Wattpad

Hei, kas siin on mõnda Wattpadis kirjutajat, kes oleks ehk huvitatud koos mõne raamatu kirjutamisest? Lõikude või lausete kaupa (nt dialoogis). Ideid mul jagub, aga mul jääb vajaka just püsivusest või siis ei tea ma, mis edasi võiks toimuda või kuhu tegelaste dialoog liikuda. Nii et oleks põnev proovida. Kui keegi oleks huvitatud, siis PM!

Re: Wattpad

Mina ehk oleksin nõus. Mind huvitab see, et kuidas see sinu arust välja peaks nägema? Olen tähele pannud, et paljud koos kirjutatud raamatud jäävad pooleli ning ei ole nii head, kui nad tegelikult olla võiksid. Selle jaoks oleks hea leida endaga sarnane inimene, kellega hästi klapiks, muidu jääb idee kuidagi lahjaks.
happiness is too rare.

Re: Wattpad

Ma pole kunagi varem niimoodi paaris kirjutanud, aga mul mingi visioon on, kuidas asi välja võiks hakata nägema. Aga nõustun, et selleks peab hea klapp olema, kasvõi kirjutamisstiilid ei tohiks liiga erinevad olla. Võiksid mulle PMi saata mõne näidise oma kirjutistest (või anda mulle oma Wattpadi kasutajanimi, kui sul seal midagi avaldatud on). Ühtlasi võiksid mulle teada anda, mis teemadel sulle kirjutada meeldib. Kui eelistame väga erinevaid žanreid, võib ka see takistuseks olla. Siis saame proovida, kas saame üldse idee osas kokkuleppele ja siis vaatab juba edasi.
Vasta

Mine “Vabast ajast”