Tüdrukud vastake pls.

Hey, asi on meikimises.Olen hetkel 17..(igaksjuhuks mainin) ja kui muidu olen kasutanud vaid ripsmetušši ja vahest harva ka jumestuskreemi, siis nüüd lihtsalt tunnen, et soovin end meikida rohkem,kna ma tunnen end meigituna hästi;).Tahtsingi teilt küsida, et mis meike ise kasutate, kuidas/millega teha ise ilusaid kulme, mis highlighterit kasutada jne..?? Ma tean, et koikidele inimestele sobivad erinevad meigitooted, kuid ootan proffide vastuseid(need kes igapäevaselt meigivad v oskavad hästi meikida). A ja, olen pannud tähele nyx-i meigitooteid, et need tunduvad suht head, et siis nagu mis põhilisi meigitooteid tuleks osta et saada nö hea full makeup

Re: Tüdrukud vastake pls.

Nyx on päris hea jah, aga on täiesti mõttetut kraami ka nende tootevalikus, nagu teistelgi. Veits lamp nagu öelda, et mida võiks kasutada, nahatüübid erinevad, maitse erinev jne. Vaata youtubest mingeid affordable makeup tutoriale, paljud asjad eestis ka saadaval. Kulmupuuder (või niisama mingi lauvärv sobivas toonis) on algajale kõige lihtsam ja saab täitsa ilusa tulemuse sellega.

Tere! Mina kasutan igapäevaselt Uriage Eau thermale aluskreemi, Maybelline Fit me matte and poreless jumestuskreemi ,highlighterina kasutan NYXi beauty on the go paleti highlighterit ,lauvärve ka enamasti samast paletist, kulmud saavad tehtud NYX sculpt and highlight kulmupliiatsiga ja huultele kannan tavaliselt Lily Lolo huuleläiget.

Hellooo
Mina kasutan igapäevaselt majajagu krohvi (heidin ennast enne kui meigi heiterid ette jõuavad lol).
Mina kasutan NYX aluskreemi, Max Factori jumestuskreemi, NYX puudrit, Arteco peitekreemi ja Max Factori peitekreemi, Artdeco brow pomade (Anastasia beverly Hills on ka hea, aga Eestist ei saa vist? Ehk Tallinnast? Pole kindel), Artdeco kulmugeeli, Urban Decay primer potionit silmadel, lauvärvidest on igasugust jama, alustades Jeffree Starist lõpetades Maybelliniga, nendest soovitaksin ka kahte mainitut, Yves Rochersi lauvärvid on ka meeldinud mulle, ripsmedušš on suhteliselt suvaline, üldiselt Maybelline, hihglighteritest on NYX, Jeffree Star, Anastasia Beverly Hills (nt Moonchild on hea pallett siia Eesti heledatele kaunitaridele), Collistar, bronzeritest kasutan Maybellini, põsepuna on Maybelline ja Yves Rochers, setting spray on NYX, silmapliitesid üldiselt Artdeco, huulepulgad ja huuleläiked ja pliiatsid on ka Jeffree Starist ja Chanelist, Diorist kuni ma ei tea milleni. Toodetega on üldiselt nii, et sa pead vaatama mis su nahaga kõige paremini sobib ja mis sulle kõige paremii peale läheb. See n.ö. pricerange pole oluline. See mille saad Chanelist mingi 30 euroga saad ehk Maybellinist 8 euroga ja lisaks on Maybellini oma veel parem ka.

NYX on väha hea firma, Maybelline, Artdeco, üldiselt kõik mis ma välja olen toonud, nendega olen ise rahul, Max factor on ka minu arvates hea. Kui välismaalt tellida siis klassikud nagu Tom Ford, ABH, jeffree Star jne. Meigiõpetusi otsi youtubeist, nt Nicole Guerriero, jeffree Star, Tati ja niiiii palju muid ägedaid tegelasi, eks sa ise uuri sealt ehk kes sulle kõige paremini peale läheb, sest kõik ei ole kindlasti kõigile. (: Edu!!!

Mdea ma olen 14(kohe15) kasutan prgu essence eyebrow stylist set kulmudele,Jumekat kui sellist ma ei kasuta aga Maybeline bb kreemi,hetkel on lemmik konsiileriks saanud essence stay all day 16h,ripsmekas on üldiselt suvaline..Loomulikult on mul meigi tooteid sahtel täis😂Aga hetkel mainisin lemmikumad.Ei hakka kõiki parem ette lugema.Lemmik asjad leiad katsetades.Katseta,katseta😉
Vasta

Mine “Vabast ajast”