Instagramm jne

Heips mul on küsimus kuidas te kõik saate instas nii palju followereid ja nii palju likesi.Ma olen 2 a instat kasutanud ja mul on 395 followerit ning like tuleb tavaliselt mingi 10 pildile :( pilte on mul 557 ja kustutama ma neid ei hakka kuna seal on mu reisi pildid jms

Help ?!keegi?!

Re: Instagramm jne

Aga kas su pildid on hea kvaliteetsusega??kui nii palju pilte on siis tavaliselt keegi ei viitsi vaadata,ma arvan et kõik teavad et paned jälle reisi pildi ja ss ei like..ma arvan et võta pilte vähemaks vaata nagu kvalli järgi ja tee muid pilte ka endast,sest mudu keegi ei tea kes sa oled jne

Suht palju pilte. Oled sa vaatanud kes su followerid on üldse? Kui enamus mingi kapitühjendused on, siis pole mõtet laike oodatagi.
Soovitan sul pilte kindlasti vähemaks võtta ja edaspidi postita korra nädalas mingi kvaliteetne selfie vms mitte ära spammi feedi.

Milleks pilte vähemaks võtta? See ei muudaks minu arust midagi.
Oleneb, kes su followerid on, mul on neid ainult saja ringis ja peamiselt on need tuttavad/sõbrad. Kui ma midagi postitan üles, siis tuttavad panevad laike ja tavaliselt tuleb neid 20 ringis. Kui sul on jälgijate seas peamised need, kes followivad selleks, et endale tähelepanu pöörata ja ehk leida kedagi uut, kes jälgiks neid, siis ära ootagi, et sul rohkem laike tuleb.
Ja äkki on küsimus selles, et pildid on halvad? Kvaliteedi poolest, võttekohast... Ebameeldivaid pildid on ebameeldivad, aga ma ei tea... selles.võib ka äkki asi olla

Külaline kirjutas:Milleks pilte vähemaks võtta? See ei muudaks minu arust midagi.
Ja äkki on küsimus selles, et pildid on halvad? Kvaliteedi poolest, võttekohast... Ebameeldivaid pildid on ebameeldivad, aga ma ei tea... selles.võib ka äkki asi olla
Vastasid iseendale ju. Pooltuhat pilti- püha jumal, ma isegi ei hakkaks followima, mingist laikimisest rääkimata, kui mul oleks feedist nii palju pilte läbi käinud.

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:Milleks pilte vähemaks võtta? See ei muudaks minu arust midagi.
Vastasid iseendale ju. Pooltuhat pilti- püha jumal, ma isegi ei hakkaks followima, mingist laikimisest rääkimata, kui mul oleks feedist nii palju pilte läbi käinud.
Ma mõtlen, et vanu ei pea kustutama, aga uued võiksid siis äkki olla parema kvaliteediga , kui need peaksid olema. Teemaalgataja ei postitanud 500 pilti korraga ju , ajaga on lihtasalt kogunenud.
Vasta

Mine “Vabast ajast”