Näomaskid

Hey! :)

Oskab keegi soovitata kodus tehtavaid näomaske mis aitab näo ilusti puhtaks koorida ja teha?

Ma lugesin ka igasugust asju nettist aga ma ei tea kas need aitavad.. homme katsetan! :)

Aga kui keegi teab mingisugust näomaski mida saab koduste vahenditega teha siis palun jagage! :)

Head Ööd! :) Jään Ootama...

Re: Näomaskid

Ise olen teinud hambapasta maski ehk ss kannan kätega hambapasta näole hoian umbes 1 tund ja see järel teen rätiku otsa kuuma veega märjaks ning pühin maha.

Olen kuulnud ka vedelast munavalgest, et kannad üle näo, katad näo wc paberiga ja pärast võtad maha. Pole seda ise veel katsetanud, aga on plaanis.

Hambapastat küll ärge tervele oma näole pange. See kuivatab nahka ja võib asja hoopis hullemaks teha.
Infot siin: http://naistekas.delfi.ee/ilumood/ilusn ... d=72336955

Siin ka üks artikkel ("5 asja, mis tuleks oma näonahast eemal hoida")
http://naine24.postimees.ee/2897863/vii ... male-hoida
Hambapasta
Hambapasta on veel üks populaarne abimees, mida kasutatakse näiteks vistrike puhul, kuid tegelikult on hambapastas aineid, mis kuivatavad ja ärritavad nahka. Hambapasta võib küll hävitada inetu vistriku, kuid hambapasta imeb nahast vedelikku vähemaks ja võib keemiliselt nahka kõrvetada.
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

Kui individuaalsed vistrikud probleemiks, siis torka nõelaga läbi, pigist näpuotstega õrnalt ja vala kas viina või odavat odekolonni või kasvõi tehnopiiritust peale. Parim moodus. Hambapastat võid ka lokaalselt panna, aga ainult lokaalselt! Ei tasu neid artikleid kusagilt ajakirjandusest eriti lugeda - kui tegu pole lihtsalt toimunud sündmusi kajastava uudisega, siis on enamasti tegu tellimuslooga st reklaamiga. (Või arvamuslugude puhul avaliku arvamuse mõjutamiskatsega)

RoosaLilleke kirjutas:Ma ei vaja seda teada ma tahan teada kas mingeid maske saaks teha koduste vahenditega mis aitaks ka vms iganes.mitte täppite eemaldamisega! :( see pole probleem...
Ütlesid, et netist otsisid ennist. Järelikult tead, et saab. Internetis on väga palju selliseid "retsepte", pole vast otseselt vaja Sulle siia kopeerida, saad ise ka otsida. Meie ei saa siin Sulle öelda, mis toimib ja mis mitte, nahatüübid on erinevad ja see, mis näiteks kellelegi teisele toimis, ei pruugi Sulle sobida. Seega pead katsetama ja vaatama, enne teada ei saa.

Ma katsetasin aga see aitas suht muud miskit! :( Ma tahtsin vaid teada mõnda ehk olete proovinud ja oskate nõu anda aga nagu näha siis te ei oska sedagi!
Ma ei hakka nettist rohkem otsima ja järele tegema muidu mu nahk läheb veel jubetamaks :lol: nagu nii miski ei aita!

Tänan et vähemalt üritasite(Mitte millekiga) :(

Vabantage aga on see siis halb kui keegi vajab abi? On siis tõesti nii raske vastata? Selleks jah ei pea naha arst olema aga kui keegi tahab küsida siis las küsib kedagi ei saa sundida ega käskida et "Ära küsi" Me ei oska sind aitata! :(

Nii ei saa üelda
Kahjuks on see nii.

(Ma ei mõelnud seda halvaga)

Keeksike kirjutas:Vabantage aga on see siis halb kui keegi vajab abi? On siis tõesti nii raske vastata? Selleks jah ei pea naha arst olema aga kui keegi tahab küsida siis las küsib kedagi ei saa sundida ega käskida et "Ära küsi" Me ei oska sind aitata! :(

Nii ei saa üelda
Kahjuks on see nii.

Kus viga näed laita, seal tule ja aita.
sad, lonely and bad at math

Keeksike kirjutas:Vabantage aga on see siis halb kui keegi vajab abi? On siis tõesti nii raske vastata? Selleks jah ei pea naha arst olema aga kui keegi tahab küsida siis las küsib kedagi ei saa sundida ega käskida et "Ära küsi" Me ei oska sind aitata! :(

Nii ei saa üelda
Kahjuks on see nii.

no tõsiselt, nii palju kui mina näinud olen, siis sina siin rohkem vingud selle üle, et inimesi ei abistata, kui, et aitad teisi. Võta Seleeni nõu kuulda ning panusta oma aega rohkem abistamisele, kui selle vähesusest rääkimisele.
ka mina ei mõtle halvaga, on hea näha, et keegi muret tunneb, kuid seda vingumist(?) hakkab paraku liiga palju siia tekkima, niiet pidin lihtsalt sõna võtma.
it's not pretty to spy on others. :)

Paraku on inimesed siin oma vabast tahtest ja ajast ehk siis enamikul on siiski ka kool, töö ja muu elu ning ei ole võimalik väga suurt osa oma ajast siia panustada. Kui sul on, siis palun väga, ole abiks.

Allie kirjutas:

Nii ei saa üelda
Kahjuks on see nii.

no tõsiselt, nii palju kui mina näinud olen, siis sina siin rohkem vingud selle üle, et inimesi ei abistata, kui, et aitad teisi. Võta Seleeni nõu kuulda ning panusta oma aega rohkem abistamisele, kui selle vähesusest rääkimisele.
ka mina ei mõtle halvaga, on hea näha, et keegi muret tunneb, kuid seda vingumist(?) hakkab paraku liiga palju siia tekkima, niiet pidin lihtsalt sõna võtma.

Jaja ma nüüd halb w? "Võtta tema nõu kuulda" bla-bla mida iganes :lol:

Minu ema on mulle alati soovitanud teepuuõli akne vastu. Samas ma ei viitsinud kogu teksti läbi lugeda ja veidi ebaselgeks jäi kas maski tahetakse üldse akne vastu (oletan et jah?). Ei mäleta, millega teepuuõli segama pidi aga see on suht vänge niiet soovitaks lahjendatult näole kanda.

Ausalt, õppige normaalselt kirjutama. Nii raske on teie jutust aru saada.

"Hehe, :lol:. Usun jah, et pigem teha lahjem, kui liiga kange, sest see ei ole nahale hea. :D"

Ma ei tea küll, kas see nüüd päris õige jäi, aga parem, kui see tekst mis alguses oli. Oli raske?
¯\_(ツ)_/¯

Pärl kirjutas:Ausalt, õppige normaalselt kirjutama. Nii raske on teie jutust aru saada.

"Hehe, :lol:. Usun jah, et pigem teha lahjem, kui liiga kange, sest see ei ole nahale hea. :D"

Ma ei tea küll, kas see nüüd päris õige jäi, aga parem, kui see tekst mis alguses oli. Oli raske?

Heh nhj,ega alguses olin vist suht Sassis sellisel ajal kui nüüd kui mõistus koju tagasi tuli! :lol:

Garnier pure active 3in1 see valge savige näomask,eemalda garnieri miccelat veega ning õpuks kanna näole õhuke kiht mett ja lase kuskil pool tundi sellel näos olla siis pese maha mesi nin võid mingi kreemiga üle tõmmta ja nagu jumala korras ja ok vbolla paar ebatäiust on alles aga see vähetõenäoline

Minul on päris kaua olnud akne. Ajaga on see ikka palju paremaks läinud, kuid mõned üksikud punnid on siiski olemas veel. Võin julgelt öelda, et minul EI aidanud arsti poolt välja kirjutatud rohud. Palju tõhusamini aitas mul üks lihtne kodune mask, juba peale paari kasutamiskorda tervenes mu nägu. Maski teen nii, et panen tassi sisse veidi habemeajamisvahtu ja umbes kaks teelusikat söögisoodat ning siis segan ära. Hoian 10 minutit peal ning siis pesen leige veega maha. Hiljem panen ka tavalist näokreemi peale. Teen seda iga üle ühe päeva tagant ja see on tõepoolest aidanud, mind, kellel oli kunagi aknega rasked probleemid. Soovitan soojalt. ^^
Vasta

Mine “Vabast ajast”