Need, kes ütlevad, et need teevad hooraks, tüdrukud ja naised on juba kord sellised, et neile meeldib enda eest hoolitseda ja mina isiklikult olen samuti 15 muidu jumala gangsta ja pigem sellise street'liku stiiliga siis ikka kannan geelküüsi ja ripsmeid, ja pole kuidagi kadakas*.
Mul on tunne, et sinusugused kes ei suuda 55€ kuus nende peale välja käia ongi kadedad ja teevad teisi maha. Kui sa lihtsalt neid ei taha siis see ei torgiks su perset. Arusaadav kui rahasumma liiga suur, aga palun käitu normaalselt või tellige sõbrannaga alist ja kleepige üksteisele külge;)

ega need kes käivad pikkade teravate otsega kunstküüntega on ikka odava hoora välimusega küll. tihti käivad sinna juurde ka liiga kitsad/ liiga laiad teksad mille värvel on tissideni ja soonib peeru vahele, aga samas pikkust on nagu ainult poole sääre peale
boonuseks need teksad on veel lõhkised ka
ja siis räägivad et oh ma nii unikaalne, mul käib koolis oma 50 sellist neidu ja mina neil välimuse poolest vahet ei tee :D kõigil samad pikad ripsmed, pooltel ka pullirõngas v muu neediasjandus, riided samasugused, meiki seitse kilo, pepu uppis, küüned mukkis ja muidu unikaalsed tädid
kõik on sodi
Vasta

Mine “Vabast ajast”