Ripsmed

Tervist!
Pöördun selle küsimusega rohkem neiude poole, kuigi võivad olla ka poisid, kes mind aidata suudaksid. Mul on väga hõredad ja lühikesed ripsmed, neid ripsmekoolutajaga koolutades ja ripsmetušši peale pandes ei ole mitte mingit volüümi ega ilu. Põhimõtteliselt on nad ainult veidi pikemad ja samasugused hõredad. Tahtsingi küsida teilt millist ripsmetušši te kasutate ja äkki on teil mõni nipp kuidas ma suudaksin oma ripsmetele juurde anda seda volüümi ja tihedust.
Ette tänades!

Re: Ripsmed

Ei ma selliseid ei mõtle. Tavaliselt on paljudel ripsmed ensal pikad ja tihedad aga mul pole nii vedanud. Ripsmetušši peale pandes ei teki üldse seda volüümi ja tihedust. Arvasin et äkki tuleks mõni muu ripsmetušš osta ja äkki keegi oskab mõne hea välja tuua mis nende ripsmetele imesi teeb.

Re: Ripsmed

Kas sa ripsmeseerumit oled proovinud? Ma ise pole kasutanud, aga sõbrannal oli sama mure ja tal aitas, ripsmed läksid tugevamaks, tihedamaks ja pikemaks. ☺ Igaksjuhuks ütlen, et see pole ripsmedušš, vaid pigem ''ravim'' see. Ja muidu ripsmetega on seotud ka toitumine, üldiselt lähevad ripsmed tugevamaks ka, siis kui hakata toituma tervislikult. 😊
Vasta

Mine “Vabast ajast”