Bussitoit

Hei!

Sõidan iganädalaselt pikki maid bussiga koolist koju, mis tähendab, et ma pean omale toidu kaasa tegema. Lõunal koolis söön lõunat ning poole 7st jõuan koju. Kuskil 4 5 paiku siis einetan bussis.
Küsimus on selles, et mida ma võiksin omale kaasa teha? Olen tervislike eluviiside harrastaja, seega igasugused saiakesed on big NO. Ning samas seda raha ka igasuguste kallite salatite ja asjade peale pole kulutada.
Siiani olen omale teinud sepikust või koorikleivast võileivagrillis võileiva ning sinna juurde vesi ning puuvili. AGA see hakkab juba vaikselt ära tüütama.
Seega küsimus on selles, et mida teistsugust ja samas enamvähem tervislikku võiksin omale kaasa teha?

Aitäh

Re: Bussitoit

Tere!

Minu soovitus on hankida endale toidutermos. Maksab v-o midagi 20 euroga, igatahes alla 30 selle saab, ja see on väga hea investeering igapäeva-toitumismugavusse ning pikaks ajaks. Saad endale mingi korraliku toidu hommikul kodust kaasa soojendada, kas või eelmise õhtu õhtusöögi. Ise teen kogu aeg endale mingi korraliku sooja köögiviljatoidu igale poole kaasa. See ei tule rahaliselt üldse eriliselt kulukas.
Vasta

Mine “Vabast ajast”