Re: Küsimus

Kas sa reaalselt arvad, et nettikeskkond on parim lahendus sõprade otsimiseks? Sõbrad peavad tulema lapsepõlvest/kodukandist, mitte ala saate kord aastas kokku teises linnas...

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
11 Juul 2018, 02:11
Kas sa reaalselt arvad, et nettikeskkond on parim lahendus sõprade otsimiseks? Sõbrad peavad tulema lapsepõlvest/kodukandist, mitte ala saate kord aastas kokku teises linnas...
äkki netikeskkonnas mõni inimene elab ta lähedal?
ffs
ma leidsin omale sõbra netist, jah elas teises linnas aga saime mitu x nädalas kokku, nüüd elab minu lähedal ja igapäevaselt koos pmst ._. see, et sinul pole nendega vedanud, ei tähenda, et kellelgi ei vea
kõik on sodi

Vulkaanipurse kirjutas:
11 Juul 2018, 02:11
Aga tõsilugu on see, et teatud vanuses on paljud su sõbrad eri paikades ja täiskasvanu elu kõrvalt on raske leida tihedat kokkusaamis aega.

Ma arvan, et kuskilt huviringist oleks parem leida sõpru.
If it doesn't feel right, it probably isn't.

kakkybabenasa kirjutas:
11 Juul 2018, 18:15
teatud vanuses on paljud su sõbrad eri paikades
[/quote]

Sõpru on reaalselt 1-2-3, mitte rohkemat, mida vanemaks saad seda rohkem saad sellest aru, õige, eri paikades. Need misa sa nettis leiad on mingi sellised vennad kes homme unustavad sind.

minu meelest sõbrad peavad tulema lapsepõlvest, kuid nendega võib ka mäda olla.

Sometimes it just takes a moment to forget a life, but sometimes life is not enough to forget for a moment.

P.S Vastan privas.

Vulkaanipurse kirjutas:
12 Juul 2018, 00:25
kakkybabenasa kirjutas:
Sõpru on reaalselt 1-2-3, mitte rohkemat, mida vanemaks saad seda rohkem saad sellest aru, õige, eri paikades. Need misa sa nettis leiad on mingi sellised vennad kes homme unustavad sind.

[/quote]
Usu või mitte kuid võib leida omale tõelise sõbra ka netikeskkonnast. Võib ka nii olla, et on alles 40 aastaselt leitud tõeline sõber, Osad lapsepõlvesõbrad võivad ka sind hüljata.

Vulkaanipurse kirjutas:
12 Juul 2018, 00:25
kakkybabenasa kirjutas:

[/quote]
Ja kui lapsepõlve sõpru alles pole. Kolid uude linna vms. Lähed välismaale. Siis ei otsi sõpru endale?
Sõprus tuleb aja jooksul muud ei midagi. Otsi kust tahad 🙂
If it doesn't feel right, it probably isn't.
Vasta

Mine “Vabast ajast”