Tööle

Hei,

Olen 18a neiu ning kuna järgmine aasta lõpetan gümnaasiumi, siis sooviksin suvel töölkäimisega veidi tuleviku jaoks raha kõrvale panna, samas ka keeli (inglise või rootsi keel) praktiseerida ning üldiselt uusi kogemusi saada.
Põhjus, miks ma siia kirjutan, on see, et äkki keegi teist oskab omadest kogemustest soovitada, mida võiksin proovida või kust infot otsida. Võibolla on mingi lehekülg, mida võiksin uurida või kindel ettevõte/inimene, kellele võiksin juba kirjutada? Ideaalis läheksin välismaale (Soome, Rootsi, ...), aga see pole ka esmatähtis, peaasi, et saaks end proovile panna ja veidi lisaraha teenida.
Kogemusi on muidu laste hoidmisel ja igasugustel hooajatöödel (maasikakorjamine jms), mis näitab, et vastupidavust ning tahtejõudu on piisavalt.

Igasugune tagasiside, info ja muud mõtted on teretulnud :)

K

Re: Tööle

pingwiin kirjutas:
18 Veebr 2018, 15:37
Mis eriala sind huvitab? See laste hoidmine ja maasikate korjamine ei anna sittagi juurde sulle, kui just pagulaseks ei taha minna välismaale. Võta mõni ettevõte, mis sind huvitab, ja küsi praktika-/töökohta.
Otseselt ei anna tõesti, see oligi lihtsalt selleks, et kui kellegil tekib küsimus, milliseid kogemusi on. Ja eriala... ei oska niimoodi öelda ja sellepärast ka siit abi ja mõtteid küsin. Kujutaksin ette end vb kuskil kohvikus/laeva peal töötamas, kuid sellisel juhul probleemiks ka see, et elan kesk eestis ja Tallinnas poleks elada suvel kuskil.

Re: Tööle

No sellega on tõesti jama, et Kesk-Eestis erilist valikuvõimalust sul ei ole. Muidu töö otsimiseks ikka cvkeskus.ee ja cv.ee. Laeva peal töötamisest nii palju, et üks mu tuttav tegeleb sellega ja tema graafik on 2 nädalat laevas ja 2 nädalat eestis, seega nt Tallinnasse elukohta sul sellisel juhul vaja poleks. Soovitan rohkem uurida selle kohta, kui sind see huvitab.
Vasta

Mine “Vabast ajast”