Sünnipäev

Tere!

Ma olen päris hädas enda 18nda sünnipäeva tähistamisega, kodus pidada ei saa. Olen vaatanud airbnb-st vanalinna kortereid, seal küll pandud et pidusid ei lubata, aga ma olen kuulnud jutte, kuidas on tehtud pidusid vanalinna korterites, kuna seinad lihtsalt ei kostu läbi. Ma kutsuks inimesi unbes 25 ringis, osa neist oleks siiski alaealised ka. Ma olen niii palju otsinud võimalusi, aga lihtsalt ei tea mida teha enam, üle 150 euro pole võimalik maksta ka. Kas peaks siis riskima ja rentima vanalinnas korteri? Kuna täisealisi ju oleks.

Re: Sünnipäev

Tere!

See on iseenesest kahtlane teema, et rendid korteri ja seal pidu pidada ei tohi, aga tegelikult pead. Isegi kui lärmi ei teki, on väga tihti näiteks naabritega kokkulepped tehtud, et nad jälgivad, mis toimub. Helisid võib ikka olla kosta, uksesilmast näha, trepikojas võib peale sattuda. Sel juhul võib olla üks kõne ja pidu läbi. Usun, et see oleks päris pingeline, kui peaksid kogu aeg mõtlema, et kas keegi näeb või kuuleb teid.

Sa küll ei väljendanud enda ootusi peoruumidele, kas on plaanis alaealised&alkohol jne (viimasel juhul raskem leida, tobe risk on päris paljudes kohtades). Saan aru, et sinu jaoks on koha rendi jaoks hinnapiir 150 eur. Kas sa pole ühtki sellise hinnaga kohta leidnud? Tallinna Vanalinnas on näiteks Kuningakoja peoruum, 25€/tund (õhtune üritus, v.a R ja L), selle rahaga saaksid 6-tunnise peo seal teha. R ja L puhul on 35€/tund.

Re: Sünnipäev

Asi pole mitte ainult helis ja selle läbikostuvuses, vaid selles, et suur kamp purjus inimesi lõhub suure tõenäosusega lihtsalt midagi ära. Ning ei, sa ei saa lubada, et sinuga seda kohe kindlasti mitte ei juhtu. Minu arvates oleks igatahes väga nõme keelust hoolimata hakata pidusid korraldama ja probably järgmisel päeval üritada kuidagi tekitatud kahjusid ära peita. Sellise käitumise juures üldse ei imesta, kui valivad nt korteriomanikud oma üürnike suhtes on. :/
Vasta

Mine “Vabast ajast”