Re: Otsin hamstrit

Ma tean ja olen kuulutusportaale vaadanud, aga pole leidnud. Selle asemel, et ajad pealiskaudset juttu ala et sealt saab jm, võiksid välja tuua loomapoed Tallinnas, kus on hamstreid. Ning mis facebooki grupp? Pealiskaudne pläma ei vii meid kuhugi.

Teemaalgataja kirjutas:Ma tean ja olen kuulutusportaale vaadanud, aga pole leidnud. Selle asemel, et ajad pealiskaudset juttu ala et sealt saab jm, võiksid välja tuua loomapoed Tallinnas, kus on hamstreid. Ning mis facebooki grupp? Pealiskaudne pläma ei vii meid kuhugi.
mõttetu virisemisega ei jõua sa kusagile.
igas loomapoes müüakse hamstreid. aga küllap on kergem lapsemures lalisemas käia, kui reaalselt ettejuhtuvasse loomapoodi sisse astuda ja oma karvane kartul ära osta?

Teemaalgataja kirjutas:Ma tean ja olen kuulutusportaale vaadanud, aga pole leidnud. Selle asemel, et ajad pealiskaudset juttu ala et sealt saab jm, võiksid välja tuua loomapoed Tallinnas, kus on hamstreid. Ning mis facebooki grupp? Pealiskaudne pläma ei vii meid kuhugi.
Milleks see haukumine? Lihtsalt mine lähimatesse loomapoodidesse (osad ei pruugi küll loomi müüa) ja vaata oma silmaga. Samuti küsi poemüüjatelt, et kui nende poes hetkel pole, siis kas on tulekul või on mõnes teises sama keti poes hamstreid olemas. Pole mõtet nt. sinu jaoks linna teises otsas poode hakata nimetama.

Issand jumal! Kullakesed inimesed! Igas loomapoest hamster? Kus riigus teie elate, kindlasti mitte Eestis. Olen käinud päris mitmes loomapoes, mis asetsevad üksikult kui ka nendes, mis on kaubanduskeskustes nt mingi Konsumi juures, Selveris, Ülemistes, Kristiines. Kuskil pole! Selle asemel et teadjameest mängida ütle et sa ka ei tea täpselt või ole üldse vait

Teemaalgataja kirjutas:Issand jumal! Kullakesed inimesed! Igas loomapoest hamster? Kus riigus teie elate, kindlasti mitte Eestis. Olen käinud päris mitmes loomapoes, mis asetsevad üksikult kui ka nendes, mis on kaubanduskeskustes nt mingi Konsumi juures, Selveris, Ülemistes, Kristiines. Kuskil pole! Selle asemel et teadjameest mängida ütle et sa ka ei tea täpselt või ole üldse vait
äkki sa otsid valest kohast? selles mõttes, et äkki otsid oma hamstrit hoopis närilistetoidu riiulilt? nad tegelikult on sellistes klaaspuurides tavaliselt, see, et toidupaki peal hamstripilt on, ei tähenda küll, et seal sees ka päris hamster on :)
tbh, vähemalt eelmise nädala seisuga oli hamstreid nt kristiine ja mustika keskuses küll. seega ma tõesti panustan pigem sellele, et sa otsid valest riiulist neid.

Maitea äkki olen jah nii ohmu, et ei näinud hamstreid, nägin kotikest hamstri pildiga ja arvasin, et hamster sees.
Tegelikult. Olen näinid deegusid, küülikuid, merisigu. Tean ja lähen siis mustika keskusesse vaatama, aga kas seal mitu loomapoodi?

Teemaalgataja kirjutas:Maitea äkki olen jah nii ohmu, et ei näinud hamstreid, nägin kotikest hamstri pildiga ja arvasin, et hamster sees.
Tegelikult. Olen näinid deegusid, küülikuid, merisigu. Tean ja lähen siis mustika keskusesse vaatama, aga kas seal mitu loomapoodi?
ma ikka absoluutselt ei imesta, et sa sittagi üles ei leia, kui isegi googeldada nii raske on. üksainus pood on.

Külaline kirjutas:
Teemaalgataja kirjutas:Maitea äkki olen jah nii ohmu, et ei näinud hamstreid, nägin kotikest hamstri pildiga ja arvasin, et hamster sees.
ma ikka absoluutselt ei imesta, et sa sittagi üles ei leia, kui isegi googeldada nii raske on. üksainus pood on.
Üks loomapood :') ?? Guugelda?? Sellist lehekülge pole, mis näitaks erinevate poekettide poode Tallinnas, kus müüakse hamstreid.
Ma ei mäleta, mis poed need tln olid, aga neid on rohkem kui üks haha

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:
Üks loomapood :') ?? Guugelda?? Sellist lehekülge pole, mis näitaks erinevate poekettide poode Tallinnas, kus müüakse hamstreid.
Võtnud ise mustika või kristiine keskuse koduleht ette ja sealt oleksid näinud mitu loomapoodi antud keskustes on. Seda too külaline mõtleski.

Issand jumal tõesti. Kui sa tahad teada, kas teatud keskuses on olemas loomapood(või kui mitu neid seal on), siis sa lähed keskuse kodulehele, võtad lahti poodide nimekirja ja vaatad. Kui raske see olla saab?

Ja kui sa tahad teada, kas seal poes on hamstreid müügil, siis sa kas helistad neile ja küsid, kirjutad neile emaili või lähed lihtsalt poodi ning küsid poemüüjalt või vaatad ise.

Näiteks, võtame Mustika keskuse. Tahad teada, et mitu loomapoodi seal on. Lähed googlisse, kirjutad sisse "mustika keskus", vajutad "go", "otsi" või "enter". Otsid otsingutulemustest üles Mustika keskuse veebilehe, ehk http://www.mustikas.ee. Vajutad sinna peale. Avaneb Mustika keskuse veebileht. Otsid üles nupu "kauplused". Vajutad peale. Otsid nimekirjast ülesse nupu "loomapood". Vajutad peale. Babahh, Mustika Keskuses on kaks loomapoodi.

Kuidas sa selle foorumi üldse leidsid?
Viimati muutis Pärl, 15 Dets 2016, 18:55, muudetud 1 kord kokku.
¯\_(ツ)_/¯

Külaline kirjutas:
Külaline kirjutas:
Sa küsisid, et kas Mustika keskuses on mitu loomapoodi, ta vastas, et sa võiksid vahepeal ise googeldada, ja et üks on. Sa hakkad rääkima, et pole mingit veebilehte, mis näitaks, kus poes on hamstreid müügil. What?!
¯\_(ツ)_/¯
Manused
20161215_184920.jpg
20161215_184920.jpg (43.75 KiB) Vaadatud 1672 korda

Tere jälle!
Kullakesed, teil puudub see oskus samamoodi. Kuidas saate nii teemast mööda minna? Oma halba tuju foorumis ajame me kõik välja. Soovisin kindlat vastust ning niisama iidamast-aadamast jutt ajas vihale, kuna pingeline päev oli möödas ja halvemapoolsed emotsioonid olid ülekaalus. Tol hetkel nähvasin inetult, tähelepanu pööramata viisakusnormidele. Kuid endiselt jääb kripeldama see, et foorumitest raske abi saada, kuna vastused ei pruugi olla teemakohased ja abistavad.
Kokkuvõtteks arvan, et pole mõtet niisama närvi minna.

foorumitest on raske abi saada?
sa küsisid, kas kellelegi on müüa või ära anda hamstrit. LAPSEmure foorumist. siin tuuseldavad rohkem 11-aastased ringi, tõesti arvan, et pole õige koht sellise asja postitamiseks. ja selle peale oleksid võinud ka tulla, et ilma kasutajata ei saa keegi sinuga siin ühendust võtta.
ja ma ise olen ikka arvamusel olnud, et inimestel ikka mingisugune loogiline mõtlemine on, ja et kõike ei pea sinusuguste eest ära tegema. aga vist ikka peab.
ah kuradile, mis me siin jõuluajal möliseme. loodan, et said oma hamstri siis lõpuks :D

Külaline kirjutas:foorumitest on raske abi saada?
sa küsisid, kas kellelegi on müüa või ära anda hamstrit. LAPSEmure foorumist. siin tuuseldavad rohkem 11-aastased ringi, tõesti arvan, et pole õige koht sellise asja postitamiseks. ja selle peale oleksid võinud ka tulla, et ilma kasutajata ei saa keegi sinuga siin ühendust võtta.
ja ma ise olen ikka arvamusel olnud, et inimestel ikka mingisugune loogiline mõtlemine on, ja et kõike ei pea sinusuguste eest ära tegema. aga vist ikka peab.
ah kuradile, mis me siin jõuluajal möliseme. loodan, et said oma hamstri siis lõpuks :D
Mulle meeldib, kuidas postituse lõpus jäetakse rõõmsameelne pigem pohhuistlik mulje, kuid postituse sees ollakse ikka üleolevalt ülbe ja proovitakse nö. võitjana välja tulla. :)

Teemaalgataja kirjutas:
Mulle meeldib, kuidas postituse lõpus jäetakse rõõmsameelne pigem pohhuistlik mulje, kuid postituse sees ollakse ikka üleolevalt ülbe ja proovitakse nö. võitjana välja tulla. :)
on praegu ka "halvemapoolsed emotsioonid" ülekaalus? :D
rahune maha ükskord

Külaline kirjutas: sa küsisid, kas kellelegi on müüa või ära anda hamstrit. LAPSEmure foorumist. siin tuuseldavad rohkem 11-aastased ringi, tõesti arvan, et pole õige koht sellise asja postitamiseks.
11-aastastel on tihti hamstrid ja võivad olla sellised vanemad v muud sugulased v tuttavad, kes tegelevad näiteks sellise asjaga. Ma ei tea kuidas seda nimetetaks, hamstrikasvandus?
Lisaks on siin ka hulgaliselt vanemaid inimesi.
Ja kõige lõpuks veel, et igaks juhuks võib alati küsida, sest erinevaid võimalusi võib ükskõik kust tulla.
muru

Have you ever walked into what seemed
to be somebody else's dream?

http://reaalnehipiman.blogspot.com

Külaline kirjutas:
Teemaalgataja kirjutas:
on praegu ka "halvemapoolsed emotsioonid" ülekaalus? :D
rahune maha ükskord
Arvan, et olen maha rahunenud. See oli rohkem naljakas näiede kahepalgelisusest ja jäärapäisusest. sellepärast ka tõin selle välja. Ausalt, olen rõõmsas tujus ;) #iseSamasugune
Vasta

Mine “Vabast ajast”