Juuksed.

Hei!
Mõtlesin, et küsin siit foorumist veidi nõu ja teie kogemusi.
Põhimõtteliselt on mul praegu kuldpruunid/kartulpruunid juuksed. Mõtlesin, et värviks need tumedamaks. Nt tumepruun, brünett v isegi punakas tumepruun vm. Paljud on rääkinud, et tumedad juuksed teevad vanemaks (ise olen 15). Pm on teil kogemusi ise juuste tumedaks värvimisega ja kui väga see teid välimuselt muutis? Või arvate et heledast tumedaks minna ei sobiks?
Tahan lihtsalt midagi uut proovida.
Aitäh! :D

Re: Juuksed.

Oleneb inimesest, näojoontest jm ka. Mind ennast teevad tumedamad juuksed küll.. No mitte vanemaks, aga ütleme nii, et välimus vastab rohkem vanusele, kui heledatega :D
Muidu, kui tahad värvida, siis värvi, ainult juuksed ju. Saab alati üle värvida, kui ei meeldi.

Re: Juuksed.

ma tahaks täiega punaseks värvida, aga ei julge eriti, sest noh... ei tea ju, milline jääb, kas ikka sobib. äkki näen pärast veel jubedam välja :D ja ma ilmselt ei saaks ka värvida, sest esiteks, mu emale ei meeldi see mõte ning ma ei saa juuksuri juurde ka ju minna.

aga teemasse, minu meelest teevad jah tumedad juuksed vanemaks, kuigi see tõesti oleneb väga :D aga ei saagi ju teada, mis sulle sobib, kui ei proovi.
Vasta

Mine “Vabast ajast”