Re: Jõulukink

Võileib kirjutas:No nt kaardipaki kinkimisega on minu arvates suurem tõenäosus mööda panna, kui šokolaadiga. Loomulikult on ka inimesi, kellele mingid šokolaadid jne ei maitse, ega mingit 100% kindlat valikut ei saagi teha, kui võõrale inimesele kingi pead tegema.
No, kuidas kellelegi. Hea kaardipakk kestab jällegi aastaid, võid teha ka enda kujunduse pakile, šhoksi paned juba koduteel nahka.

hei5 kirjutas:
Võileib kirjutas:No nt kaardipaki kinkimisega on minu arvates suurem tõenäosus mööda panna, kui šokolaadiga. Loomulikult on ka inimesi, kellele mingid šokolaadid jne ei maitse, ega mingit 100% kindlat valikut ei saagi teha, kui võõrale inimesele kingi pead tegema.
No, kuidas kellelegi. Hea kaardipakk kestab jällegi aastaid, võid teha ka enda kujunduse pakile, šhoksi paned juba koduteel nahka.
Aga kui inimene ei mängi kaarte, siis mis ta teeb sellega? Ma seda ju mõtlesingi, et pigem ta ei mängi kaartidega, kui et ei söö šokolaadi.

Võileib kirjutas:
hei5 kirjutas:
Aga kui inimene ei mängi kaarte, siis mis ta teeb sellega? Ma seda ju mõtlesingi, et pigem ta ei mängi kaartidega, kui et ei söö šokolaadi.
Mis alusel sa seda väidad? :D Kaartidel on ka teisi funktsioone, saab kaardimaja ehitada, neid lennutada, trikke teha.

hei5 kirjutas: Mis alusel sa seda väidad? :D Kaartidel on ka teisi funktsioone, saab kaardimaja ehitada, neid lennutada, trikke teha.
Ma ei viitsi vaidlema jääda, eks meile mõlemale jäägu oma arvamus. :) Muidugi olen sinuga nõus, et pigem võiks kinkida midagi praktilist, aga samas kui inimest tõesti ei tunne, siis oleks mõistlikum kinkida jällegi midagi, mis enamik inimestele meeltmööda oleks. Samas ehk sul on õigus ka ja 14-aastaste seas on kaardipakid jälle väga levinud, ma ise nt ei mäleta küll, et keegi kaartidega oleks mänginud kui ma 14 olin. Sellest ka minu arvamus. :)
Vasta

Mine “Vabast ajast”