YouTube kanal

Hei!!tahtsin öelda et mul on YT kanal millel on 64 tellijat.Kas on ikka hea mõte see YT kanal.Mulle ise meeldib teha igasuguseid videoid ja niiöelda filme.
Ma tean et YT on palju heiti ja see on nagu suht nõme kui sa tahad olla internetis selline nagu sa oled aga sul keelatakse see ära või hakatakse õpetama kuidas neile sobib.
Kokkuvõtteks:Mis te arvate YT kanalist ,et kas pidada ikka seda??
Väga segane lugu vist..

Re: Mida arvate YouTube kanalitest?

Ah mis asja. Ei saa niimoodi üldistada. Igati ok on end selliselt väljendada. Ei ole ainult 10-aastaste teema. Oluline, et iga kord ka reaalselt midagi öelda oleks.
Kui sul veel ema jälgib ka seda, küll ta siis hoiab ka seda pilku peal, et sa tagantjärele kahetsema ei pea, nagu üks külaline siin muretses.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Nagu eelpool mainitult, siis need vlogid mida lapsed teevad on suht jubedad.
Aga kui content on 5+, orginaalne, naljakas või mis iganes, siis miks mitte.
64 subbi pole palju tbh, aga alguse kohta miks mitte.
Kui on huvi selle vastu, siis anna minna, ning jõudu ja jaksu
"Only two things are infinite, the universe and human stupidity" - Albert E
"no ma istun kõik sisse kui põske ei mahu" SOMEONEH 2014

Hetkel tekib neid eestlaste youtube kanaleid nagu seeni pärast vihma. Kui sa suudad olla originaalne ning teed huvitavaid ja ilusaid videoid, siis miks ka mitte.
Mulle näiteks meeldib kuulata/vaadata mingi teise tegevuse kõrvale maria rannaväli vloge, aga näiteks ta videod muidu ei meeldi üldse, sest need on natuke halvad. Samuti suureks lemmikuks on casey neistat ja pointlessblogvlogs, thatcherjoe teeb ka huvitavat sisu, mida on lõbus vaadata. Ja no ütlemata ilusa ja mõnusa sisuga on will darbyshire ja crea tyler.
Ah, noh kui teed head sisu ja video kvaliteet on ning montaaž on hea, siis on kõik vägagi ok. 64 tellijat pole küll palju, aga eks kõik alustavad kuskilt, ära lase pead norgu ja aja ikka oma asja edasi.

Eks neid eestlaste youtube'i kanaleid on hetkel palju jah, aga kui sul on kvaliteetne sisu, ehk siis normaalne kaamera, mitte mingi 420p või lihtsalt sita kvaliteediga, hea editeerimisoskus(hea editimisega saab ka igavaima video naljakaks teha!), huvitavad videod(ei ole nii, et kellegilt teiselt kopeerida ei tohi, kuid sa pead seda oskama huvitavaks ja teistsugusemaks teha), siis võib kaugele jõuda küll.
¯\_(ツ)_/¯

Ma arvan, et sa peaksid tegema seda, mida sa ise tahad ja sind ei peaks väga huvitama teiste arvamus.
Kas sulle meeldib teha videosid ja neid monteerida? Palun väga, tee seda. Kõik youtuberid saavad mingil hetkel heiti, see on normaalne, sellest peab mööda vaatama. Ma ise teeks ka videosid kui oleks kaamera ja piisavalt raha et sellega tegeleda.
Sul hetkel ei ole väga subscribereid aga see on okei. Keegi ei alusta suurelt, vaikselt hakkab tulema tee lihtsalt seda, mida armastad. Mida kvaliteetsemad ja huvitavama sisuga videod sul on seda rohkem sul lõpuks ka vaatajaskonda on. Kas su kanalil on mingi teema ka, millest videosid teed?
"My heart is just too dark to care,
I Can't destroy what isn't there"

Ma ei ole aru saanud kuidas inimesed saavad vaadata nt maria rannavali videoid...nagu... seal ei toimu midagi lihtsalt raagib midagi...nagu ...mind ei huvita nagu vlogid ja sellised asjad....nagu... et keegi filmib mis ta teeb lihtsalt...ma ei tea miks mulle lihtsalt ei paku huvi ...lihtsalt igav ja enamikel eesti kanalitel on (mingi halb kvaliteet ja vilets valgus) ja nad midagi lahedat ei postita lihtsalt suvakad valjakutsed (challenge'd) ja Q&A jama
Vasta

Mine “Vabast ajast”