Palun abi! :(

Palun abi mida ma tegema peaks ? Mu kass tuli eile tuppa käppa longates kaelarihm oli kaelast kadunud ning ta täna ikka lonkab jalga ja kõndides jonnib vahepeal :( mul on temast nii nii kahju aga mu pere ütles nendel pole aega arstile minna et ei viitsi hakkata jälle raha välja pumpama et küll see jalg korda läheb :cry: Muidu mu kass siuke pirtsakas küll ja jonnib vahel aga ta lonkab jalga!mida ma teen kass tahab õue minna no eks ma lasen aga eelmine nädal oli tal see sama käpp verine! mida ma teen pere pole nõus temaga arstile minema!mul on ka teine kass kelle leitsime õuest see oli mul ka nädal toas ja ma vaatasin et miskit vilku kuna ta ei ole kordagi jalale toetanud lõpuks siis kuidagi nõudsin vanemaid kassiga arstile minemast!oleks paar päeva hiljem läinud oleks kass ilmselt juba veremürgituse saand mädapaise tõttu aga kassil (2sel kassil) käpp pole paistes ega mäda ka nagu ei paista aga ta ikkagi lonkab.Palun öelge mida ma teen ? :cry: :cry: :cry:

Re: Palun abi! :(

Kõige parem oleks kass siiski viia loomaarsti juurde ülevaatusele, aga kui see võimalus puudub, siis lase kassil rahus olla. Ära teda õue lase vaid pane tuppa kassiliiva kast ja hoia kassil silma peal. Kui käpp ja lonkamine peaks hullemaks minema siis kindlasti minge arsti juurde.

Tubli oled, et hoolid. Anna teada kui midagi kassi juures muutub.

Mustikash kirjutas:Kõige parem oleks kass siiski viia loomaarsti juurde ülevaatusele, aga kui see võimalus puudub, siis lase kassil rahus olla. Ära teda õue lase vaid pane tuppa kassiliiva kast ja hoia kassil silma peal. Kui käpp ja lonkamine peaks hullemaks minema siis kindlasti minge arsti juurde.

Tubli oled, et hoolid. Anna teada kui midagi kassi juures muutub.
Ma sain vanemad nõusse sellega et kui järgmiseks nädalaks paremaks ei lähe siis lähme arstile kuna praegu pühad ka ja ei usugi et kliinikud lahti on :) Pisem kass tahab mängida vana härraga koguaeg kuigi vana tema vastu huvi ei tunne vahel ikka mängivad veidi aga siis kui ma pealt näen siis vaatab vana härra mulle otsa ja paneb pisemale käpaga vastu pead ja jookseb ära :lol: (vanahärra ise 8 aastane tegelt mitte just väga vana :) ) neil vist sala sõprus xD

Haha :D. Siis läks hästi ju, et vanemad nõusse jäid. Nädalavahetustel ja pühadel võivad osad kliinikud ka lahti olla, oleneb kliinikust. Näiteks minu elukohas olev kliinik töötab nädalavahetustel ja pühadel, kuid topelt tasu eest. See-aasta on pühad nädalavahetusel + esmaspäev. Nii, et juhul kui kassi seis halveneb saaks juba teisipäeval kliinikusse minna.

Palun teavita, kui kassi seis muutub. Edu :).
Vasta

Mine “Vabast ajast”