Kaltsukad/second-handid Tartus

Kas keegi teab Tartus häid kaltsukaid/second-hande vms, kus müüakse odavas hinnavahemikus, kuid siiski kvaliteetseid veidi retro (?) stiilis riideid? Panen lingi ühele thrift hauli videole, kus näidatud riided on üsna minu stiil, et saaks parema ülevaate, milliseid riideid ma otsin (seletada eriti ei oska). Samamoodi ka kõik teised selle Youtuberi thrift haulid.

https://www.youtube.com/watch?v=WbzYyKm ... &index=377

Re: Kaltsukad/second-handid Tartus

Minu meelest Tartus väga häid sinu soovile vastavaid kaltsukaid polegi. Kesklinna Humana on vist sinu juhul parem valik, kui Kuperjanovi oma. Ise muidu Humanast enam väga osta ei julge, viimati ostsin Kuperjanovi omast triiksärgi, tahtsin pidulikule üritusele panna ja siis avastasin kodus viimasel hetkel, et varrukad puha katki. Samal korral tahtsin sealt kingapaari osta ja kassajärjekorras avastasin, et need on tagant katki. Muidu olen mõlemast 50-sendi päevadel tegelikult häid leide saanud küll ja küll.
Annelinnas on 2 suurt boksimüügi kohta, kuid enamasti on seal ka katkised ja kalli hinnaga bimbo-riided. Aga neis leidub ka päris häid asju, kui suudad otsida.
Vasta

Mine “Vabast ajast”