Re: eBay

Tere.

Pakk tuleb nagu ikka pakid - sulle tuleb postkasti pakiteade ja saad oma lähimasse postkontorisse järgi minna. Vaata, mida ta pakub sulle, kui ostad, tee see checkout ja ta peaks näitama kogu summat. Kui tellid UK eBayst ja asi asub Euroopas, siis ei tohiks tollimaksu juurde tulla.

Igaks juhuks ütlen, et Ebayst saab tellida vaid täisealine, kuna selleks on vaja krediitkaarti/krediitkaardi tunnustega deebetkaarti.

Oma aadressi ju ikka paned, sinna kodulähedasse tulebki. Tallinna kohta ei tea, mul tuleb alati kesklinna omasse aga ma elan ise ka kesklinnas, ei tea kas nt Nõmmel elades tulebki kuhugi sinnakanti või ka ikkagi kesklinna. Väiksemate pakkide puhul võib muidu vabalt postkasti ka tulla.

Ikka koduse aadressiga seotud postkontorisse tuleb. Näiteks mul oli ka eelmise elukohaga nii, et mugavam oleks olnud mul käia hoopis teistes postkontorites, aga aadressi järgi oli määratud Mustika keskus, kuhu oli veidi ebamugavam saada. See teade tuleb sulle kodusele aadressile, et millisesse postkontorisse järgi peab minema.
Vasta

Mine “Vabast ajast”