Tumedad silmaalused

Kas keegi oskab anda nõu, kuidas võidelda tumedate silmaalustega? Muidu näen ilma meigita täitsa okei välja, aga tumedad ringid silmade all on päris tugevad. Mul on need siis vist geenidest, mitte magamatusest, ebatervislikust eluviisist või allergiatest vms. Jagage mingeid nippe, mida ise proovinud olete. Kui on mingeid tõhusaid koduseid vahendeid, ma ei tea, kasvõi teekotikeste hoidmine, või äkki teate mõnda head kreemi?

Re: Tumedad silmaalused

Kas BB kreeme oled proovinud? Puudrid, peitekreemid jms ainult silmaaluste jaoks?
On ka mingi peitekreemiga pulk olemas minuteada, mida silmaalustele rullida saab.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Mu meelest need kodused vahendid ei aita ükski. Kunagi põdesin ka ja proovisin ka mitmeid erinevaid asju. Ainus asi, mida nägin aitavat, oli see, kui olin juhuslikult kuumal suvepäeval kaua väljas olnud ja palavusest higistanud - vot siis olid küll silmaalused selgelt heledad. Kooliperioodil sellist võimalust muidugi pole. Mul läksid need silmaalused ka ajaga iseenesest paremaks - ilmselt siiski puhkasin rohkem ja tegin trenni, st olin vähem stressis. Sest sel perioodil oli ikkagi kõige hullem, kus ka magasin vähe. Arvan, et kui magad piisavalt, siis ei saa sulgi need kõige hullemad olla ja eks märkadki neid eelkõige ikka sa ise. Mingeid teekotikesi jm võid proovida, kuid vaevalt need oluliselt aitavad. Pigem lepi endaga sellisena, nagu oled - ilus oled ikka, on need silmaalused toon tumedamad või ei.

Edu!

Bucerus - aitäh vastamast, aga pigem mõtlesingi, kuidas neist ilma meigita lahti saada. Meigiga saan need päris edukalt kaetud, aga pigem oleks tore, kui nt peale ujumas käimist või sõprade pool ööbides need nii nähtavad ei oleks.

Termomeeter, aitäh, eks und võiksin tõepoolest rohkem saada, aga ma alla 7h üldjuhul ei maga ka koolinädala sees. Aitäh vastamast ja ega tegu pole tõesti kõige olulisemate asjadega, mille üle pikalt põdeda. Mul on lihtsalt tunne, et tunneksin end ilma meigita enesekindlamalt, kui need nii tumedad ei oleks.
Vasta

Mine “Vabast ajast”