Meikimine jms

Heips küsin teilt mõned küsimused ja loodan et plixid ka vastavad :)

1)Kui vana oled?
2)kas meigid end?
3)Kui meigid siis meigi tarbeid sa kasutad?
4)Kuidas su vanemad suhtuvad sellesse?
5)Kus kohast oma meigitarbeid ostad enamasti :)

OK THAT'S ALL

Re: Meikimine jms

1) 16
2) jah
3) pm kõike. igapäevaselt läheb näkku ca 10 erinevat toodet. kui aega ja viitsimist rohkem, et üles lüüa end, siis neid asju ka rohkem
4) emale väga meeldib, tihti vaatab huvitatuna kõrvaltki :D ise ta ei meigi end.
5) kaubamaja ilumaailm, ideaal kosmeetika, supermarketid, online-poed

1)Kui vana oled? 12, järgmine nädal saan 13.
2)kas meigid end? Jah, aga mitte igapäev
3)Kui meigid siis meigi tarbeid sa kasutad? Kulmuvärv ning huulepulk, vahel ka peitekreem.
4)Kuidas su vanemad suhtuvad sellesse? -
5)Kus kohast oma meigitarbeid ostad enamasti Kaubamaja ilumaailmast

1)Kui vana oled? 17
2)kas meigid end? Ei
3)Kui meigid siis meigi tarbeid sa kasutad? Amm ... olgu, väga harva meigin, täpsemalt lasen meikida, ja nende toodetega, mis mulle antakse. Näiteks esinemiste puhul tahavad juhendajad mind veelgi ilusamaks teha ja no mis seal ikka.
4)Kuidas su vanemad suhtuvad sellesse? Nad muretsevad, et kuidas ma tulevikus meigita hakkama saan.
5)Kus kohast oma meigitarbeid ostad enamasti? -

[quote="Külaline"]1)Kui vana oled? 15 ja naissoost
2)kas meigid end? Ei
3)Kui meigid siis meigi tarbeid sa kasutad? -
4)Kuidas su vanemad suhtuvad sellesse? Hästi, sest ei häbista end ja ei raiska raha.
5)Kus kohast oma meigitarbeid ostad enamasti :) -[/quote]

Miks arvad, et meikimine võrdub enese häbistamisega?

1)Kui vana oled? - 26.
2)Kas meigid end? - Vahel jah.
3)Kui meigid siis mis meigi tarbeid sa kasutad? - Ripsmetušš, jumestuskreem, kulmupliiats, muid asju eriti kasutama ei satu.
4)Kuidas su vanemad suhtuvad sellesse? - Neil ükskõik, ei kasuta nii palju, et peaks kuidagi suhtuma. Pole kunagi eriliselt suhtutud mu meelest.
5)Kus kohast oma meigitarbeid ostad enamasti :) - Suvalisest poest, mis ette satub. Need asjad, mida kasutan, on üldiselt olemas nii supermarketis kui ka Rosalindis jm.

hmm? kirjutas:Miks arvad, et meikimine võrdub enese häbistamisega?
Sest kogenematult mingi jama näkku keerata ja sellega kooli minna- ma olen seda teiste peal nii palju näinud ja see on kohutav. Harva näen ma mõnel inimeseloomal head meiki.
Ja muidugi endast lähtuvalt: higistan suht palju näo kaudu ja ei soovi mingit jumestuskreemi endale varrukasse pühkida. Samuti puutun kätega palju nägu ja eelistan mitte muretseda ripsmetušši laiali ajamise pärast. Ja mina kui number 1 inimene kõiki kaanikulmudega viiendikke kritiseerima, ei soovi olla üks neist.

Jäi mulje küll, et sa kõiki meigikandjaid debiilikuteks pead :D Ja ma ei saa aru neist, kes arvavad, et kui täiuslikku meiki kohe teha ei oska, siis ei tohiks seda üldse kasutada- kullakene, kusagilt peab ju alustama, kas sa ei arva? Kuidas muidu oskusi parandada? Lihtsalt lõpeta see arvustamine, ole ise see meigita käbi, kui tahad, sa ei ole sellega teistest parem.

Külaline kirjutas:kusagilt peab ju alustama, kas sa ei arva?
Miks kurat ma seda arvama peaksin? Ja miks sa nii kaitsesse end võtsid kohe? Annad ainult alust arvata, et sina oledki üks kaanikulmudega viiendik, eksole.
Teistega ma ennast ei võrdle, ei koti kas olen kellestki parem või halvem. Samuti väga äge omang sinu poolt, "käbi" vist viiendiku tasemest kõrgemale ei küündi.
Head õhtut :)

1)Kui vana oled? 13
2)kas meigid end? väga vähe
3)Kui meigid siis meigi tarbeid sa kasutad? huulepulka, ripsmedušš vahepeal
4)Kuidas su vanemad suhtuvad sellesse? täidsa okei:)
5)Kus kohast oma meigitarbeid ostad enamasti :) ee.... praegune huulepulk on DM-ist, aga see ei ole ainult meigi pood
There are
so many
beautiful
reasons
to
be
happy!

1)Kui vana oled? 17
2)kas meigid end? Üsna vähe, kuna käin üsna igapäevaselt trennis, siis on üsna mõttetu meikida, lisaks ma ei viitsi meigi maha võtmisega tegeleda eriti. :D
3)Kui meigid siis meigi tarbeid sa kasutad? Enamjaolt ainult kulmupuudrit ja ripsmetušši. Umbes korra nädalas kui kuskile lähen siis jumestuskreemi, peitekreemi, päikesepuudrit, kulmupuudrit, silmapliiatsit, lauvärve ja ripsmetušši.
4)Kuidas su vanemad suhtuvad sellesse? Mida nad arvama peaks. :D
5)Kus kohast oma meigitarbeid ostad enamasti? Tavalisest supermarketist, olen aru saanud et ma ei pea ostma megakalleid meigiasju, odavad asjad teevad oma töö sama hästi ära.

1)Kui vana oled? 12 kohe 13
2)kas meigid end? Jah, aga mitte iga päev
3)Kui meigid siis meigi tarbeid sa kasutad? Consealer, contour, highlighter, ripsmetušš, erinevad huulepliiatsid või läiked.
4)Kuidas su vanemad suhtuvad sellesse? Ma ei oska öelda, neil on suht okei sellega.
5)Kus kohast oma meigitarbeid ostad enamasti?
Kaubamaja ilumaailm enamasti, aga brändidest BYS, NYX, clinique, pure, gio de giovanni ja moda.

1)Kui vana oled? 31
2)kas meigid end? Igapäevaselt ei meigi, selle jama lõpetasin juba enne põhikooli ära. Pealegi ma näen ilma meigita tuhat korda ilusam välja, eriti hommikul :D Vahel meigin kui mingile sündmusele lähen või kui peaks tuju tulema.
3)Kui meigid siis meigi tarbeid sa kasutad? Ripsmetussi ja vist mingi puuder ka põskedele. Thats it.
4)Kuidas su vanemad suhtuvad sellesse? Nii palju kui ma endale igasugu ulme meike teinud olen, siis ikka toetab mind :D et ma nii äge ja eriline välja näen.
5)Kus kohast oma meigitarbeid ostad enamasti? kes seda mäletab..ma nii harva ostan..
Mentally taken

1) 14
2) mõnikord
3) enamasti piirdub lauvärvi, kerge kulmu toimimise, ripsmetušši ja huuli pehmendab naturaalse vedela huulepulga
4) enama tooteid on ema ostetud. Tal ei ole selle vastu midagi esimene ma ei tee seda iga päev ja ma ei pinguta üle. Ma tean et teda ajab närvi kui mingid kümne aastased ennast ära meigivaf, ebasobilikult riidesse panevad ja seejärel ülbelt käituma hakkavad
5) spetsiaalsetest megipoodidest. Kaubamajadeiluosakondades on tihti iganenud tooted ja sama lugu on toidupoodidega

Külaline kirjutas:
03 Veebr 2017, 19:50
Heips küsin teilt mõned küsimused ja loodan et plixid ka vastavad :)

1)Kui vana oled? 16
2)kas meigid end?jaa
3)Kui meigid siis meigi tarbeid sa kasutad?jumestuskreem,ripsmeduzz,lauvärv,highlighter,huuleläige
4)Kuidas su vanemad suhtuvad sellesse? Emal suva,Isa pole
5)Kus kohast oma meigitarbeid ostad enamasti :) selver

OK THAT'S ALL

1)Kui vana oled? 13
2)kas meigid end? meigin siis kui näos on suuremad vistrikud ja punetused ja on vaja kuhugi avalikku kohta minna
3)Kui meigid siis meigi tarbeid sa kasutad? BB-kreem, peitekreem, puuder, ripsmetušš, huulepalsam, hele lauvärv, põsepuna
4)Kuidas su vanemad suhtuvad sellesse? isal on suva, emale meeldib
5)Kus kohast oma meigitarbeid ostad enamasti? suvakast toidupoest, kaubamaja ilumaailmast, ideaalkosmeetikast

1)Kui vana oled? 17
2)kas meigid end? Minimaalselt. Olid muidugi ajad, kus kõike tuli hunnikutes näkku toppida, aga õnneks läks see hoog mööda ja näonahk on ka sellest ajast alates kordades paremaks läinud
3)Kui meigid siis meigi tarbeid sa kasutad? Kulmupuuder ja/või -pliiats, kui mingi väga jube moodustis näos on või silmaalused väga tumedad, siis concealer jms. Fancymate ürituste tarbeks otsin lauvärvid ja muu kraami ka välja, aga muidu ei viitsi
4)Kuidas su vanemad suhtuvad sellesse? Neil on üsna ükskõik
5)Kus kohast oma meigitarbeid ostad enamasti? Ideaal kosmeetika, Selver, välismaalt, kui seal mõnda heasse poodi satun. Aeg-ajalt kingitakse ka
Tundub, et see toimib, nii et ma vist ei hakka midagi muutma
Vasta

Mine “Vabast ajast”