Raske

Sellest on väga raske kirjutada aga siiski olen seda ostsustanud teha.

Niisiis olen 14 aastane ja otsin endale kohta kus ööbida, kirjutage pm-si. Palun mitte halvustavaid asju kirjutada, ja kuhugile turvakodusse ei saa ma mitte kuidagi minna ja samuti mitte sõbrannade juurde.

Re: Raske

Üheks päevaks või pikemaks?
Kas Sul sugulasi pole, kelle juurde kasvõi ajutiselt minna?

Tahad ehk paari sõnaga rääkida, millest see vajadus?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder

termomeeter kirjutas:Turvakodu ongi põhivariant. Kuskile võõraste juurde küll ei tasu minna, on ju olnud juhtumeid, kus "heatahtlik abistaja" on noore tüdruku vägistanud või hiljem lausa tapnud. Väga ohtlik on suvalise võõra juurde minna nii.
On veel rohkem juhtumeid, kus inimene jääb auto alla, või pekstakse tänaval surnuks, ega see ei tähenda, et keegi nüüd kodust välja ei tohi minna. Kindlasti kontrolli enne isiku tausta natuke ja elu läheb edasi.

Ehk pole siis mõtet tormata asja ees, teist taga ükskõik, kuhu. Mõtle natuke enne järele. Okei, lähed uude kohta, saad nädalakese võõra juures olla - mis edasi? On sul rahavarud või kuidas mõtled kas või nädala kellegi juures hakkama saada, st mille eest toitu ostaksid jne? Kool jääks pooleli ja lihtsalt oleksid?

Mõistan, et sul on mure. Aga sa oled praegu sellest nii killukese rääkinud, mille najal on raske aidata kaasa mõelda.
Ütled, et oled saanud sõbrannade poolt petta. Aga võõraid usaldad?

Milles täpsemalt mure ikkagi? Tahadki iseseisvalt elama hakata 14-aastaselt?
“It's what you've done with your time, how you've chosen to spend your days, and whom you've touched this year. That, to me, is the greatest measure of success.”
― R.J. Palacio, Wonder
Vasta

Mine “Vabast ajast”