Hea telefoni otsingul

Tervist kuna mul on varsti sünnipäev siis olen ma palunud kõigil mulle raha kinkida kuna tahan ka endale normaalselt telefoni saada kuna hetkel on mul ''4'' tollise ekraaniga samsung siis tahaks saada mingi ''5'' tollist või suurema ekraaniga telefoni.Kindlasti peaks hind olema mõistlik üle 250 kindlasti maksta ei saa :)
Oskaks keegi soovitada head telefoni mis oleks hinna ja kvaliteedi suhtes hea?

teie vastust ootama jäädes 13,t

Re: Hea telefoni otsingul

hapukurk3 kirjutas:nokia
Nokia on pask, ära seda kindlasti osta.

Ise soovitaksin midagi Samsungilt, nt Galaxy A3 2016, või kui saad 300 eurot kokku, siis Galaxy A5 2016. Need kaks telefoni on ka metallist ja klaasist, mitte plastist, mis on kindlasti suur pluss, vähemalt minu jaoks. A3 on 4,7" ja A5 on 5,2"(jah, seda kirjutatakse 4,7" mitte "4,7"!).

Minul endal on A5 ja super telefon, kuigi nüüd pikema aja peale on veiiiiiidikene aeglasemaks läinud, kuid sellest ei saa üldse aru.
¯\_(ツ)_/¯

Pärl kirjutas:

Ise soovitaksin midagi Samsungilt, nt Galaxy A3 2016, või kui saad 300 eurot kokku, siis Galaxy A5 2016. Need kaks telefoni on ka metallist ja klaasist, mitte plastist, mis on kindlasti suur pluss, vähemalt minu jaoks. A3 on 4,7" ja A5 on 5,2"(jah, seda kirjutatakse 4,7" mitte "4,7"!).

Minul endal on A5 ja super telefon, kuigi nüüd pikema aja peale on veiiiiiidikene aeglasemaks läinud, kuid sellest ei saa üldse aru.

Mulke tundub,et kõik telefonid muutuvad ajaga aeglaseks ;)

Pärl kirjutas:

nokia 3310 parim, aga noh sind sel ajal polnud.

hapukurk3 kirjutas: nokia 3310 parim, aga noh sind sel ajal polnud.
Nokia 3310 võis hea olla, kuid praegused Nokiad(Microsoftid) on kõige sitemad telefonid, mida ma üldse kasutanud olen. Poole vähem võimalusi, kui Androididel, äppide poes on äppe väga vähe, kaamera kvaliteet täiesti jube(ma ei ütle, et telefonidel üldse head kaamerad oleks, kuid Nokiatel... Jamh). Telefoni kasutamine ise on väga ebamugav ja ebaloogiline. Ei soovitaks.
¯\_(ツ)_/¯
Vasta

Mine “Vabast ajast”