sünnipäev, jälle

Tere õhtust! Mul vaikselt sünnipäev tulemas, ülejärgmine nädal. Ja jällegi küsimus kus pidada. Ma olen poiss, 13 aastane, saan 14, kui ma pole selline kes mingi airsoft või arvutimängud. Ma suhtlen palju tüdrukutega ja kutsun sünnale ka enamik tüdrukud. Veel et ma ei taha emale rahaliselt muret tekitada, kuna mu isa ei tee tööd ja ema maksab kõikide minu õedevendade telefoniarveid (kokku 3, mina k.a 4)(nad kõik täiskasvanud aga jah telefoniarved ainus asi mis mu ema vaevab). Seega tingimused oleksid et võimalikult vähe raha, et mitte mingi 100-200 euri ja et kuskil kus saaks kuskil 15 inimest kutsuda.
Suursuur aitäh teile kui viitsite vastata ♥

Re: sünnipäev, jälle

Ausalt öeldes ei tulegi pähe kohti, kus sellise summaga üritust korraldada saaks, kui just mõnel tuttaval mingit pinda pole. Kui on nii palju inimesi, siis läheb juba toidule-joogile päris palju, st arvaks et enamik läheb juba selle alla. Kui teha ise mingi lahe matkasünna metsas, siis seda saaks selle summa eest korraldada. Praegu muud ei tulegi pähe, kuigi kindlasti neid variante veel on, lihtsalt siis mitte ruumi rendi vormis.

termomeeter kirjutas:
06 Jaan 2018, 11:31
Ausalt öeldes ei tulegi pähe kohti, kus sellise summaga üritust korraldada saaks, kui just mõnel tuttaval mingit pinda pole. Kui on nii palju inimesi, siis läheb juba toidule-joogile päris palju, st arvaks et enamik läheb juba selle alla. Kui teha ise mingi lahe matkasünna metsas, siis seda saaks selle summa eest korraldada. Praegu muud ei tulegi pähe, kuigi kindlasti neid variante veel on, lihtsalt siis mitte ruumi rendi vormis.
No ma võin ka sõpradelt küsida kus nad pidanud on jne. Hiljuti üks sõbranna pidas bowlingus kus oli 14 inimest

Eks võid uurida jah, ehk saad häid mõtteid. Bowling õhtupoole ja nädalavahetustel u 23-24 eur/tund ühe raja kohta, ühel rajal max 5-6 inimest, seega vajalik vähemalt kaks rada. Üks tund tundub vähe, kahe tunni eest kahel rajal tulebki juba 100 eurot kokku. Odavamalt saad siis, kui saad sünnipäeva teha selliselt, et see on nädala sees ja lõppeb enne kella 18-t. Mõnes bowlingukohas on ka mingeid peopakette, aga üldiselt need ei tule tavahinnakirjast soodssamad. Mõne koha hinnakirjas on ka soodustused õpilastele, kuigi üldiselt kehtivad need vaid neile päevastele ja nädalasisestele hindadele.

Kas kodus sünnipäeva pidamine ei tuleks kuidagi kõne alla?

Kodus on vähe ruumi. elame niigi kitsalt heh. Aga miks tuleks pidada 14 aastaselt üks küsis? Kuna ma ei taha olla see et ,,phäh ma niigi vana ei pea enam'' nagu see pole lõbus. Sünnipäev on vähestest päevadest aastas kus korralikult pidu pidada. Nagu miks mitte pidada? Külalistel ka hea (mõtlen endavanustel) kuna vähesed peavad oma sünnipäeva.
Vasta

Mine “Vabast ajast”