Kõrvaauk

Hei!
Kuidagi suutsin ema nõusse saada ja nüü plaanib mulle teha tragus kõrvaauk. See asub selle väksel kõhril, mis on kõrva kanali ees vms. Tahtsingi küsida: On kellelgi see? Ja kus te tegite? V äkki teate kohti kus oleks ohutu ja kindel teha?
Aitäh!

Re: Kõrvaauk

Ennem kui postitad palun loe ka üle mida kirjutad ja paranda vead.Väga raske on aru saada mida sa mõtled aga kui sa mõtled seda et kõrvarõnga auk on ûleval kõrva äãres siis mul on.Paremas kõrvas 4auku ja vasakus 2
.Ei ole teinud ühtegi auku ise.Lähen ikka spetsialisti poole.

Re: Kõrvaauk

Karu2003 kirjutas:
22 Okt 2017, 11:15
Ennem kui postitad palun loe ka üle mida kirjutad ja paranda vead.Väga raske on aru saada mida sa mõtled aga kui sa mõtled seda et kõrvarõnga auk on ûleval kõrva äãres siis mul on.Paremas kõrvas 4auku ja vasakus 2
.Ei ole teinud ühtegi auku ise.Lähen ikka spetsialisti poole.
mis "üleval kõrva ääres"? :D tragus on tragus, asub jah kõrvakanali ees, või kõrvanibu vms, guugelda.
aga spetsialistile tasub igasugused needid jätta jah, teemaalgataja ei maininud oma asukohta, aga enda needid olen Tallinnas Alternadiivas lasknud teha. ma isegi ei tea, kas mõni loll kusagil nurgasalongis püstoliga teeb tragust, aga sellest tasub hoiduda. lased teha kanüüliga ja korralikus salongis.
Vasta

Mine “Vabast ajast”