KLEIDIPOED

Help!😀

Olen enda 9. klassi lõpupeo asjadega veidi hilja peale jäänud ja pole veel oste ega midagi teinud veel.

Otsin kleidipoode Tartus, mis müüvad ilusaid ja erinevaid kleite lõpetamiseks, pood peaks olema lahti ka laupäeviti🙄 ning hinnad mitte hinge hinnaga.

Kust soovitate otsida või ostsite ise?

Aitäh ja edu ka teistele lõpetajatele eksamitega!☀️

Re: KLEIDIPOED

Tartus üsnagi palju riidepoode. Kõik oleneb hinnaklassist, mida sa ootad.
Suured kaubanduskeskused: Tasku, Kaups, Kvartal, Lõunakas.
Samuti kui ootad odavamat hinnaklassi, siis võid vaadata ka näiteks Sepa turgu. ( 1. Ega keegi ei pea teadma ju, kust sa selle kleidi ostsid, 2. Kvaliteedi mõttes: tõenäoliselt sa seda igapäevaselt ei kanna, ja ega sa lõpukleidiga mingi liumäest alla laskma vms ei lähe)
Samuti, kui ma ei eksi siis riiamäel on pulmariiete kauplus, kust võib analoogseid asju otsida.
Google ka kindlasti aitab.
Ühtlasi kui rahalised võimalused ei ole kõige suuremad, kuid siiski tahaks lõpetamiseks meeldejäävat kleiti, siis on võimalik neid ka laenutada, nt. Teater Vanemuine pakub seda võimalust.
EXJU - Ex-Jutuka Mode
Diskussioon - parim vahend probleemide lahendamiseks, seetõttu ongi enamik minu postitusi diskuteerivad.
Ma pole geenius, paranda mind. Mu postitused on ainult minu arvamus.

Re: KLEIDIPOED

Hilja peale sa nüüd küll jäänud pole, ei pea seda lõpukleiti midagi pool aastat otsima :D. Ka viimasel päeval otsides võib kena kleidi leida ja ühest ju piisab. Ega see kleit paremaks muutu, kui sa ta pool aastat varem ära ostad.

Oled sa kindel, et tahad just spetsiaalseid kleidipoode? Neis on minu teada kleidid tihtipeale just kallimad kui nn tavalises poes. Igatahes mina soovitaks ette võtta mingi suurema keskuse, nt Lõunakeskuse, ja sealt lihtsalt poode järjest läbi kammima hakata. 9nda klassi lõpetamiseks pole ju ka päris maani õhtukleiti vaja, mida ongi raskem valida ja leida, vaid valikuid peaks nn tavapoodides küllaga olema. Ise ostsin ka nii 9ndas kui ka 12ndas üsna viimasel hetkel (kuigi vist viitsisin ikkagi ka varem vahtimas käia) ja sain kenad kleidid. Ülikooliga sama, et ostsin viimasel hetkel 2-eurose kleidi Depoo kaltsukast, aga see vist savi, ülikoolis ei keskenduta lõpetamisel enam nii väga riietusele.
Vasta

Mine “Vabast ajast”