Kõik teised...aga ema

Tere
Minu mure on järgmine. Ma armastan laulmist. Sellest tuleb nii hea tunne ja saan olla kesiganes soovin.
Asi on selles et kuulan igal pool. Vahel isegi klassis. Korra laulsin vb liiga kõvasti ja kõik jäid mind jõllitama. Nh kõik kelle juures olekul olen laulnud on vaimustuses ja ûtlevad kui ilus hääl mul on. Selles on phm asi. Mu ema ei taha mimd toetada. Alati kui laulan ta sõimab et mis sa inised jne...laulmine on mind nii palju aitanud. Näiteks enne kui laulmise "oskuse" avastasin endas mitmed norisid mind. Laulmine on mulle nagu...kaitse kiusajate ees. Ma ri tea see kõlas nõmedalt aga lic ma ei saa aru miks emale ei meeldi see. Mu ema on suht range kodutööde suhtes. Kui mul midagi tegematta jääb siis ta ei pane mind koduaresti nagu tavaliselt pannakse lapsi...ta võtab hoopis mult kõrvaklabid ära. Kodus on rangelt keelatud ilma kõrvaklappideta muusika kuulamine. Kui ma kûsin mida ma tegin saan sõimata. Ja ega ma sellest väga selle pärast ei põegi. Ma tahan teada miks talle mu laulmine nii võrd korda läheb et ta karjub ja sõimab. Asi ple kõigi meelest nii jube aga minule endale on. Soovin abi...mtea milles. Lihtsalt tahtsin kellegilt nõu.

Ette tänades
12a tûdruk

Re: Kõik teised...aga ema

Kuulad ehk sitta muusikat siis? Nali naljaks, aga ma arvan et koolis tunni ajal sa küll ei peaks midagi kõrvaklappidest kuulama. Õpetaja jutt on tähtsam. Ära liiga autistlikuks ka mine. Aga kas sa oled emaga rääkinud, et mis tal selle laulmise vastu on? Küsi ta käest, kui sa veel pole seda teinud. Aga ma arvan et ema ei taha halba ning ta lihtsalt muretseb sinu pärast. Edu! :)
Vasta

Mine “Vabast ajast”